Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
25.02.2001 - Chamonix (Francja) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kaiser Austria 96.5 94.5 230.0
2 Morten Aagheim Norwegia 95.0 94.5 228.0
3 Reinhard Schwarzenberger Austria 93.5 94.5 222.0
4 Georg Späth Niemcy 94.0 92.5 219.0
5 Bernhard Metzler Austria 94.0 89.5 215.0
6 Martin Koch Austria 99.5 84.0 212.0
7 Manuel Fettner Austria 87.5 93.0 208.5
8 Tom Sandvold Norwegia 89.0 91.5 206.0
9 Roland Audenrieth Niemcy 89.5 91.0 205.5
10 Kazuhiro Nakamura Japonia 88.0 90.0 202.0
  Arne Sneli Norwegia 87.0 92.0 202.0
12 Primoz Peterka Słowenia 88.0 89.0 199.0
13 Florentin Durand Francja 87.0 89.0 198.0
14 Simon Podrebersek Słowenia 89.5 87.5 197.5
15 Michael Wagner Niemcy 91.0 84.5 197.0
16 Thomas Lobben Norwegia 80.0 96.5 196.0
  Emil Westberg Szwecja 84.0 90.5 196.0
18 Dirk Else Niemcy 81.0 94.5 189.0
19 Stefan Thurnbichler Austria 82.5 90.0 188.0
20 Werner Kladler Austria 84.0 87.5 185.0
21 Robert Meglic Słowenia 84.5 85.0 183.5
22 Michael Möllinger Niemcy 86.0 84.0 182.5
23 Yuta Watase Japonia 93.0 77.0 181.0
24 Simon Ammann Szwajcaria 83.5 84.0 180.5
25 Jernej Damjan Słowenia 86.5 82.5 180.0
26 Marco Daescher Szwajcaria 79.5 89.5 179.0
27 Ole Christen Enger Norwegia 80.0 85.0 174.0
28 Reinhard Eberl Austria 75.0 91.0 173.0
29 Ferdinand Bader Niemcy 81.5 83.5 172.0
30 Aurelien Ducroz Francja 82.0 82.5 169.5
31 Bine Norcic Słowenia 82.0 82.0 166.5
32 Nicolas Marchandise Francja 75.0 86.0 162.5
33 Hans Petrat Niemcy 85.5 75.5 161.0
34 Kakhaber Tsakadze Gruzja 73.0 86.5 159.0
  Petr Chaadaev Rosja 76.5 82.5 159.0
36 Remi Santiago Francja 71.0 89.5 157.0
37 Gasper Cavlovic Słowenia 70.5 89.5 156.5
38 Primoz Pikl Słowenia 75.0 82.0 152.0
39 Remy Trachsel Francja 77.0 78.5 149.0
40 Stefan Pieper Niemcy 72.5 84.0 148.0
41 Gennadi Chizhov Rosja 72.0 83.0 147.0
42 Sigurd Pettersen Norwegia 75.0 78.5 143.5
43 Alexey Silaev Rosja 69.0 83.5 143.0
44 Gallien Jourdanney Francja 67.0 77.5 119.0
45 Charles Demarchi Francja 68.0 71.5 112.5
46 Thomas Lacroix Francja 65.0 72.5 112.0
47 Isak Grimholm Szwecja 66.0 74.0 107.0
48 Evgeni Plekhov Rosja 62.0 74.0 103.5

« Puchar Kontynentalny 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2000/2001

Puchar Kontynentalny 2000/2001

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich