Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 14.03.2019, Trondheim HS-138
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1613  
2 Katharina Althaus Niemcy 1258 -355
3 Juliane Seyfarth Niemcy 1071 -542
4 Sara Takanashi Japonia 1024 -589
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 701 -912
6 Eva Pinkelnig Austria 695 -918
7 Nika Kriznar Słowenia 661 -952
8 Carina Vogt Niemcy 632 -981
9 Anna Odine Stroem Norwegia 588 -1025
10 Ursa Bogataj Słowenia 502 -1111
11 Lidiia Iakovleva Rosja 491 -1122
12 Chiara Kreuzer Austria 487 -1126
13 Yuki Ito Japonia 459 -1154
14 Ramona Straub Niemcy 449 -1164
15 Sofia Tikhonova Rosja 325 -1288
16 Silje Opseth Norwegia 295 -1318
17 Alexandra Kustova Rosja 286 -1327
18 Lara Malsiner Włochy 279 -1334
19 Jacqueline Seifriedsberger Austria 222 -1391
20 Ema Klinec Słowenia 214 -1399
21 Nozomi Maruyama Japonia 209 -1404
  Anna Rupprecht Niemcy 209 -1404
23 Spela Rogelj Słowenia 176 -1437
24 Elena Runggaldier Włochy 175 -1438
25 Yuka Seto Japonia 172 -1441
26 Jerneja Brecl Słowenia 147 -1466
27 Kaori Iwabuchi Japonia 127 -1486
28 Lea Lemare Francja 93 -1520
29 Julia Kykkänen Finlandia 91 -1522
30 Lucile Morat Francja 82 -1531
31 Maja Vtic Słowenia 68 -1545
32 Josephine Pagnier Francja 67 -1546
  Svenja Wuerth Niemcy 67 -1546
34 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 62 -1551
35 Xueyao Li Chiny 57 -1556
36 Katra Komar Słowenia 44 -1569
37 Anna Shpyneva Rosja 37 -1576
38 Pauline Hessler Niemcy 36 -1577
  Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 36 -1577
40 Nita Englund USA 30 -1583
41 Ksenia Kablukova Rosja 26 -1587
42 Oceane Avocat Gros Francja 22 -1591
43 Lisa Eder Austria 12 -1601
44 Kamila Karpiel Polska 9 -1604
  Julia Clair Francja 9 -1604
46 Misaki Shigeno Japonia 8 -1605
  Kinga Rajda Polska 8 -1605
48 Stepanka Ptackova Czechy 6 -1607
  Karolina Indrackova Czechy 6 -1607
  Agnes Reisch Niemcy 6 -1607
51 Irina Avvakumova Rosja 5 -1608
  Haruka Iwasa Japonia 5 -1608
53 Natalie Eilers Kanada 4 -1609
54 Selina Freitag Niemcy 3 -1610
  Shihori Oi Japonia 3 -1610
56 Nina Lussi USA 2 -1611
  Aleksandra Barantceva Rosja 2 -1611
58 Zdenka Pesatova Czechy 1 -1612
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4531  
2 Norwegia Norwegia 2932 -1599
3 Austria Austria 2767 -1764
4 Japonia Japonia 2557 -1974
5 Słowenia Słowenia 2362 -2169
6 Rosja Rosja 1522 -3009
7 Włochy Włochy 504 -4027
8 Francja Francja 373 -4158
9 USA USA 132 -4399
10 Chiny Chiny 107 -4424
11 Finlandia Finlandia 91 -4440
12 Rumunia Rumunia 62 -4469
13 Polska Polska 17 -4514
14 Czechy Czechy 13 -4518
15 Kanada Kanada 4 -4527

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich