Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
15.12.2018 - Premanon (Francja) HS-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Katharina Althaus Niemcy 84.5 94.5 260.3
2 Sara Takanashi Japonia 87.5 85.0 250.7
3 Ema Klinec Słowenia 84.5 88.5 247.5
4 Lidiia Iakovleva Rosja 84.0 85.0 241.2
5 Nika Kriznar Słowenia 87.5 85.5 239.9
6 Ursa Bogataj Słowenia 82.5 87.0 235.4
7 Carina Vogt Niemcy 84.5 85.5 233.5
8 Sofia Tikhonova Rosja 81.5 86.0 232.5
9 Maren Lundby Norwegia 81.0 87.0 230.4
10 Yuki Ito Japonia 82.0 84.5 227.2
11 Chiara Kreuzer Austria 76.5 86.5 220.9
12 Spela Rogelj Słowenia 80.5 81.5 220.4
13 Lara Malsiner Włochy 79.5 81.0 219.1
14 Lucile Morat Francja 79.0 77.5 217.8
15 Jacqueline Seifriedsberger Austria 74.5 84.5 216.8
16 Juliane Seyfarth Niemcy 80.5 82.5 216.6
17 Ramona Straub Niemcy 80.0 82.0 216.0
18 Eva Pinkelnig Austria 79.0 82.0 213.5
19 Kaori Iwabuchi Japonia 82.5 80.0 213.2
20 Lisa Eder Austria 77.5 78.0 212.5
21 Anna Rupprecht Niemcy 79.5 81.0 212.3
22 Silje Opseth Norwegia 78.0 80.5 211.9
23 Nozomi Maruyama Japonia 80.0 81.0 210.7
24 Xueyao Li Chiny 81.0 78.5 210.5
25 Julia Clair Francja 79.0 79.0 209.0
26 Anna Odine Stroem Norwegia 83.0 77.0 208.3
27 Julia Kykkänen Finlandia 75.5 83.5 207.5
28 Alexandra Kustova Rosja 82.0 77.0 202.3
29 Lea Lemare Francja 75.5 79.0 201.7
30 Josephine Pagnier Francja 76.5 74.5 194.3
31 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 76.5   100.3
32 Pauline Hessler Niemcy 75.0   100.2
33 Yuka Seto Japonia 75.0   98.8
34 Kinga Rajda Polska 76.5   98.5
35 Jerneja Brecl Słowenia 74.0   96.2
36 Haruka Iwasa Japonia 75.0   94.1
37 Elena Runggaldier Włochy 71.0   92.2
38 Marita Kramer Austria 69.5   91.4
39 Daniela Iraschko-Stolz Austria DSQ   DSQ
40 Aleksandra Barantceva Rosja DSQ   DSQ

« Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich