Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
PŚ druż.
14.03.2019 - Trondheim (Norwegia) HS-138
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maren Lundby Norwegia 133.0 133.5 274.1
2 Juliane Seyfarth Niemcy 131.0 137.5 261.0
3 Eva Pinkelnig Austria 132.5 128.0 257.9
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 127.5 127.5 244.7
5 Katharina Althaus Niemcy 128.0 127.0 244.4
6 Sara Takanashi Japonia 123.0 125.5 238.7
7 Chiara Hoelzl Austria 120.0 123.0 234.2
8 Nika Kriznar Słowenia 117.5 126.5 220.7
9 Yuki Ito Japonia 119.5 122.0 220.6
10 Anna Odine Stroem Norwegia 121.0 120.5 219.6
11 Alexandra Kustova Rosja 121.0 121.0 218.9
12 Silje Opseth Norwegia 117.5 118.5 209.7
13 Josephine Pagnier Francja 119.5 118.0 209.1
14 Ursa Bogataj Słowenia 115.5 120.0 208.1
15 Lara Malsiner Włochy 115.5 119.5 207.0
16 Elena Runggaldier Włochy 119.0 118.5 205.1
17 Carina Vogt Niemcy 118.5 118.0 204.2
18 Jacqueline Seifriedsberger Austria 116.5 115.5 198.1
19 Nozomi Maruyama Japonia 111.5 119.5 194.2
20 Julia Kykkänen Finlandia 113.0 114.5 193.8
21 Yuka Seto Japonia 115.5 111.5 191.3
22 Katra Komar Słowenia 113.5 112.5 190.4
23 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 110.5 115.0 185.6
24 Spela Rogelj Słowenia 114.0 113.5 184.4
25 Jerneja Brecl Słowenia 110.0 115.5 180.4
26 Kaori Iwabuchi Japonia 110.0 109.0 165.6
27 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 107.5 108.0 165.0
28 Svenja Wuerth Niemcy 111.0 105.0 163.7
29 Nita Englund USA 106.5 105.5 157.6
30 Maja Vtic Słowenia 106.0 100.0 145.4
31 Karolina Indrackova Czechy 107.5   77.0
32 Lucile Morat Francja 106.0   76.9
33 Kamila Karpiel Polska 101.0   67.4
34 Sofia Tikhonova Rosja 102.5   66.6
35 Zdenka Pesatova Czechy 99.5   64.5
36 Kinga Rajda Polska 99.5   62.0
37 Shihori Oi Japonia 98.0   59.7
38 Karoline Roestad Norwegia 95.5   55.3
39 Ksenia Kablukova Rosja 92.5   52.0
40 Stepanka Ptackova Czechy DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata kobiet 2018/2019

Puchar Świata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Dieter Thoma
Dziś urodziny obchodzą:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (piątek)
12:00
PŚ Wisła
odprawa techniczna
16:30
PŚ Wisła
oficjalny trening
18:00
PŚ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
PŚ Wisła
seria próbna
16:00
PŚ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
PŚ Wisła
seria próbna
11:30
PŚ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (piątek)
12:00
PŚ Ruka
odprawa techniczna
16:00
PŚ Ruka
oficjalny trening
18:00
PŚ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
PŚ Ruka
seria próbna
16:30
PŚ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
PŚ Ruka
seria próbna
16:30
PŚ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (piątek)
10:00
PŚ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie są najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich