Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 26.01.2019, Rasnov HS-97
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katharina Althaus Niemcy 702  
2 Maren Lundby Norwegia 688 -14
3 Daniela Iraschko-Stolz Austria 477 -225
4 Sara Takanashi Japonia 460 -242
5 Juliane Seyfarth Niemcy 451 -251
6 Lidiia Iakovleva Rosja 345 -357
7 Eva Pinkelnig Austria 343 -359
8 Anna Odine Stroem Norwegia 327 -375
9 Carina Vogt Niemcy 317 -385
10 Nika Kriznar Słowenia 315 -387
11 Ramona Straub Niemcy 301 -401
12 Yuki Ito Japonia 218 -484
13 Ursa Bogataj Słowenia 216 -486
14 Ema Klinec Słowenia 214 -488
15 Chiara Kreuzer Austria 181 -521
16 Sofia Tikhonova Rosja 174 -528
17 Alexandra Kustova Rosja 148 -554
18 Anna Rupprecht Niemcy 110 -592
  Silje Opseth Norwegia 110 -592
20 Jacqueline Seifriedsberger Austria 105 -597
21 Elena Runggaldier Włochy 101 -601
22 Yuka Seto Japonia 90 -612
23 Lara Malsiner Włochy 87 -615
24 Kaori Iwabuchi Japonia 86 -616
25 Nozomi Maruyama Japonia 76 -626
  Lucile Morat Francja 76 -626
27 Lea Lemare Francja 75 -627
28 Spela Rogelj Słowenia 73 -629
29 Xueyao Li Chiny 48 -654
30 Jerneja Brecl Słowenia 39 -663
31 Maja Vtic Słowenia 38 -664
32 Julia Kykkänen Finlandia 33 -669
33 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 31 -671
34 Pauline Hessler Niemcy 28 -674
35 Nita Englund USA 23 -679
36 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 18 -684
37 Oceane Avocat Gros Francja 15 -687
38 Lisa Eder Austria 12 -690
39 Ksenia Kablukova Rosja 10 -692
40 Julia Clair Francja 9 -693
41 Misaki Shigeno Japonia 8 -694
42 Haruka Iwasa Japonia 5 -697
43 Irina Avvakumova Rosja 2 -700
  Aleksandra Barantceva Rosja 2 -700
45 Josephine Pagnier Francja 1 -701
  Nina Lussi USA 1 -701
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2309  
2 Austria Austria 1468 -841
3 Norwegia Norwegia 1393 -916
4 Japonia Japonia 1243 -1066
5 Słowenia Słowenia 1095 -1214
6 Rosja Rosja 831 -1478
7 Włochy Włochy 188 -2121
8 Francja Francja 176 -2133
9 USA USA 124 -2185
10 Chiny Chiny 98 -2211
11 Finlandia Finlandia 33 -2276
12 Rumunia Rumunia 31 -2278

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ernest Prislic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
jutro
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
jutro
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich