Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 12.01.2019, Sapporo HS-137
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katharina Althaus Niemcy 450  
2 Maren Lundby Norwegia 338 -112
3 Juliane Seyfarth Niemcy 296 -154
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 269 -181
5 Lidiia Iakovleva Rosja 266 -184
6 Sara Takanashi Japonia 248 -202
7 Ema Klinec Słowenia 214 -236
8 Ramona Straub Niemcy 202 -248
9 Eva Pinkelnig Austria 192 -258
10 Nika Kriznar Słowenia 181 -269
  Carina Vogt Niemcy 181 -269
12 Yuki Ito Japonia 139 -311
13 Ursa Bogataj Słowenia 138 -312
14 Anna Odine Stroem Norwegia 135 -315
15 Sofia Tikhonova Rosja 109 -341
16 Chiara Kreuzer Austria 85 -365
17 Silje Opseth Norwegia 79 -371
18 Lara Malsiner Włochy 77 -373
19 Alexandra Kustova Rosja 68 -382
20 Jacqueline Seifriedsberger Austria 61 -389
21 Yuka Seto Japonia 58 -392
22 Lucile Morat Francja 57 -393
23 Kaori Iwabuchi Japonia 54 -396
24 Elena Runggaldier Włochy 48 -402
25 Lea Lemare Francja 46 -404
26 Anna Rupprecht Niemcy 45 -405
27 Spela Rogelj Słowenia 44 -406
28 Nozomi Maruyama Japonia 40 -410
29 Jerneja Brecl Słowenia 34 -416
30 Xueyao Li Chiny 28 -422
31 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 25 -425
32 Pauline Hessler Niemcy 19 -431
33 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 18 -432
  Maja Vtic Słowenia 18 -432
35 Julia Kykkänen Finlandia 14 -436
36 Lisa Eder Austria 12 -438
37 Julia Clair Francja 9 -441
38 Oceane Avocat Gros Francja 5 -445
  Haruka Iwasa Japonia 5 -445
40 Misaki Shigeno Japonia 4 -446
  Ksenia Kablukova Rosja 4 -446
42 Josephine Pagnier Francja 1 -449
  Nita Englund USA 1 -449
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1193  
2 Słowenia Słowenia 629 -564
3 Austria Austria 619 -574
4 Norwegia Norwegia 570 -623
5 Japonia Japonia 548 -645
6 Rosja Rosja 447 -746
7 Włochy Włochy 125 -1068
8 Francja Francja 118 -1075
9 Chiny Chiny 28 -1165
10 Rumunia Rumunia 25 -1168
11 Finlandia Finlandia 14 -1179
12 USA USA 1 -1192

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich