Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
30.11.2018 - Lillehammer (Norwegia) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Juliane Seyfarth Niemcy 98.5 97.0 258.8
2 Maren Lundby Norwegia 97.0 99.5 246.2
3 Sara Takanashi Japonia 88.5 94.0 240.2
4 Katharina Althaus Niemcy 88.0 91.0 234.2
5 Carina Vogt Niemcy 88.0 91.5 233.4
6 Ramona Straub Niemcy 84.5 89.5 227.8
7 Eva Pinkelnig Austria 89.5 84.5 225.5
8 Lidiia Iakovleva Rosja 88.5 92.0 221.3
9 Ema Klinec Słowenia 85.5 90.5 220.1
10 Anna Odine Stroem Norwegia 87.5 89.5 215.8
11 Daniela Iraschko-Stolz Austria 91.0 81.0 215.7
12 Ursa Bogataj Słowenia 88.5 85.5 214.0
13 Nika Kriznar Słowenia 83.5 89.5 212.7
14 Yuki Ito Japonia 82.5 90.0 207.7
15 Chiara Kreuzer Austria 86.0 85.0 205.7
16 Lara Malsiner Włochy 86.0 86.0 205.1
17 Sofia Tikhonova Rosja 81.5 87.5 202.4
18 Elena Runggaldier Włochy 85.5 83.0 201.5
19 Kaori Iwabuchi Japonia 82.0 82.0 197.4
20 Maja Vtic Słowenia 81.0 81.5 194.7
21 Lucile Morat Francja 83.5 78.5 193.0
22 Alexandra Kustova Rosja 87.5 75.5 189.5
23 Lea Lemare Francja 74.5 82.0 189.1
24 Anna Rupprecht Niemcy 85.0 81.0 188.0
25 Pauline Hessler Niemcy 74.5 81.0 177.6
26 Oceane Avocat Gros Francja 79.5 79.5 176.4
27 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 81.0 74.0 175.3
28 Xueyao Li Chiny 83.5 78.0 172.1
29 Jacqueline Seifriedsberger Austria 70.0 75.0 168.9
30 Spela Rogelj Słowenia 75.5 72.0 151.9
31 Jerneja Brecl Słowenia 73.5   78.1
32 Haruka Iwasa Japonia 72.0   76.6
33 Julia Clair Francja 69.5   75.6
34 Ksenia Kablukova Rosja 71.0   72.0
35 Anna Twardosz Polska 74.5   70.9
36 Anna Shpyneva Rosja 69.0   70.1
37 Tong Ma Chiny 72.5   69.6
38 Silje Opseth Norwegia 70.5   67.6
39 Nita Englund USA 65.5   52.6
40 Julia Kykkänen Finlandia DSQ   DSQ

« Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich