Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
26.01.2019 - Rasnov (Rumunia) HS-97
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maren Lundby Norwegia 94.0 95.0 247.8
2 Katharina Althaus Niemcy 91.5 93.0 236.9
3 Sara Takanashi Japonia 92.0 94.0 236.8
4 Juliane Seyfarth Niemcy 90.5 92.0 228.3
5 Nika Kriznar Słowenia 89.5 90.5 227.5
6 Anna Odine Stroem Norwegia 91.0 89.5 225.4
7 Chiara Kreuzer Austria 92.0 87.0 225.3
8 Carina Vogt Niemcy 88.0 90.5 220.6
9 Eva Pinkelnig Austria 85.0 90.0 212.3
10 Anna Rupprecht Niemcy 85.5 89.0 208.6
11 Jacqueline Seifriedsberger Austria 85.0 88.5 206.4
12 Ursa Bogataj Słowenia 86.0 88.0 205.9
13 Sofia Tikhonova Rosja 86.0 86.5 205.8
14 Daniela Iraschko-Stolz Austria 84.0 88.0 203.6
15 Ramona Straub Niemcy 86.0 84.5 202.4
16 Alexandra Kustova Rosja 82.0 86.0 195.9
17 Xueyao Li Chiny 83.5 83.5 191.9
18 Nozomi Maruyama Japonia 82.0 83.5 190.1
19 Maja Vtic Słowenia 81.0 84.0 186.3
20 Nita Englund USA 82.0 80.5 181.9
21 Spela Rogelj Słowenia 80.0 81.5 179.9
22 Pauline Hessler Niemcy 81.0 78.5 176.7
23 Elena Runggaldier Włochy 80.5 77.5 173.0
24 Lea Lemare Francja 77.0 80.5 171.5
25 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 78.5 80.0 166.5
26 Julia Kykkänen Finlandia 76.0 78.5 164.7
27 Oceane Avocat Gros Francja 78.5 77.0 163.6
28 Ksenia Kablukova Rosja 79.0 73.0 159.0
29 Irina Avvakumova Rosja 74.5 77.0 157.5
30 Nina Lussi USA 74.0 73.0 147.2
31 Natalie Eilers Kanada 74.0 73.0 143.7
32 Elisabeth Raudaschl Austria 72.0   70.5
33 Tara Geraghty-Moats USA 72.0   70.3
34 Karoline Roestad Norwegia 72.5   69.7
35 Tong Ma Chiny 71.5   68.4
36 Julia Huber Austria 69.5   65.3
37 Natasha Bodnarchuk Kanada 66.0   52.9
38 Andreea Diana Trambitas Rumunia 65.5   52.7
39 Fangyu Zhou Chiny 65.5   51.8
40 Logan Sankey USA 60.5   43.8
41 Sijia Wang Chiny 61.5   42.9
42 Xinyue Chang Chiny DNS   DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata kobiet 2018/2019

Puchar Świata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 września 2022 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 października 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 października 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 października 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na początku PŚ?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł Wąsek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich