Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 26.08.2000, Winterberg K-80
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hiroki Yamada Japonia 261  
2 Jure Radelj Słowenia 245 -16
3 Roland Audenrieth Niemcy 236 -25
4 Toni Nieminen Finlandia 229 -32
5 Kai Bracht Niemcy 202 -59
6 Jakub Janda Czechy 123 -138
7 Akseli Lajunen Finlandia 122 -139
8 Morten Solem Norwegia 121 -140
9 Lasse Ottesen Norwegia 120 -141
10 Stefan Thurnbichler Austria 113 -148
11 Adam Małysz Polska 100 -161
12 David Andersen Norwegia 98 -163
13 Robert Kranjec Słowenia 91 -170
14 Damjan Fras Słowenia 86 -175
15 Thomas Hörl Austria 80 -181
16 Frank Reichel Niemcy 74 -187
17 Michael Neumayer Niemcy 73 -188
18 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -192
19 Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -193
20 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 61 -200
21 Manuel Fettner Austria 60 -201
  Thomas Lobben Norwegia 60 -201
  Homare Kishimoto Japonia 60 -201
  Marco Steinauer Szwajcaria 60 -201
25 Peter Kostial Słowacja 59 -202
26 Jakub Hlava Czechy 58 -203
  Dennis Stoerl Niemcy 58 -203
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -203
29 Hans Petrat Niemcy 56 -205
30 Dirk Else Niemcy 54 -207
31 Bine Norcic Słowenia 52 -209
32 Lassi Huuskonen Finlandia 51 -210
33 Kristoffer Jaafs Szwecja 50 -211
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -211
  Wojciech Skupień Polska 50 -211
36 Matej Uram Słowacja 48 -213
37 Christian Nagiller Austria 46 -215
38 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 45 -216
39 Jussi Hautamäki Finlandia 44 -217
  Janne Ylijärvi Finlandia 44 -217
41 Alan Alborn USA 40 -221
42 Jakub Suchacek Czechy 39 -222
43 Grega Lang Słowenia 37 -224
44 Fabian Ebenhoch Austria 36 -225
45 Morten Aagheim Norwegia 35 -226
46 Bernhard Metzler Austria 32 -229
  Rolando Kaligaro Słowenia 32 -229
  Miha Rihtar Słowenia 32 -229
49 Michal Dolezal Czechy 29 -232
  Henning Stensrud Norwegia 29 -232
51 Andreas Baumgartner Austria 28 -233
52 Georg Späth Niemcy 26 -235
53 Jakub Jiroutek Czechy 25 -236
54 Martin Koch Austria 24 -237
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -237
56 Frank Löffler Niemcy 22 -239
  Werner Kladler Austria 22 -239
58 Peter Zonta Słowenia 18 -243
59 Bostjan Burger Słowenia 16 -245
  Blaz Vrhovnik Słowenia 16 -245
61 Michael Fladenhofer Austria 15 -246
62 Rhys Hecox USA 14 -247
63 Primoz Pikl Słowenia 13 -248
  Dusan Orsula Słowacja 13 -248
  Maximilian Mechler Niemcy 13 -248
66 Tomasz Pochwała Polska 12 -249
  Trond-Arild Evensen Norwegia 12 -249
68 Takashi Mori Japonia 11 -250
  Łukasz Kruczek Polska 11 -250
70 Clint Jones USA 10 -251
  Stefan Kaiser Austria 10 -251
72 Ronny Hornschuh Niemcy 9 -252
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -252
74 Frode Haare Norwegia 8 -253
75 Robert Meglic Słowenia 7 -254
  Anders Bardal Norwegia 7 -254
77 Dmitry Chvykov Kirgistan 6 -255
78 Andreas Küttel Szwajcaria 5 -256
  Aril Carlsson Norwegia 5 -256
  Christof Duffner Niemcy 5 -256
81 Tom Age Aarnes Norwegia 4 -257
  Stefan Pieper Niemcy 4 -257
83 Haavard Lie Norwegia 3 -258
  Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -258
85 Johan Munters Szwecja 2 -259
  Martin Mesik Słowacja 2 -259
87 Markus Edlinger Austria 1 -260
  Lauri Hakola Finlandia 1 -260
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -260
  Gerald Percht Austria 1 -260
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 200  
2 Czechy Czechy 160 -40
3 Finlandia Finlandia 120 -80
4 Niemcy Niemcy 100 -100
5 Polska Polska 90 -110
6 Słowenia Słowenia 80 -120

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich