Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 11.02.2001, Titisee-Neustadt K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 583  
2 Tami Kiuru Finlandia 557 -26
3 Manuel Fettner Austria 400 -183
4 Georg Späth Niemcy 383 -200
5 Kai Bracht Niemcy 381 -202
6 Stefan Thurnbichler Austria 367 -216
7 Roland Audenrieth Niemcy 338 -245
8 Christoph Grillhoesl Niemcy 316 -267
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -274
10 Frank Reichel Niemcy 291 -292
11 Hiroki Yamada Japonia 261 -322
12 Jure Radelj Słowenia 257 -326
13 Toni Nieminen Finlandia 255 -328
14 Lassi Huuskonen Finlandia 239 -344
15 Yukitaka Fukita Japonia 226 -357
16 Michael Neumayer Niemcy 216 -367
17 Masahiko Harada Japonia 212 -371
18 Martin Koch Austria 205 -378
19 Dennis Stoerl Niemcy 202 -381
20 Reinhard Schwarzenberger Austria 191 -392
21 Michal Dolezal Czechy 189 -394
22 Morten Solem Norwegia 171 -412
23 Hideharu Miyahira Japonia 169 -414
  Jakub Hlava Czechy 169 -414
25 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -416
26 Igor Medved Słowenia 163 -420
27 Jakub Janda Czechy 161 -422
28 Peter Zonta Słowenia 154 -429
  Sota Okamura Japonia 154 -429
30 Stefan Kaiser Austria 151 -432
31 Anders Bardal Norwegia 148 -435
32 Robert Kranjec Słowenia 144 -439
33 Pasi Ahonen Finlandia 141 -442
34 Thomas Hörl Austria 136 -447
35 Dirk Else Niemcy 135 -448
36 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -458
37 Arne Sneli Norwegia 123 -460
38 Bernhard Metzler Austria 122 -461
39 Lasse Ottesen Norwegia 120 -463
40 Katsutoshi Chiba Japonia 110 -473
  Maximilian Mechler Niemcy 110 -473
42 Hans Petrat Niemcy 109 -474
43 Markus Eigentler Austria 108 -475
44 Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -477
45 Stefan Pieper Niemcy 105 -478
46 Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -483
  Adam Małysz Polska 100 -483
48 David Andersen Norwegia 98 -485
49 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -488
50 Ronny Hornschuh Niemcy 94 -489
  Primoz Peterka Słowenia 94 -489
52 Sigurd Pettersen Norwegia 89 -494
53 Damjan Fras Słowenia 86 -497
54 Hansjörg Jäkle Niemcy 82 -501
55 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -502
56 Andreas Baumgartner Austria 80 -503
  Łukasz Kruczek Polska 80 -503
58 Werner Kladler Austria 79 -504
59 Michael Möllinger Niemcy 77 -506
60 Yuta Watase Japonia 75 -508
61 Haavard Lie Norwegia 72 -511
  Seou Choi Korea Pd. 72 -511
63 Yukio Sakano Japonia 70 -513
64 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -514
  Johannes Wenninger Austria 69 -514
  Takanobu Okabe Japonia 69 -514
67 Matej Uram Słowacja 68 -515
  Miha Rihtar Słowenia 68 -515
  Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -515
70 Rolando Kaligaro Słowenia 67 -516
71 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -517
  Kazuki Nishishita Japonia 66 -517
  Peter Kostial Słowacja 66 -517
74 Bine Norcic Słowenia 65 -518
75 Christian Nagiller Austria 62 -521
76 Homare Kishimoto Japonia 61 -522
77 Jure Bogataj Słowenia 60 -523
  Thomas Lobben Norwegia 60 -523
79 Christof Duffner Niemcy 59 -524
80 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -525
  Jakub Suchacek Czechy 58 -525
  Tomasz Pochwała Polska 58 -525
83 Tomisław Tajner Polska 55 -528
  Jussi Hautamäki Finlandia 55 -528
85 Ferdinand Bader Niemcy 52 -531
86 Balthasar Schneider Austria 50 -533
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -533
  Wojciech Skupień Polska 50 -533
89 Yuki Yasukawa Japonia 49 -534
  Fabian Ebenhoch Austria 49 -534
91 Wilfried Eberharter Austria 48 -535
  Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -535
  Miroslav Formanek Słowacja 48 -535
94 Bastian Kaltenböck Austria 47 -536
95 Michael Wagner Niemcy 46 -537
96 Janne Ylijärvi Finlandia 44 -539
97 Jinya Nishikata Japonia 43 -540
  Grega Lang Słowenia 43 -540
99 Alan Alborn USA 40 -543
  Primoz Pikl Słowenia 40 -543
101 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -544
102 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -545
103 Emmanuel Chedal Francja 36 -547
  Reinhard Eberl Austria 36 -547
105 Morten Aagheim Norwegia 35 -548
106 David Jirotka Czechy 34 -549
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -549
  Yasunori Suzuki Japonia 34 -549
109 Florian Liegl Austria 32 -551
  Katsunari Kimoto Japonia 32 -551
111 Trond-Arild Evensen Norwegia 31 -552
112 Akira Higashi Japonia 30 -553
  Remi Santiago Francja 30 -553
114 Henning Stensrud Norwegia 29 -554
  Simon Podrebersek Słowenia 29 -554
116 Jaroslav Sakala Czechy 27 -556
  Andreas Küttel Szwajcaria 27 -556
118 Maxim Polunin Kazachstan 26 -557
  Jens Deimel Niemcy 26 -557
120 Jakub Jiroutek Czechy 25 -558
  Lars Bystoel Norwegia 25 -558
122 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -559
123 Shinichiro Saito Japonia 23 -560
124 Frank Löffler Niemcy 22 -561
125 Yuta Kubo Japonia 21 -562
126 Gerhard Hofer Austria 20 -563
  Masayuki Sato Japonia 20 -563
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -563
129 Clint Jones USA 19 -564
  Dusan Orsula Słowacja 19 -564
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -564
  Marcin Bachleda Polska 19 -564
133 Wolfgang Erlacher Austria 18 -565
  Takayuki Obora Japonia 18 -565
  Gasper Cvetko Słowenia 18 -565
136 Leif Frey Niemcy 17 -566
137 Florentin Durand Francja 16 -567
  Bostjan Burger Słowenia 16 -567
  Takashi Sawara Japonia 16 -567
  Gasper Cavlovic Słowenia 16 -567
141 Michael Fladenhofer Austria 15 -568
142 Sebastian Meusburger Austria 14 -569
  Rhys Hecox USA 14 -569
144 Shinya Tsurumaki Japonia 13 -570
  Frank Ludwig Niemcy 13 -570
146 Mathias Hafele Austria 12 -571
  Jens Braennlund Szwecja 12 -571
148 Takashi Mori Japonia 11 -572
  Jan Zelencik Słowacja 11 -572
  Pavel Fizek Czechy 11 -572
  Yusuke Kaneko Japonia 11 -572
152 Urban Franc Słowenia 10 -573
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -573
  Martin Mesik Słowacja 10 -573
  Rickard Froeier Szwecja 10 -573
156 Simon Ammann Szwajcaria 9 -574
  Robert Meglic Słowenia 9 -574
  Aurelien Ducroz Francja 9 -574
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -574
160 Frode Haare Norwegia 8 -575
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 8 -575
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -575
163 Anton Dorner Austria 7 -576
  Taichi Higuchi Japonia 7 -576
  David Lazzaroni Francja 7 -576
166 Alexander Korobov Kazachstan 6 -577
167 Daijiro Higuchi Japonia 5 -578
  Aril Carlsson Norwegia 5 -578
  Rok Benkovic Słowenia 5 -578
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -578
  Pekka Salminen Finlandia 5 -578
172 Robert Mateja Polska 4 -579
  Krystian Długopolski Polska 4 -579
  Alexandr Diadula Białoru¶ 4 -579
  Tom Age Aarnes Norwegia 4 -579
176 Lauri Hakola Finlandia 3 -580
  Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -580
178 Koji Nakamura Japonia 2 -581
  Martin Auer Niemcy 2 -581
  Shingo Ueno Japonia 2 -581
  Johan Munters Szwecja 2 -581
182 Gerald Percht Austria 1 -582
  Borek Sedlak Czechy 1 -582
  Markus Edlinger Austria 1 -582
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -582
  Robert Heinrich Niemcy 1 -582
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 400  
2 Niemcy Niemcy 260 -140
3 Słowenia Słowenia 200 -200
4 Polska Polska 170 -230
5 Czechy Czechy 160 -240
6 Finlandia Finlandia 120 -280
7 Francja Francja 100 -300
8 Szwajcaria Szwajcaria 90 -310

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich