Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
02.02.2019 - Hinzenbach (Austria) HS-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maren Lundby Norwegia 86.0 86.0 228.1
2 Juliane Seyfarth Niemcy 84.5 79.5 215.2
3 Katharina Althaus Niemcy 81.5 79.0 213.2
4 Sara Takanashi Japonia 83.5 79.0 212.7
5 Nika Kriznar Słowenia 83.5 80.5 208.4
6 Carina Vogt Niemcy 79.5 82.5 205.5
7 Anna Odine Stroem Norwegia 79.0 77.5 199.5
  Lidiia Iakovleva Rosja 75.5 77.0 199.5
9 Ursa Bogataj Słowenia 78.0 78.5 199.1
10 Chiara Kreuzer Austria 81.0 79.5 199.0
11 Nozomi Maruyama Japonia 78.5 82.0 196.4
12 Sofia Tikhonova Rosja 76.0 80.0 191.7
13 Ramona Straub Niemcy 75.0 80.5 191.6
14 Silje Opseth Norwegia 72.5 75.5 191.4
15 Yuki Ito Japonia 76.0 79.5 190.1
16 Anna Rupprecht Niemcy 79.0 76.0 188.4
17 Eva Pinkelnig Austria 73.0 78.0 187.8
18 Lara Malsiner Włochy 74.5 76.0 186.2
19 Svenja Wuerth Niemcy 70.0 82.5 185.3
20 Julia Kykkänen Finlandia 75.0 79.0 184.7
21 Jerneja Brecl Słowenia 76.0 77.0 184.0
22 Jacqueline Seifriedsberger Austria 72.5 79.0 183.3
23 Kaori Iwabuchi Japonia 75.0 77.5 181.2
24 Spela Rogelj Słowenia 73.5 75.0 177.5
25 Lea Lemare Francja 73.5 79.0 176.1
26 Yuka Seto Japonia 70.0 77.5 175.7
27 Oceane Avocat Gros Francja 72.5 78.0 175.3
28 Nita Englund USA 79.0 68.5 169.8
29 Lucile Morat Francja 71.5 72.5 169.2
30 Maja Vtic Słowenia 74.0 72.0 165.0
31 Kinga Rajda Polska 73.0   82.3
32 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 73.5   82.1
33 Xueyao Li Chiny 73.5   80.5
34 Zdenka Pesatova Czechy 69.5   77.4
35 Katra Komar Słowenia 69.0   75.8
36 Alexandra Kustova Rosja 68.5   75.6
37 Barbora Blazkova Czechy 67.0   71.6
38 Claudia Purker Austria 66.0   68.8
39 Karolina Indrackova Czechy 63.0   67.3
40 Ksenia Kablukova Rosja 63.0   65.6
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata kobiet 2018/2019

Puchar Świata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 września 2022 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 października 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 października 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 października 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na początku PŚ?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł Wąsek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich