Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 16.02.2019, Oberstdorf HS-137
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1268  
2 Katharina Althaus Niemcy 1023 -245
3 Sara Takanashi Japonia 856 -412
4 Juliane Seyfarth Niemcy 786 -482
5 Carina Vogt Niemcy 560 -708
6 Nika Kriznar Słowenia 525 -743
7 Eva Pinkelnig Austria 511 -757
8 Daniela Iraschko-Stolz Austria 501 -767
9 Anna Odine Stroem Norwegia 486 -782
10 Lidiia Iakovleva Rosja 476 -792
11 Ursa Bogataj Słowenia 426 -842
12 Ramona Straub Niemcy 393 -875
13 Chiara Kreuzer Austria 374 -894
14 Yuki Ito Japonia 327 -941
15 Sofia Tikhonova Rosja 301 -967
16 Alexandra Kustova Rosja 229 -1039
17 Ema Klinec Słowenia 214 -1054
18 Lara Malsiner Włochy 206 -1062
19 Silje Opseth Norwegia 197 -1071
20 Anna Rupprecht Niemcy 190 -1078
21 Jacqueline Seifriedsberger Austria 188 -1080
22 Nozomi Maruyama Japonia 157 -1111
23 Spela Rogelj Słowenia 134 -1134
24 Elena Runggaldier Włochy 128 -1140
25 Yuka Seto Japonia 127 -1141
26 Kaori Iwabuchi Japonia 106 -1162
27 Lea Lemare Francja 93 -1175
28 Jerneja Brecl Słowenia 91 -1177
29 Lucile Morat Francja 82 -1186
30 Maja Vtic Słowenia 66 -1202
31 Julia Kykkänen Finlandia 64 -1204
32 Xueyao Li Chiny 57 -1211
33 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 43 -1225
34 Anna Shpyneva Rosja 37 -1231
35 Pauline Hessler Niemcy 36 -1232
36 Svenja Wuerth Niemcy 35 -1233
37 Nita Englund USA 28 -1240
  Josephine Pagnier Francja 28 -1240
39 Ksenia Kablukova Rosja 26 -1242
40 Oceane Avocat Gros Francja 22 -1246
41 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 18 -1250
42 Katra Komar Słowenia 17 -1251
43 Lisa Eder Austria 12 -1256
44 Julia Clair Francja 9 -1259
45 Misaki Shigeno Japonia 8 -1260
46 Agnes Reisch Niemcy 6 -1262
  Kamila Karpiel Polska 6 -1262
  Kinga Rajda Polska 6 -1262
49 Irina Avvakumova Rosja 5 -1263
  Haruka Iwasa Japonia 5 -1263
51 Natalie Eilers Kanada 4 -1264
52 Selina Freitag Niemcy 3 -1265
53 Aleksandra Barantceva Rosja 2 -1266
  Nina Lussi USA 2 -1266
55 Zdenka Pesatova Czechy 1 -1267
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3832  
2 Norwegia Norwegia 2369 -1463
3 Austria Austria 2236 -1596
4 Japonia Japonia 2136 -1696
5 Słowenia Słowenia 2023 -1809
6 Rosja Rosja 1426 -2406
7 Włochy Włochy 384 -3448
8 Francja Francja 334 -3498
9 USA USA 130 -3702
10 Chiny Chiny 107 -3725
11 Finlandia Finlandia 64 -3768
12 Rumunia Rumunia 43 -3789
13 Polska Polska 12 -3820
14 Kanada Kanada 4 -3828
15 Czechy Czechy 1 -3831

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jan Habdas
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
14:46
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
14:46
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
LIVE
4.12.2022
16:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich