Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 13.03.2001, Vaaler K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 725  
2 Christoph Grillhoesl Niemcy 687 -38
3 Kai Bracht Niemcy 602 -123
4 Lassi Huuskonen Finlandia 594 -131
5 Georg Späth Niemcy 583 -142
6 Tami Kiuru Finlandia 557 -168
7 Robert Kranjec Słowenia 549 -176
8 Manuel Fettner Austria 525 -200
9 Stefan Kaiser Austria 511 -214
10 Sota Okamura Japonia 462 -263
11 Roland Audenrieth Niemcy 444 -281
12 Michael Neumayer Niemcy 427 -298
13 Bernhard Metzler Austria 416 -309
14 Morten Aagheim Norwegia 391 -334
  Stefan Thurnbichler Austria 391 -334
16 Martin Koch Austria 385 -340
17 Yukitaka Fukita Japonia 362 -363
18 Toni Nieminen Finlandia 355 -370
19 Janne Ylijärvi Finlandia 351 -374
20 Dennis Stoerl Niemcy 339 -386
21 Reinhard Schwarzenberger Austria 331 -394
22 Markus Eigentler Austria 326 -399
23 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -416
24 Łukasz Kruczek Polska 301 -424
25 Frank Reichel Niemcy 291 -434
26 Michal Dolezal Czechy 275 -450
27 Morten Solem Norwegia 271 -454
28 Hiroki Yamada Japonia 268 -457
29 Thomas Hörl Austria 260 -465
30 Jure Radelj Słowenia 257 -468
31 Kazuki Nishishita Japonia 241 -484
32 Jaroslav Sakala Czechy 227 -498
33 Pasi Ahonen Finlandia 218 -507
34 Daniel Forfang Norwegia 217 -508
35 Masahiko Harada Japonia 212 -513
36 Jakub Hlava Czechy 209 -516
37 Andreas Baumgartner Austria 184 -541
38 Johannes Wenninger Austria 182 -543
  Sigurd Pettersen Norwegia 182 -543
40 Naoki Yasuzaki Japonia 181 -544
41 Dirk Else Niemcy 176 -549
42 Anders Bardal Norwegia 172 -553
43 Matej Uram Słowacja 170 -555
44 Hideharu Miyahira Japonia 169 -556
45 Kazuhiro Nakamura Japonia 168 -557
46 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -558
  Michael Wagner Niemcy 167 -558
48 Igor Medved Słowenia 163 -562
  Florentin Durand Francja 163 -562
50 Jakub Janda Czechy 161 -564
51 Tom Sandvold Norwegia 158 -567
52 Masayuki Sato Japonia 157 -568
53 Peter Zonta Słowenia 154 -571
54 Maximilian Mechler Niemcy 152 -573
55 Arne Sneli Norwegia 150 -575
  Ferdinand Bader Niemcy 150 -575
57 Katsutoshi Chiba Japonia 147 -578
  Michael Möllinger Niemcy 147 -578
  Primoz Peterka Słowenia 147 -578
60 Hans Petrat Niemcy 144 -581
61 Werner Kladler Austria 134 -591
62 Ronny Hornschuh Niemcy 133 -592
63 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 131 -594
64 Frode Haare Norwegia 128 -597
65 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -600
66 Jon Anders Lund Norwegia 123 -602
67 Wilfried Eberharter Austria 120 -605
  Lasse Ottesen Norwegia 120 -605
69 Christof Duffner Niemcy 119 -606
70 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -612
71 Trond-Arild Evensen Norwegia 112 -613
  Yuta Watase Japonia 112 -613
73 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 110 -615
74 Edwin Schmutzler Austria 107 -618
75 Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -619
76 Stefan Pieper Niemcy 105 -620
  Jostein Smedbye Norwegia 105 -620
78 Hansjörg Jäkle Niemcy 104 -621
  Yukio Sakano Japonia 104 -621
80 Blaz Bilban Słowenia 101 -624
81 Adam Małysz Polska 100 -625
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -625
83 Lars Bystoel Norwegia 99 -626
  Simon Podrebersek Słowenia 99 -626
85 David Andersen Norwegia 98 -627
86 Balthasar Schneider Austria 97 -628
87 Gerhard Hofer Austria 95 -630
88 Haavard Lie Norwegia 92 -633
89 Miha Rihtar Słowenia 88 -637
90 Damjan Fras Słowenia 86 -639
  Bine Norcic Słowenia 86 -639
  Thomas Lobben Norwegia 86 -639
93 Reinhard Eberl Austria 84 -641
94 Brendan Doran USA 83 -642
95 Rolando Kaligaro Słowenia 82 -643
  Gasper Cvetko Słowenia 82 -643
97 Ingemar Mayr Holandia 80 -645
98 Jakub Jiroutek Czechy 78 -647
99 Jan Matura Czechy 75 -650
  Boy van Baarle Holandia 75 -650
101 Seou Choi Korea Pd. 72 -653
102 Christian Nagiller Austria 70 -655
  Jakub Suchacek Czechy 70 -655
104 Takanobu Okabe Japonia 69 -656
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -656
106 Tomasz Pochwała Polska 67 -658
107 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -659
  Peter Kostial Słowacja 66 -659
109 Chil-Ku Kang Korea Pd. 65 -660
110 Tom Age Aarnes Norwegia 63 -662
111 Jiri Parma jr. Czechy 61 -664
  Homare Kishimoto Japonia 61 -664
113 Jure Bogataj Słowenia 60 -665
114 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -667
  David Jirotka Czechy 58 -667
  Blaz Vrhovnik Słowenia 58 -667
117 Emil Westberg Szwecja 56 -669
118 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -670
  Tomisław Tajner Polska 55 -670
120 Miroslav Formanek Słowacja 54 -671
  Marcin Bachleda Polska 54 -671
122 Bastian Kaltenböck Austria 53 -672
  Dimitri Zytchichevin Rosja 53 -672
124 Florian Liegl Austria 52 -673
125 Havard Brandtenborg Norwegia 51 -674
  Aril Carlsson Norwegia 51 -674
127 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -675
  Marius Smariset Norwegia 50 -675
  Wojciech Skupień Polska 50 -675
  Jan-Inge Trontveit Norwegia 50 -675
131 Yuki Yasukawa Japonia 49 -676
  Fabian Ebenhoch Austria 49 -676
133 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -677
134 Aurelien Ducroz Francja 45 -680
135 Jan Vacula Czechy 44 -681
136 Jinya Nishikata Japonia 43 -682
  Grega Lang Słowenia 43 -682
138 Primoz Pikl Słowenia 42 -683
139 Robert Meglic Słowenia 41 -684
  Remi Santiago Francja 41 -684
  Volodimir Glyvko Ukraina 41 -684
  Dusan Orsula Słowacja 41 -684
143 Alan Alborn USA 40 -685
144 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -686
145 Emmanuel Chedal Francja 36 -689
146 Stephan Hocke Niemcy 34 -691
  Yasunori Suzuki Japonia 34 -691
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -691
149 Bard Naess Norwegia 33 -692
150 Martin Mesik Słowacja 32 -693
  Katsunari Kimoto Japonia 32 -693
152 Pavel Fizek Czechy 31 -694
153 Krystian Długopolski Polska 30 -695
  Akira Higashi Japonia 30 -695
155 Jaan Juris Estonia 29 -696
  Henning Stensrud Norwegia 29 -696
157 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -698
158 Maxim Polunin Kazachstan 26 -699
  Jens Deimel Niemcy 26 -699
  Maxim Kouzennyi Rosja 26 -699
161 Gasper Cavlovic Słowenia 25 -700
162 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -701
163 Shinichiro Saito Japonia 23 -702
164 Frank Löffler Niemcy 22 -703
  Roman Kerov Rosja 22 -703
166 Uros Vrhovec Słowenia 21 -704
  Jens Braennlund Szwecja 21 -704
  Simon Ammann Szwajcaria 21 -704
  Yuta Kubo Japonia 21 -704
170 Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -705
171 Clint Jones USA 19 -706
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -706
  Ole Christen Enger Norwegia 19 -706
174 Mathias Hafele Austria 18 -707
  Takayuki Obora Japonia 18 -707
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -707
177 Jernej Damjan Słowenia 17 -708
  Leif Frey Niemcy 17 -708
179 Bostjan Burger Słowenia 16 -709
  Takashi Sawara Japonia 16 -709
  Daniel Bachleda Polska 16 -709
182 Michael Fladenhofer Austria 15 -710
  Stig Hommefoss Norwegia 15 -710
184 Rhys Hecox USA 14 -711
  Sebastian Meusburger Austria 14 -711
186 Frank Ludwig Niemcy 13 -712
  Shinya Tsurumaki Japonia 13 -712
  Tor-Magne Johansen Norwegia 13 -712
189 Martin Auer Niemcy 12 -713
190 Yusuke Kaneko Japonia 11 -714
  Takashi Mori Japonia 11 -714
  Jan Zelencik Słowacja 11 -714
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 11 -714
194 Urban Franc Słowenia 10 -715
  Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -715
  Rickard Froeier Szwecja 10 -715
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -715
  Grzegorz Śliwka Polska 10 -715
  Grega Podrzaj Słowenia 10 -715
200 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -716
  Tommy Schwall USA 9 -716
202 Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -717
  Gennadi Chizhov Rosja 8 -717
204 Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -718
  Anton Dorner Austria 7 -718
  David Lazzaroni Francja 7 -718
  Taichi Higuchi Japonia 7 -718
208 Alexander Korobov Kazachstan 6 -719
  Pavel Stejfa Czechy 6 -719
  Joel Morrerod Szwajcaria 6 -719
  Kjetil Moen Norwegia 6 -719
212 Daijiro Higuchi Japonia 5 -720
  Rok Benkovic Słowenia 5 -720
  Marco Daescher Szwajcaria 5 -720
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -720
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -720
  Pekka Salminen Finlandia 5 -720
218 Ivan Kozlov Ukraina 4 -721
  Robert Mateja Polska 4 -721
  Alexandr Diadula Białoruś 4 -721
  Jiri Cerny Czechy 4 -721
222 Jiri Malcik Czechy 3 -722
  Lauri Hakola Finlandia 3 -722
  Jim Denney jr USA 3 -722
225 Johan Munters Szwecja 2 -723
  Shingo Ueno Japonia 2 -723
  Koji Nakamura Japonia 2 -723
228 Gerald Percht Austria 1 -724
  Stian Kjensli Norwegia 1 -724
  Bartłomiej Nikiel Polska 1 -724
  Robert Heinrich Niemcy 1 -724
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -724
  Nicolas Marchandise Francja 1 -724
  Borek Sedlak Czechy 1 -724
  Markus Edlinger Austria 1 -724
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 600  
2 Niemcy Niemcy 420 -180
3 Słowenia Słowenia 320 -280
4 Czechy Czechy 250 -350
5 Francja Francja 180 -420
6 Polska Polska 170 -430
7 Finlandia Finlandia 120 -480
8 Norwegia Norwegia 100 -500
9 Szwajcaria Szwajcaria 90 -510

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich