Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 02.12.2018, Lillehammer HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katharina Althaus Niemcy 200  
2 Juliane Seyfarth Niemcy 177 -23
3 Lidiia Iakovleva Rosja 172 -28
4 Maren Lundby Norwegia 169 -31
5 Ramona Straub Niemcy 142 -58
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 124 -76
7 Eva Pinkelnig Austria 112 -88
8 Ema Klinec Słowenia 104 -96
9 Carina Vogt Niemcy 97 -103
10 Sara Takanashi Japonia 84 -116
11 Nika Kriznar Słowenia 82 -118
12 Anna Odine Stroem Norwegia 72 -128
13 Alexandra Kustova Rosja 62 -138
14 Yuki Ito Japonia 60 -140
15 Ursa Bogataj Słowenia 55 -145
16 Silje Opseth Norwegia 45 -155
17 Lea Lemare Francja 37 -163
  Sofia Tikhonova Rosja 37 -163
19 Lara Malsiner Włochy 33 -167
  Yuka Seto Japonia 33 -167
21 Lucile Morat Francja 32 -168
22 Chiara Hoelzl Austria 26 -174
  Kaori Iwabuchi Japonia 26 -174
  Elena Runggaldier Włochy 26 -174
25 Jacqueline Seifriedsberger Austria 22 -178
26 Pauline Hessler Niemcy 19 -181
  Jerneja Brecl Słowenia 19 -181
28 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 18 -182
29 Maja Vtic Słowenia 16 -184
30 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 14 -186
31 Anna Rupprecht Niemcy 11 -189
32 Nozomi Maruyama Japonia 8 -192
33 Spela Rogelj Słowenia 6 -194
34 Oceane Avocat Gros Francja 5 -195
35 Ksenia Kablukova Rosja 4 -196
36 Julia Clair Francja 3 -197
  Xueyao Li Chiny 3 -197
38 Nita Englund USA 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 646  
2 Norwegia Norwegia 304 -342
3 Austria Austria 284 -362
4 Słowenia Słowenia 282 -364
5 Rosja Rosja 275 -371
6 Japonia Japonia 211 -435
7 Francja Francja 77 -569
8 Włochy Włochy 59 -587
9 Rumunia Rumunia 14 -632
10 Chiny Chiny 3 -643
11 USA USA 1 -645

« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich