Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
17.02.2019 - Oberstdorf (Niemcy) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maren Lundby Norwegia 135.0 135.5 292.4
2 Juliane Seyfarth Niemcy 132.0 135.0 283.0
3 Sara Takanashi Japonia 122.5 124.0 250.3
4 Katharina Althaus Niemcy 128.0 120.5 249.7
5 Yuki Ito Japonia 123.0 123.5 247.3
6 Eva Pinkelnig Austria 120.5 127.0 245.2
7 Carina Vogt Niemcy 118.5 123.5 240.9
8 Nika Kriznar Słowenia 122.0 126.0 240.8
9 Ursa Bogataj Słowenia 120.5 122.0 240.0
10 Silje Opseth Norwegia 123.0 124.0 238.4
11 Chiara Hoelzl Austria 125.0 112.5 228.7
12 Lara Malsiner Włochy 121.0 119.5 226.4
13 Ramona Straub Niemcy 114.0 120.5 222.9
14 Anna Odine Stroem Norwegia 119.0 115.5 218.9
15 Jerneja Brecl Słowenia 121.5 114.0 213.7
16 Spela Rogelj Słowenia 115.5 112.5 204.5
17 Nozomi Maruyama Japonia 115.5 113.5 203.5
18 Svenja Wuerth Niemcy 115.0 109.5 194.5
19 Anna Rupprecht Niemcy 114.0 109.5 192.6
20 Jacqueline Seifriedsberger Austria 115.5 108.5 192.1
21 Lidiia Iakovleva Rosja 108.0 111.0 186.9
22 Kaori Iwabuchi Japonia 118.5 103.5 186.4
23 Sofia Tikhonova Rosja 111.5 109.5 181.8
24 Yuka Seto Japonia 114.0 104.0 178.7
25 Elena Runggaldier Włochy 112.0 106.0 178.1
26 Alexandra Kustova Rosja 117.0 100.0 178.0
27 Katra Komar Słowenia 107.5 110.5 177.1
28 Josephine Pagnier Francja 108.0 107.5 171.0
29 Karolina Indrackova Czechy 106.5 106.5 166.2
30 Maja Vtic Słowenia 104.5 108.0 161.5
31 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 103.0   78.4
32 Agnes Reisch Niemcy 101.5   75.7
33 Stepanka Ptackova Czechy 102.0   75.5
34 Selina Freitag Niemcy 100.5   74.2
35 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 100.5   70.7
36 Julia Kykkänen Finlandia 97.5   69.0
37 Ksenia Kablukova Rosja 98.0   66.2
38 Anna Shpyneva Rosja 105.5   61.0
39 Pauline Hessler Niemcy 93.0   58.4
40 Oceane Avocat Gros Francja 91.5   53.3

« Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich