Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 04.01.2001, Bischofshofen K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kai Bracht Niemcy 302  
2 Manuel Fettner Austria 300 -2
3 Akseli Lajunen Finlandia 280 -22
4 Hiroki Yamada Japonia 261 -41
5 Jure Radelj Słowenia 257 -45
6 Toni Nieminen Finlandia 255 -47
7 Roland Audenrieth Niemcy 236 -66
8 Stefan Thurnbichler Austria 199 -103
9 Morten Solem Norwegia 171 -131
10 Jakub Janda Czechy 161 -141
11 Peter Zonta Słowenia 154 -148
12 Georg Späth Niemcy 150 -152
13 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 145 -157
14 Marco Steinauer Szwajcaria 141 -161
15 Frank Reichel Niemcy 134 -168
16 Thomas Hörl Austria 126 -176
17 Lasse Ottesen Norwegia 120 -182
18 Christoph Grillhoesl Niemcy 112 -190
19 Michael Neumayer Niemcy 110 -192
20 Stefan Kaiser Austria 106 -196
21 Adam Małysz Polska 100 -202
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -202
23 Robert Kranjec Słowenia 98 -204
  David Andersen Norwegia 98 -204
25 Lassi Huuskonen Finlandia 87 -215
  Jakub Hlava Czechy 87 -215
27 Damjan Fras Słowenia 86 -216
28 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -221
29 Tami Kiuru Finlandia 77 -225
30 Sylvain Freiholz Szwajcaria 76 -226
31 Haavard Lie Norwegia 72 -230
  Bernhard Metzler Austria 72 -230
33 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -233
34 Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -234
35 Rolando Kaligaro Słowenia 67 -235
36 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -236
  Peter Kostial Słowacja 66 -236
38 Bine Norcic Słowenia 65 -237
  Dennis Stoerl Niemcy 65 -237
40 Igor Medved Słowenia 63 -239
41 Homare Kishimoto Japonia 60 -242
  Thomas Lobben Norwegia 60 -242
43 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -244
44 Stefan Pieper Niemcy 57 -245
45 Hans Petrat Niemcy 56 -246
46 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -247
47 Dirk Else Niemcy 54 -248
48 Wojciech Skupień Polska 50 -252
  Balthasar Schneider Austria 50 -252
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -252
51 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -254
  Matej Uram Słowacja 48 -254
53 Christian Nagiller Austria 46 -256
54 Janne Ylijärvi Finlandia 44 -258
55 Jakub Suchacek Czechy 43 -259
56 Łukasz Kruczek Polska 42 -260
57 Alan Alborn USA 40 -262
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 40 -262
59 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -264
60 Grega Lang Słowenia 37 -265
61 Emmanuel Chedal Francja 36 -266
  Tomasz Pochwała Polska 36 -266
  Fabian Ebenhoch Austria 36 -266
64 Morten Aagheim Norwegia 35 -267
65 Andreas Baumgartner Austria 34 -268
  David Jirotka Czechy 34 -268
67 Miha Rihtar Słowenia 32 -270
  Anders Bardal Norwegia 32 -270
  Seou Choi Korea Pd. 32 -270
70 Trond-Arild Evensen Norwegia 31 -271
71 Michal Dolezal Czechy 29 -273
  Marc Vogel Szwajcaria 29 -273
  Maximilian Mechler Niemcy 29 -273
  Henning Stensrud Norwegia 29 -273
75 Werner Kladler Austria 27 -275
  Andreas Küttel Szwajcaria 27 -275
77 Jens Deimel Niemcy 26 -276
78 Jakub Jiroutek Czechy 25 -277
  Arne Sneli Norwegia 25 -277
80 Martin Koch Austria 24 -278
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -278
82 Hansjörg Jäkle Niemcy 22 -280
  Frank Löffler Niemcy 22 -280
  Michael Möllinger Niemcy 22 -280
85 Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -282
86 Clint Jones USA 19 -283
87 Wilfried Eberharter Austria 18 -284
  Jaroslav Sakala Czechy 18 -284
89 Christof Duffner Niemcy 17 -285
90 Bostjan Burger Słowenia 16 -286
  Remi Santiago Francja 16 -286
92 Michael Fladenhofer Austria 15 -287
  Sigurd Pettersen Norwegia 15 -287
  Karl-Heinz Dorner Austria 15 -287
95 Leif Frey Niemcy 14 -288
  Marcin Bachleda Polska 14 -288
  Rhys Hecox USA 14 -288
98 Dusan Orsula Słowacja 13 -289
  Primoz Pikl Słowenia 13 -289
100 Mathias Hafele Austria 12 -290
101 Takashi Mori Japonia 11 -291
102 Rickard Froeier Szwecja 10 -292
103 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -293
  Martin Mesik Słowacja 9 -293
  Ronny Hornschuh Niemcy 9 -293
106 Frode Haare Norwegia 8 -294
107 Robert Meglic Słowenia 7 -295
108 Aril Carlsson Norwegia 5 -297
  Jens Braennlund Szwecja 5 -297
110 Tom Age Aarnes Norwegia 4 -298
  Robert Mateja Polska 4 -298
  Wolfgang Erlacher Austria 4 -298
113 Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -299
  Lauri Hakola Finlandia 3 -299
115 Johan Munters Szwecja 2 -300
  Maxim Polunin Kazachstan 2 -300
117 Markus Edlinger Austria 1 -301
  Johannes Wenninger Austria 1 -301
  Gerald Percht Austria 1 -301
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -301
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 200  
2 Czechy Czechy 160 -40
3 Finlandia Finlandia 120 -80
4 Niemcy Niemcy 100 -100
5 Polska Polska 90 -110
6 Słowenia Słowenia 80 -120

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:58
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich