Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 02.01.2001, Innsbruck K-108
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Manuel Fettner Austria 300  
2 Hiroki Yamada Japonia 261 -39
3 Jure Radelj Słowenia 257 -43
4 Toni Nieminen Finlandia 255 -45
5 Kai Bracht Niemcy 242 -58
6 Roland Audenrieth Niemcy 236 -64
7 Akseli Lajunen Finlandia 200 -100
8 Stefan Thurnbichler Austria 177 -123
9 Morten Solem Norwegia 171 -129
10 Jakub Janda Czechy 161 -139
11 Peter Zonta Słowenia 154 -146
12 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 145 -155
13 Marco Steinauer Szwajcaria 141 -159
14 Thomas Hörl Austria 124 -176
15 Lasse Ottesen Norwegia 120 -180
16 Frank Reichel Niemcy 110 -190
  Michael Neumayer Niemcy 110 -190
18 Stefan Kaiser Austria 106 -194
19 Georg Späth Niemcy 100 -200
  Adam Małysz Polska 100 -200
21 Robert Kranjec Słowenia 98 -202
  David Andersen Norwegia 98 -202
23 Lassi Huuskonen Finlandia 87 -213
  Jakub Hlava Czechy 87 -213
25 Damjan Fras Słowenia 86 -214
26 Christoph Grillhoesl Niemcy 80 -220
27 Bernhard Metzler Austria 72 -228
28 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -231
29 Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -232
30 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -234
  Peter Kostial Słowacja 66 -234
32 Rolando Kaligaro Słowenia 61 -239
  Teemu Paeaekkoenen Finlandia 61 -239
34 Homare Kishimoto Japonia 60 -240
  Bine Norcic Słowenia 60 -240
  Thomas Lobben Norwegia 60 -240
37 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -242
  Dennis Stoerl Niemcy 58 -242
39 Stefan Pieper Niemcy 57 -243
40 Hans Petrat Niemcy 56 -244
41 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -245
42 Haavard Lie Norwegia 54 -246
  Dirk Else Niemcy 54 -246
44 Igor Medved Słowenia 53 -247
45 Wojciech Skupień Polska 50 -250
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 50 -250
  Balthasar Schneider Austria 50 -250
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -250
49 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -252
  Matej Uram Słowacja 48 -252
51 Christian Nagiller Austria 46 -254
52 Janne Ylijärvi Finlandia 44 -256
53 Jakub Suchacek Czechy 43 -257
54 Alan Alborn USA 40 -260
55 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -262
56 Grega Lang Słowenia 37 -263
57 Tomasz Pochwała Polska 36 -264
  Fabian Ebenhoch Austria 36 -264
59 Morten Aagheim Norwegia 35 -265
60 Andreas Baumgartner Austria 34 -266
  David Jirotka Czechy 34 -266
62 Miha Rihtar Słowenia 32 -268
  Tami Kiuru Finlandia 32 -268
  Seou Choi Korea Pd. 32 -268
65 Łukasz Kruczek Polska 31 -269
  Trond-Arild Evensen Norwegia 31 -269
67 Michal Dolezal Czechy 29 -271
  Henning Stensrud Norwegia 29 -271
69 Werner Kladler Austria 27 -273
  Andreas Küttel Szwajcaria 27 -273
71 Jens Deimel Niemcy 26 -274
72 Jakub Jiroutek Czechy 25 -275
73 Martin Koch Austria 24 -276
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -276
75 Hansjörg Jäkle Niemcy 22 -278
  Frank Löffler Niemcy 22 -278
  Michael Möllinger Niemcy 22 -278
78 Maximilian Mechler Niemcy 21 -279
79 Anders Bardal Norwegia 20 -280
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -280
81 Jaroslav Sakala Czechy 18 -282
82 Christof Duffner Niemcy 17 -283
83 Bostjan Burger Słowenia 16 -284
84 Michael Fladenhofer Austria 15 -285
  Sigurd Pettersen Norwegia 15 -285
  Karl-Heinz Dorner Austria 15 -285
87 Leif Frey Niemcy 14 -286
  Rhys Hecox USA 14 -286
89 Dusan Orsula Słowacja 13 -287
  Primoz Pikl Słowenia 13 -287
91 Arne Sneli Norwegia 12 -288
92 Takashi Mori Japonia 11 -289
93 Clint Jones USA 10 -290
  Rickard Froeier Szwecja 10 -290
95 Mathias Hafele Austria 9 -291
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -291
  Martin Mesik Słowacja 9 -291
  Ronny Hornschuh Niemcy 9 -291
99 Frode Haare Norwegia 8 -292
100 Robert Meglic Słowenia 7 -293
101 Aril Carlsson Norwegia 5 -295
  Jens Braennlund Szwecja 5 -295
103 Tom Age Aarnes Norwegia 4 -296
  Robert Mateja Polska 4 -296
105 Wilfried Eberharter Austria 3 -297
  Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -297
  Lauri Hakola Finlandia 3 -297
108 Johan Munters Szwecja 2 -298
  Maxim Polunin Kazachstan 2 -298
110 Markus Edlinger Austria 1 -299
  Gerald Percht Austria 1 -299
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -299
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 200  
2 Czechy Czechy 160 -40
3 Finlandia Finlandia 120 -80
4 Niemcy Niemcy 100 -100
5 Polska Polska 90 -110
6 Słowenia Słowenia 80 -120

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:58
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
02:59
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:53
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich