Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
18.01.2019 - Zao (Japonia) HS-102
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 93.5 92.5 205.2
2 Sara Takanashi Japonia 92.0 94.0 203.5
3 Katharina Althaus Niemcy 89.0 94.5 203.2
4 Maren Lundby Norwegia 89.5 99.5 200.3
5 Nika Kriznar Słowenia 89.0 87.0 199.2
6 Lidiia Iakovleva Rosja 90.0 93.5 197.6
7 Anna Odine Stroem Norwegia 89.0 93.5 195.5
8 Juliane Seyfarth Niemcy 88.5 94.0 194.3
9 Yuki Ito Japonia 83.0 93.5 190.9
10 Ursa Bogataj Słowenia 88.5 89.0 188.6
11 Chiara Hoelzl Austria 84.0 90.5 184.0
12 Eva Pinkelnig Austria 85.0 82.5 183.8
13 Carina Vogt Niemcy 85.5 89.0 179.2
14 Alexandra Kustova Rosja 85.0 89.5 176.2
15 Kaori Iwabuchi Japonia 86.5 86.0 174.9
16 Spela Rogelj Słowenia 82.5 87.5 174.6
17 Ramona Straub Niemcy 81.0 91.5 172.7
18 Sofia Tikhonova Rosja 82.0 91.0 170.8
19 Yuka Seto Japonia 84.5 86.0 169.6
20 Lucile Morat Francja 80.5 88.5 166.3
21 Jacqueline Seifriedsberger Austria 80.0 88.5 165.7
22 Anna Rupprecht Niemcy 83.5 87.0 165.1
23 Silje Opseth Norwegia 75.5 80.0 162.4
24 Nozomi Maruyama Japonia 79.0 82.5 155.4
25 Lea Lemare Francja 78.5 83.0 151.7
26 Xueyao Li Chiny 81.5 82.0 149.8
27 Julia Kykkänen Finlandia 81.0 78.5 148.7
28 Misaki Shigeno Japonia 77.5 80.0 143.5
29 Aleksandra Barantceva Rosja 75.0 78.0 138.0
30 Nita Englund USA 77.5 71.0 127.8
31 Elena Runggaldier Włochy 76.0   68.3
32 Shihori Oi Japonia 73.0   67.7
33 Pauline Hessler Niemcy 76.5   67.2
34 Haruka Iwasa Japonia 72.0   63.8
35 Maja Vtic Słowenia 75.5   61.8
36 Ksenia Kablukova Rosja 75.5   61.1
37 Oceane Avocat Gros Francja 74.0   58.2
38 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 74.5   57.9
39 Nina Lussi USA 72.0   53.2
40 Ren Mikase Japonia 68.5   51.6
41 Tong Ma Chiny 77.5   51.3
42 Yuka Kobayashi Japonia 67.0   51.1
43 Tara Geraghty-Moats USA 68.0   43.8
44 Rio Seto Japonia 62.5   41.5
45 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 65.0   40.3
46 Kaede Narita Japonia 65.5   38.9
47 Andreea Diana Trambitas Rumunia 60.0   30.1
48 Logan Sankey USA 56.0   19.6
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata kobiet 2018/2019

Puchar Świata kobiet 2018/2019

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich