Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
17.02.2019 - Oberstdorf (Niemcy) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maren Lundby Norwegia 135.0 135.5 292.4
2 Juliane Seyfarth Niemcy 132.0 135.0 283.0
3 Sara Takanashi Japonia 122.5 124.0 250.3
4 Katharina Althaus Niemcy 128.0 120.5 249.7
5 Yuki Ito Japonia 123.0 123.5 247.3
6 Eva Pinkelnig Austria 120.5 127.0 245.2
7 Carina Vogt Niemcy 118.5 123.5 240.9
8 Nika Kriznar Słowenia 122.0 126.0 240.8
9 Ursa Bogataj Słowenia 120.5 122.0 240.0
10 Silje Opseth Norwegia 123.0 124.0 238.4
11 Chiara Hoelzl Austria 125.0 112.5 228.7
12 Lara Malsiner Włochy 121.0 119.5 226.4
13 Ramona Straub Niemcy 114.0 120.5 222.9
14 Anna Odine Stroem Norwegia 119.0 115.5 218.9
15 Jerneja Brecl Słowenia 121.5 114.0 213.7
16 Spela Rogelj Słowenia 115.5 112.5 204.5
17 Nozomi Maruyama Japonia 115.5 113.5 203.5
18 Svenja Wuerth Niemcy 115.0 109.5 194.5
19 Anna Rupprecht Niemcy 114.0 109.5 192.6
20 Jacqueline Seifriedsberger Austria 115.5 108.5 192.1
21 Lidiia Iakovleva Rosja 108.0 111.0 186.9
22 Kaori Iwabuchi Japonia 118.5 103.5 186.4
23 Sofia Tikhonova Rosja 111.5 109.5 181.8
24 Yuka Seto Japonia 114.0 104.0 178.7
25 Elena Runggaldier Włochy 112.0 106.0 178.1
26 Alexandra Kustova Rosja 117.0 100.0 178.0
27 Katra Komar Słowenia 107.5 110.5 177.1
28 Josephine Pagnier Francja 108.0 107.5 171.0
29 Karolina Indrackova Czechy 106.5 106.5 166.2
30 Maja Vtic Słowenia 104.5 108.0 161.5
31 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 103.0   78.4
32 Agnes Reisch Niemcy 101.5   75.7
33 Stepanka Ptackova Czechy 102.0   75.5
34 Selina Freitag Niemcy 100.5   74.2
35 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 100.5   70.7
36 Julia Kykkänen Finlandia 97.5   69.0
37 Ksenia Kablukova Rosja 98.0   66.2
38 Anna Shpynyeva Rosja 105.5   61.0
39 Pauline Hessler Niemcy 93.0   58.4
40 Oceane Avocat Gros Francja 91.5   53.3

« Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Philipp Aschenwald
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Robert Krenek (1974)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich