Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
10.03.2019 - Oslo (Norwegia) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 120.0 121.0 209.0
2 Juliane Seyfarth Niemcy 114.5 121.0 194.3
3 Katharina Althaus Niemcy 111.5 119.5 193.3
4 Sara Takanashi Japonia 119.5 111.5 192.1
5 Maren Lundby Norwegia 119.0 109.0 186.5
6 Chiara Hoelzl Austria 120.5 108.0 184.3
7 Ramona Straub Niemcy 117.0 118.5 180.8
8 Nika Kriznar Słowenia 107.5 117.5 176.0
9 Anna Odine Stroem Norwegia 109.0 113.5 175.8
10 Yuki Ito Japonia 110.5 111.0 169.4
11 Eva Pinkelnig Austria 115.0 104.0 167.7
12 Yuka Seto Japonia 107.0 112.0 165.2
13 Spela Rogelj Słowenia 108.0 105.5 154.8
14 Nozomi Maruyama Japonia 96.0 114.0 153.9
15 Ursa Bogataj Słowenia 101.0 108.5 151.3
16 Sofia Tikhonova Rosja 102.0 107.0 150.6
17 Silje Opseth Norwegia 105.5 99.5 148.9
18 Carina Vogt Niemcy 95.0 112.5 145.5
19 Jerneja Brecl Słowenia 112.0 91.0 142.1
20 Lara Malsiner Włochy 97.5 110.0 137.5
21 Jacqueline Seifriedsberger Austria 96.5 96.5 127.8
22 Julia Kykkänen Finlandia 101.0 89.5 124.7
23 Alexandra Kustova Rosja 103.0 94.0 120.7
24 Anna Rupprecht Niemcy 96.5 88.0 105.8
25 Stepanka Ptackova Czechy 92.0 95.0 105.1
26 Svenja Wuerth Niemcy 90.0 89.5 103.2
27 Karolina Indrackova Czechy 98.0 76.5 89.0
28 Shihori Oi Japonia 89.0 89.5 88.7
29 Kaori Iwabuchi Japonia 95.0 80.0 88.2
30 Lidiia Iakovleva Rosja 91.0 79.0 82.1
31 Zdenka Pesatova Czechy 91.0   44.0
32 Ksenia Kablukova Rosja 84.0   38.7
33 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 84.0   36.9
34 Josephine Pagnier Francja 83.0   33.9
35 Lucile Morat Francja 75.5   27.3
36 Elena Runggaldier Włochy 76.5   17.9
37 Nita Englund USA 72.0   15.2
  Kamila Karpiel Polska 74.5   15.2
39 Maja Vtic Słowenia 73.0   13.8
40 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 65.0   0.6
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata kobiet 2018/2019

Puchar Świata kobiet 2018/2019

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich