Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 17.03.2001, Oernskoeldsvik K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 905  
2 Christoph Grillhoesl Niemcy 713 -192
3 Kai Bracht Niemcy 662 -243
4 Lassi Huuskonen Finlandia 654 -251
5 Georg Späth Niemcy 583 -322
6 Bernhard Metzler Austria 566 -339
7 Tami Kiuru Finlandia 557 -348
8 Robert Kranjec Słowenia 549 -356
9 Manuel Fettner Austria 525 -380
10 Sota Okamura Japonia 517 -388
11 Stefan Kaiser Austria 511 -394
12 Roland Audenrieth Niemcy 444 -461
13 Michael Neumayer Niemcy 431 -474
14 Morten Aagheim Norwegia 427 -478
15 Stefan Thurnbichler Austria 391 -514
16 Martin Koch Austria 385 -520
17 Yukitaka Fukita Japonia 376 -529
18 Morten Solem Norwegia 373 -532
19 Markus Eigentler Austria 361 -544
20 Dennis Stoerl Niemcy 357 -548
21 Janne Ylijärvi Finlandia 356 -549
22 Toni Nieminen Finlandia 355 -550
23 Reinhard Schwarzenberger Austria 331 -574
24 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -596
25 Katsutoshi Chiba Japonia 307 -598
26 Łukasz Kruczek Polska 301 -604
27 Pasi Ahonen Finlandia 292 -613
28 Frank Reichel Niemcy 291 -614
29 Kazuki Nishishita Japonia 283 -622
30 Hiroki Yamada Japonia 277 -628
31 Michal Dolezal Czechy 275 -630
32 Naoki Yasuzaki Japonia 271 -634
33 Thomas Hörl Austria 260 -645
34 Jure Radelj Słowenia 257 -648
35 Daniel Forfang Norwegia 240 -665
36 Jaroslav Sakala Czechy 227 -678
37 Tom Sandvold Norwegia 214 -691
38 Masahiko Harada Japonia 212 -693
39 Jakub Hlava Czechy 209 -696
40 Masayuki Sato Japonia 205 -700
41 Michael Möllinger Niemcy 203 -702
42 Jinya Nishikata Japonia 193 -712
43 Ferdinand Bader Niemcy 184 -721
  Andreas Baumgartner Austria 184 -721
45 Johannes Wenninger Austria 182 -723
  Sigurd Pettersen Norwegia 182 -723
47 Dirk Else Niemcy 176 -729
48 Hans Petrat Niemcy 174 -731
49 Anders Bardal Norwegia 172 -733
50 Matej Uram Słowacja 170 -735
51 Hideharu Miyahira Japonia 169 -736
52 Kazuhiro Nakamura Japonia 168 -737
53 Michael Wagner Niemcy 167 -738
  Marco Steinauer Szwajcaria 167 -738
55 Igor Medved Słowenia 163 -742
  Florentin Durand Francja 163 -742
57 Jakub Janda Czechy 161 -744
58 Kimmo Yliriesto Finlandia 160 -745
59 Peter Zonta Słowenia 154 -751
60 Maximilian Mechler Niemcy 152 -753
61 Simon Podrebersek Słowenia 150 -755
  Arne Sneli Norwegia 150 -755
63 Florian Liegl Austria 148 -757
64 Primoz Peterka Słowenia 147 -758
65 Werner Kladler Austria 142 -763
66 Yukio Sakano Japonia 140 -765
67 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 134 -771
68 Ronny Hornschuh Niemcy 133 -772
69 Frode Haare Norwegia 128 -777
70 Emil Westberg Szwecja 127 -778
71 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -780
72 Jon Anders Lund Norwegia 123 -782
73 Lasse Ottesen Norwegia 120 -785
  Wilfried Eberharter Austria 120 -785
75 Jostein Smedbye Norwegia 119 -786
  Christof Duffner Niemcy 119 -786
77 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -792
78 Trond-Arild Evensen Norwegia 112 -793
  Yuta Watase Japonia 112 -793
80 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 110 -795
81 Edwin Schmutzler Austria 107 -798
82 Yusuke Kaneko Japonia 106 -799
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -799
84 Stefan Pieper Niemcy 105 -800
85 Hansjörg Jäkle Niemcy 104 -801
86 Christian Nagiller Austria 103 -802
87 Blaz Bilban Słowenia 101 -804
88 Adam Małysz Polska 100 -805
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -805
90 Lars Bystoel Norwegia 99 -806
91 David Andersen Norwegia 98 -807
92 Balthasar Schneider Austria 97 -808
93 Gerhard Hofer Austria 95 -810
94 Chil-Ku Kang Korea Pd. 94 -811
95 Haavard Lie Norwegia 92 -813
96 Yuki Yasukawa Japonia 88 -817
  Miha Rihtar Słowenia 88 -817
98 Bine Norcic Słowenia 86 -819
  Thomas Lobben Norwegia 86 -819
  Damjan Fras Słowenia 86 -819
101 Yasunori Suzuki Japonia 84 -821
  Reinhard Eberl Austria 84 -821
103 Brendan Doran USA 83 -822
104 Rolando Kaligaro Słowenia 82 -823
  Gasper Cvetko Słowenia 82 -823
106 Homare Kishimoto Japonia 81 -824
107 Ingemar Mayr Holandia 80 -825
108 Jakub Jiroutek Czechy 78 -827
109 Jan Matura Czechy 75 -830
  Boy van Baarle Holandia 75 -830
111 Seou Choi Korea Pd. 72 -833
112 Jakub Suchacek Czechy 70 -835
113 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -836
  Takanobu Okabe Japonia 69 -836
115 Shinya Tsurumaki Japonia 68 -837
116 Tomasz Pochwała Polska 67 -838
117 Peter Kostial Słowacja 66 -839
  Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -839
119 Katsunari Kimoto Japonia 65 -840
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 65 -840
  Shinichiro Saito Japonia 65 -840
122 Tom Age Aarnes Norwegia 63 -842
123 Jiri Parma jr. Czechy 61 -844
124 Jure Bogataj Słowenia 60 -845
125 Takashi Sawara Japonia 59 -846
126 David Jirotka Czechy 58 -847
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -847
  Blaz Vrhovnik Słowenia 58 -847
129 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -850
  Tomisław Tajner Polska 55 -850
131 Takayuki Obora Japonia 54 -851
  Miroslav Formanek Słowacja 54 -851
  Marcin Bachleda Polska 54 -851
134 Bastian Kaltenböck Austria 53 -852
  Dimitri Zytchichevin Rosja 53 -852
136 Aril Carlsson Norwegia 51 -854
  Havard Brandtenborg Norwegia 51 -854
138 Marc Vogel Szwajcaria 50 -855
  Marius Smariset Norwegia 50 -855
  Jan-Inge Trontveit Norwegia 50 -855
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -855
  Wojciech Skupień Polska 50 -855
143 Fabian Ebenhoch Austria 49 -856
144 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -857
145 Teppei Takano Japonia 45 -860
  Aurelien Ducroz Francja 45 -860
147 Jan Vacula Czechy 44 -861
  Erling Enger Norwegia 44 -861
  Simon Ammann Szwajcaria 44 -861
150 Grega Lang Słowenia 43 -862
151 Primoz Pikl Słowenia 42 -863
152 Robert Meglic Słowenia 41 -864
  Remi Santiago Francja 41 -864
  Dusan Orsula Słowacja 41 -864
  Volodimir Glyvko Ukraina 41 -864
156 Akira Higashi Japonia 40 -865
  Alan Alborn USA 40 -865
158 Jaan Juris Estonia 39 -866
  Karl-Heinz Dorner Austria 39 -866
160 Hiroyuki Saito Japonia 36 -869
  Emmanuel Chedal Francja 36 -869
162 Stephan Hocke Niemcy 34 -871
163 Bard Naess Norwegia 33 -872
  Kazuya Nakagawa Japonia 33 -872
165 Kentaro Shigematsu Japonia 32 -873
  Martin Mesik Słowacja 32 -873
167 Pavel Fizek Czechy 31 -874
168 Krystian Długopolski Polska 30 -875
169 Henning Stensrud Norwegia 29 -876
170 Tor-Magne Johansen Norwegia 28 -877
  Daijiro Higuchi Japonia 28 -877
172 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -878
173 Maxim Polunin Kazachstan 26 -879
  Shunsuke Watanabe Japonia 26 -879
  Maxim Kouzennyi Rosja 26 -879
  Clint Jones USA 26 -879
  Jens Deimel Niemcy 26 -879
178 Gasper Cavlovic Słowenia 25 -880
179 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -881
180 Ryohei Nishimori Japonia 23 -882
  Yuta Kubo Japonia 23 -882
182 Roman Kerov Rosja 22 -883
  Frank Löffler Niemcy 22 -883
184 Uros Vrhovec Słowenia 21 -884
  Jens Braennlund Szwecja 21 -884
186 Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -885
  Rickard Froeier Szwecja 20 -885
188 Yoshikazu Norota Japonia 19 -886
  Ole Christen Enger Norwegia 19 -886
190 Mathias Hafele Austria 18 -887
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -887
  Shusaku Hosoyama Japonia 18 -887
193 Jernej Damjan Słowenia 17 -888
  Leif Frey Niemcy 17 -888
195 Daniel Bachleda Polska 16 -889
  Bostjan Burger Słowenia 16 -889
197 Michael Fladenhofer Austria 15 -890
  Stig Hommefoss Norwegia 15 -890
199 Sebastian Meusburger Austria 14 -891
  Rhys Hecox USA 14 -891
201 Frank Ludwig Niemcy 13 -892
  Taichi Higuchi Japonia 13 -892
203 Martin Auer Niemcy 12 -893
  Tommy Schwall USA 12 -893
  Yuta Araseki Japonia 12 -893
206 Takashi Mori Japonia 11 -894
  Jan Zelencik Słowacja 11 -894
208 Urban Franc Słowenia 10 -895
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -895
  Grega Podrzaj Słowenia 10 -895
  Grzegorz ¦liwka Polska 10 -895
  Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -895
213 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -896
  Yuki Koike Japonia 9 -896
  Marco Daescher Szwajcaria 9 -896
  Ryota Netsu Japonia 9 -896
217 Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -897
  Gennadi Chizhov Rosja 8 -897
  Shunji Ikeda Japonia 8 -897
220 Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -898
  Anton Dorner Austria 7 -898
  David Lazzaroni Francja 7 -898
223 Alexander Korobov Kazachstan 6 -899
  Genki Nitta Japonia 6 -899
  Joel Morrerod Szwajcaria 6 -899
  Sho Sawada Japonia 6 -899
  Pavel Stejfa Czechy 6 -899
  Kjetil Moen Norwegia 6 -899
229 Jeffrey Denney jr. USA 5 -900
  Pekka Salminen Finlandia 5 -900
  Rok Benkovic Słowenia 5 -900
232 Jiri Cerny Czechy 4 -901
  Ivan Kozlov Ukraina 4 -901
  Robert Mateja Polska 4 -901
  Alexandr Diadula Białoru¶ 4 -901
236 Lauri Hakola Finlandia 3 -902
  Jiri Malcik Czechy 3 -902
  Jim Denney jr USA 3 -902
239 Shingo Ueno Japonia 2 -903
  Koji Nakamura Japonia 2 -903
  Johan Munters Szwecja 2 -903
242 Gerald Percht Austria 1 -904
  Stian Kjensli Norwegia 1 -904
  Borek Sedlak Czechy 1 -904
  Nicolas Marchandise Francja 1 -904
  Markus Edlinger Austria 1 -904
  Robert Heinrich Niemcy 1 -904
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -904
  Bartłomiej Nikiel Polska 1 -904
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 600  
2 Niemcy Niemcy 420 -180
3 Słowenia Słowenia 320 -280
4 Czechy Czechy 250 -350
5 Francja Francja 180 -420
6 Polska Polska 170 -430
7 Finlandia Finlandia 120 -480
8 Norwegia Norwegia 100 -500
9 Szwajcaria Szwajcaria 90 -510

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich