Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
10.02.2019 - Ljubno (Słowenia) HS-94
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sara Takanashi Japonia 89.5 82.5 223.9
2 Maren Lundby Norwegia 82.5 85.0 221.8
3 Juliane Seyfarth Niemcy 85.0 86.0 216.8
4 Nika Kriznar Słowenia 81.5 83.5 215.9
5 Lidiia Iakovleva Rosja 80.5 81.0 203.5
6 Sofia Tikhonova Rosja 85.5 79.0 202.3
7 Lara Malsiner Włochy 88.0 80.5 202.1
8 Alexandra Kustova Rosja 95.0 73.5 201.4
9 Ursa Bogataj Słowenia 79.5 86.0 200.8
10 Katharina Althaus Niemcy 84.0 81.0 197.8
11 Chiara Kreuzer Austria 79.5 85.5 197.6
12 Carina Vogt Niemcy 82.0 85.0 196.3
13 Eva Pinkelnig Austria 83.5 71.5 193.7
14 Jerneja Brecl Słowenia 84.0 84.5 192.5
15 Anna Odine Stroem Norwegia 76.0 87.5 188.6
16 Yuki Ito Japonia 76.0 83.0 185.3
17 Anna Rupprecht Niemcy 83.0 81.5 184.0
18 Elena Runggaldier Włochy 86.5 85.5 183.4
19 Josephine Pagnier Francja 76.5 83.5 182.7
20 Jacqueline Seifriedsberger Austria 81.5 85.0 178.7
21 Katra Komar Słowenia 78.0 84.5 178.3
22 Silje Opseth Norwegia 81.5 80.5 174.5
23 Ksenia Kablukova Rosja 76.5 74.0 173.6
24 Anna Shpyneva Rosja 74.5 83.0 173.3
25 Kinga Rajda Polska 76.5 80.0 169.0
26 Kamila Karpiel Polska 73.0 78.5 168.1
27 Julia Kykkänen Finlandia 84.5 78.5 167.5
28 Yuka Seto Japonia 81.5 74.0 165.7
29 Nita Englund USA 74.5 72.0 164.0
30 Zdenka Pesatova Czechy 75.5 73.0 162.6
31 Svenja Wuerth Niemcy 78.5   72.4
32 Maja Vtic Słowenia 85.5   72.1
33 Oceane Avocat Gros Francja 73.0   72.0
34 Pauline Hessler Niemcy 80.5   71.7
35 Nozomi Maruyama Japonia 78.0   71.5
36 Lucile Morat Francja 79.5   71.0
37 Spela Rogelj Słowenia 78.0   70.0
38 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 81.0   69.2
39 Kaori Iwabuchi Japonia 83.0   69.0
40 Marita Kramer Austria 75.0   68.3
41 Lea Lemare Francja 79.0   68.1
42 Karolina Indrackova Czechy 75.5   67.5
43 Lisa Eder Austria 71.5   67.3
44 Guylim Park Korea Pd. 73.0   66.4
45 Susanna Forsstroem Finlandia 74.5   65.1
46 Karoline Roestad Norwegia 70.5   58.7
47 Nina Lussi USA 64.0   58.0
48 Barbora Blazkova Czechy 65.5   54.6
49 Marta Krepelkova Czechy 67.0   53.9
50 Veronica Gianmoena Włochy 66.0   51.1
51 Tara Geraghty-Moats USA 63.0   49.5
52 Natalie Eilers Kanada 67.0   48.8
53 Logan Sankey USA 64.5   44.1
54 Virag Voros Węgry 63.0   35.4
55 Astrid Norstedt Szwecja 55.0   29.7
56 Arianna Sieff Włochy 56.0   27.2
57 Andreea Diana Trambitas Rumunia DNS   DNS
58 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia DNS   DNS
59 Aleksandra Barantceva Rosja DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata kobiet 2018/2019

Puchar Świata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 września 2022 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 października 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 października 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 października 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na początku PŚ?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł Wąsek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich