Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 16.12.2018, Premanon HS-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katharina Althaus Niemcy 400  
2 Maren Lundby Norwegia 278 -122
3 Lidiia Iakovleva Rosja 262 -138
4 Sara Takanashi Japonia 224 -176
5 Juliane Seyfarth Niemcy 216 -184
6 Ema Klinec Słowenia 214 -186
7 Daniela Iraschko-Stolz Austria 169 -231
8 Ramona Straub Niemcy 166 -234
9 Nika Kriznar Słowenia 163 -237
10 Carina Vogt Niemcy 149 -251
11 Eva Pinkelnig Austria 147 -253
12 Ursa Bogataj Słowenia 124 -276
13 Anna Odine Stroem Norwegia 106 -294
14 Sofia Tikhonova Rosja 101 -299
15 Yuki Ito Japonia 99 -301
16 Lara Malsiner Włochy 75 -325
17 Alexandra Kustova Rosja 68 -332
18 Silje Opseth Norwegia 66 -334
19 Chiara Hoelzl Austria 59 -341
20 Lucile Morat Francja 57 -343
21 Jacqueline Seifriedsberger Austria 52 -348
22 Spela Rogelj Słowenia 43 -357
23 Kaori Iwabuchi Japonia 42 -358
24 Anna Rupprecht Niemcy 39 -361
  Lea Lemare Francja 39 -361
26 Yuka Seto Japonia 38 -362
27 Elena Runggaldier Włochy 26 -374
28 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 25 -375
29 Nozomi Maruyama Japonia 24 -376
30 Pauline Hessler Niemcy 19 -381
  Jerneja Brecl Słowenia 19 -381
32 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 18 -382
  Maja Vtic Słowenia 18 -382
34 Xueyao Li Chiny 17 -383
35 Lisa Eder Austria 12 -388
36 Julia Clair Francja 9 -391
37 Oceane Avocat Gros Francja 5 -395
38 Ksenia Kablukova Rosja 4 -396
  Julia Kykkänen Finlandia 4 -396
40 Nita Englund USA 1 -399
  Josephine Pagnier Francja 1 -399
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 989  
2 Słowenia Słowenia 581 -408
3 Norwegia Norwegia 468 -521
4 Austria Austria 439 -550
5 Rosja Rosja 435 -554
6 Japonia Japonia 427 -562
7 Francja Francja 111 -878
8 Włochy Włochy 101 -888
9 Rumunia Rumunia 25 -964
10 Chiny Chiny 17 -972
11 Finlandia Finlandia 4 -985
12 USA USA 1 -988

« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich