Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
15.12.2019, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019
30.11.2018 17:30 Lillehammer Norwegia HS-98 Lill. Triple, nocny
01.12.2018 17:15 Lillehammer Norwegia HS-98 Lill. Triple, nocny
02.12.2018 12:45 Lillehammer Norwegia HS-140 Lill. Triple
09.12.2018 10:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
15.12.2018 11:00 Premanon Francja HS-90
16.12.2018 11:00 Premanon Francja HS-90
12.01.2019 08:30 Sapporo Japonia HS-137 nocny
13.01.2019 02:00 Sapporo Japonia HS-137
18.01.2019 09:00 Zao Japonia HS-102 nocny
19.01.2019 09:00 Zao Japonia HS-102 nocny, druż.
20.01.2019 08:00 Zao Japonia HS-102 nocny
26.01.2019 12:30 Rasnov Rumunia HS-97
27.01.2019 12:30 Rasnov Rumunia HS-97
02.02.2019 14:15 Hinzenbach Austria HS-90
03.02.2019 14:15 Hinzenbach Austria HS-90
08.02.2019 14:00 Ljubno Słowenia HS-94
09.02.2019 14:00 Ljubno Słowenia HS-94 druż.
10.02.2019 14:00 Ljubno Słowenia HS-94
16.02.2019 13:00 Oberstdorf Niemcy HS-137
17.02.2019 13:00 Oberstdorf Niemcy HS-137
10.03.2019 10:00 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air
12.03.2019 20:00 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air, nocny
14.03.2019 14:00 Trondheim Norwegia HS-140 Raw Air
16.03.2019 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, nocny
17.03.2019 13:00 Niżny Tagił Rosja HS-97 Blue Bird, nocny
23.03.2019 14:00 Czajkowski Rosja HS-102 Blue Bird
24.03.2019 10:00 Czajkowski Rosja HS-140 Blue Bird, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1909  
2 Katharina Althaus Niemcy 1493 -416
3 Juliane Seyfarth Niemcy 1451 -458
4 Sara Takanashi Japonia 1190 -719
5 Nika Kriznar Słowenia 826 -1083
6 Eva Pinkelnig Austria 825 -1084
7 Anna Odine Stroem Norwegia 717 -1192
8 Daniela Iraschko-Stolz Austria 701 -1208
9 Carina Vogt Niemcy 686 -1223
10 Chiara Hoelzl Austria 644 -1265
11 Ursa Bogataj Słowenia 627 -1282
12 Yuki Ito Japonia 571 -1338
13 Lidiia Iakovleva Rosja 509 -1400
14 Ramona Straub Niemcy 449 -1460
15 Sofia Tikhonova Rosja 399 -1510
16 Silje Opseth Norwegia 381 -1528
17 Jacqueline Seifriedsberger Austria 360 -1549
18 Lara Malsiner Włochy 359 -1550
19 Alexandra Kustova Rosja 346 -1563
20 Nozomi Maruyama Japonia 283 -1626
21 Spela Rogelj Słowenia 228 -1681
22 Yuka Seto Japonia 217 -1692
23 Elena Runggaldier Włochy 215 -1694
24 Ema Klinec Słowenia 214 -1695
25 Anna Rupprecht Niemcy 209 -1700
26 Jerneja Brecl Słowenia 187 -1722
27 Kaori Iwabuchi Japonia 142 -1767
28 Lucile Morat Francja 105 -1804
29 Julia Kykkänen Finlandia 104 -1805
30 Josephine Pagnier Francja 94 -1815
31 Lea Lemare Francja 93 -1816
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 93 -1816
33 Anna Shpynyeva Rosja 88 -1821
34 Svenja Wuerth Niemcy 87 -1822
35 Maja Vtic Słowenia 75 -1834
36 Xueyao Li Chiny 57 -1852
37 Katra Komar Słowenia 44 -1865
38 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 36 -1873
  Pauline Hessler Niemcy 36 -1873
40 Nita Englund USA 31 -1878
41 Ksenia Kablukova Rosja 30 -1879
42 Irina Avvakumova Rosja 29 -1880
43 Oceane Avocat Gros Francja 22 -1887
44 Lisa Eder Austria 12 -1897
45 Kamila Karpiel Polska 9 -1900
  Julia Clair Francja 9 -1900
47 Misaki Shigeno Japonia 8 -1901
  Kinga Rajda Polska 8 -1901
49 Karolina Indrackova Czechy 6 -1903
  Agnes Reisch Niemcy 6 -1903
  Stepanka Ptackova Czechy 6 -1903
52 Haruka Iwasa Japonia 5 -1904
53 Natalie Eilers Kanada 4 -1905
54 Selina Freitag Niemcy 3 -1906
  Shihori Oi Japonia 3 -1906
56 Nina Lussi USA 2 -1907
  Aleksandra Barantceva Rosja 2 -1907
58 Zdenka Pesatova Czechy 1 -1908
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 5220  
2 Norwegia Norwegia 3443 -1777
3 Austria Austria 3192 -2028
4 Japonia Japonia 2969 -2251
5 Słowenia Słowenia 2751 -2469
6 Rosja Rosja 1753 -3467
7 Włochy Włochy 624 -4596
8 Francja Francja 423 -4797
9 USA USA 133 -5087
10 Chiny Chiny 107 -5113
11 Finlandia Finlandia 104 -5116
12 Rumunia Rumunia 93 -5127
13 Polska Polska 17 -5203
14 Czechy Czechy 13 -5207
15 Kanada Kanada 4 -5216
Wyniki konkursów
30.11.2018 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
01.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Lidiia Iakovleva (Rosja)
02.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
15.12.2018 Premanon Francja HS-90
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
16.12.2018 Premanon Francja HS-90
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
12.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
13.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
18.01.2019 Zao Japonia HS-102
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
19.01.2019 Zao Japonia HS-102
Zwycięzcy: Niemcy
20.01.2019 Zao Japonia HS-102
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
26.01.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
27.01.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
02.02.2019 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
03.02.2019 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
08.02.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
09.02.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzcy: Niemcy
10.02.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
16.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
17.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
10.03.2019 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.03.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
14.03.2019 Trondheim Norwegia HS-138
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
16.03.2019 Niżny Tagił Rosja HS-97
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
17.03.2019 Niżny Tagił Rosja HS-97
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
23.03.2019 Czajkowski Rosja HS-102
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
24.03.2019 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2019 (sobota)
10:45
P¦ Klingenthal
11:00
CoC-k Notodden
11:00
CoC Ruka
11:45
CoC-k Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
14:30
P¦ Klingenthal
14:45
P¦ Klingenthal
15:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Klingenthal
konkurs druż. M
15 grudnia 2019 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
14:45
P¦ Klingenthal
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich