Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
09.02.2019 - Ljubno (Słowenia) HS-94
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 1001.3
2 Słowenia Słowenia 975.9
3 Austria Austria 936.9
4 Japonia Japonia 934.3
5 Rosja Rosja 914.6
6 Norwegia Norwegia 909.9
7 Francja Francja 838.0
8 Włochy Włochy 776.0
9 Czechy Czechy 374.2
10 USA USA 362.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nika Kriznar Słowenia 91.5 93.5 268.2
2 Sara Takanashi Japonia 87.5 89.5 264.4
3 Katharina Althaus Niemcy 86.0 89.5 261.2
4 Ursa Bogataj Słowenia 84.5 89.5 256.5
5 Maren Lundby Norwegia 84.5 85.5 253.6
6 Eva Pinkelnig Austria 83.5 88.0 251.8
7 Chiara Hoelzl Austria 91.0 86.5 251.7
8 Carina Vogt Niemcy 89.0 88.0 250.6
9 Lara Malsiner Włochy 87.5 86.5 249.0
10 Juliane Seyfarth Niemcy 85.0 89.0 247.8
11 Lidiia Iakovleva Rosja 83.5 85.0 245.0
12 Anna Rupprecht Niemcy 85.5 86.0 241.7
13 Jacqueline Seifriedsberger Austria 88.0 85.5 240.9
14 Anna Odine Stroem Norwegia 84.0 85.5 236.0
15 Sofia Tikhonova Rosja 85.0 86.0 234.9
16 Anna Shpyneva Rosja 84.0 88.0 233.3
17 Yuki Ito Japonia 84.0 86.0 229.7
18 Spela Rogelj Słowenia 82.5 81.5 228.9
19 Silje Opseth Norwegia 83.0 82.5 227.0
20 Nozomi Maruyama Japonia 82.0 84.5 223.9
21 Jerneja Brecl Słowenia 81.5 81.5 222.3
22 Josephine Pagnier Francja 79.5 77.5 217.5
23 Yuka Seto Japonia 86.0 81.0 216.3
  Lucile Morat Francja 79.5 80.0 216.3
25 Oceane Avocat Gros Francja 80.5 79.5 208.1
26 Alexandra Kustova Rosja 79.5 75.5 201.4
27 Elena Runggaldier Włochy 77.0 79.5 197.4
28 Lea Lemare Francja 79.5 70.0 196.1
29 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 84.0 80.5 193.3
30 Lisa Eder Austria 77.0 74.0 192.5
31 Veronica Gianmoena Włochy 75.0 72.5 188.8
32 Arianna Sieff Włochy 63.0 62.5 140.8
33 Nita Englund USA 76.0   102.8
34 Zdenka Pesatova Czechy 83.0   99.5
35 Karolina Indrackova Czechy 74.5   98.1
36 Barbora Blazkova Czechy 72.5   93.6
37 Tara Geraghty-Moats USA 73.5   89.0
38 Nina Lussi USA 76.5   88.7
39 Marta Krepelkova Czechy 73.0   83.0
40 Logan Sankey USA 70.5   81.6
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata kobiet 2018/2019

Puchar Świata kobiet 2018/2019

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze świata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich