Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2019, Lillehammer HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1513  
2 Katharina Althaus Niemcy 1213 -300
3 Juliane Seyfarth Niemcy 991 -522
4 Sara Takanashi Japonia 984 -529
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 651 -862
6 Eva Pinkelnig Austria 635 -878
7 Nika Kriznar Słowenia 629 -884
8 Carina Vogt Niemcy 618 -895
9 Anna Odine Stroem Norwegia 562 -951
10 Lidiia Iakovleva Rosja 491 -1022
11 Ursa Bogataj Słowenia 484 -1029
12 Chiara Kreuzer Austria 451 -1062
13 Ramona Straub Niemcy 449 -1064
14 Yuki Ito Japonia 430 -1083
15 Sofia Tikhonova Rosja 325 -1188
16 Silje Opseth Norwegia 273 -1240
17 Lara Malsiner Włochy 263 -1250
18 Alexandra Kustova Rosja 262 -1251
19 Ema Klinec Słowenia 214 -1299
20 Anna Rupprecht Niemcy 209 -1304
  Jacqueline Seifriedsberger Austria 209 -1304
22 Nozomi Maruyama Japonia 197 -1316
23 Spela Rogelj Słowenia 169 -1344
24 Yuka Seto Japonia 162 -1351
25 Elena Runggaldier Włochy 160 -1353
26 Jerneja Brecl Słowenia 141 -1372
27 Kaori Iwabuchi Japonia 122 -1391
28 Lea Lemare Francja 93 -1420
29 Lucile Morat Francja 82 -1431
30 Julia Kykkänen Finlandia 80 -1433
31 Maja Vtic Słowenia 67 -1446
32 Svenja Wuerth Niemcy 64 -1449
33 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 58 -1455
34 Xueyao Li Chiny 57 -1456
35 Josephine Pagnier Francja 47 -1466
36 Anna Shpyneva Rosja 37 -1476
37 Pauline Hessler Niemcy 36 -1477
38 Katra Komar Słowenia 35 -1478
39 Nita Englund USA 28 -1485
  Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 28 -1485
41 Ksenia Kablukova Rosja 26 -1487
42 Oceane Avocat Gros Francja 22 -1491
43 Lisa Eder Austria 12 -1501
44 Kamila Karpiel Polska 9 -1504
  Julia Clair Francja 9 -1504
46 Kinga Rajda Polska 8 -1505
  Misaki Shigeno Japonia 8 -1505
48 Agnes Reisch Niemcy 6 -1507
  Karolina Indrackova Czechy 6 -1507
  Stepanka Ptackova Czechy 6 -1507
51 Irina Avvakumova Rosja 5 -1508
  Haruka Iwasa Japonia 5 -1508
53 Natalie Eilers Kanada 4 -1509
54 Selina Freitag Niemcy 3 -1510
  Shihori Oi Japonia 3 -1510
56 Nina Lussi USA 2 -1511
  Aleksandra Barantceva Rosja 2 -1511
58 Zdenka Pesatova Czechy 1 -1512
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4389  
2 Norwegia Norwegia 2776 -1613
3 Austria Austria 2608 -1781
4 Japonia Japonia 2461 -1928
5 Słowenia Słowenia 2289 -2100
6 Rosja Rosja 1498 -2891
7 Włochy Włochy 473 -3916
8 Francja Francja 353 -4036
9 USA USA 130 -4259
10 Chiny Chiny 107 -4282
11 Finlandia Finlandia 80 -4309
12 Rumunia Rumunia 58 -4331
13 Polska Polska 17 -4372
14 Czechy Czechy 13 -4376
15 Kanada Kanada 4 -4385

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jan Habdas
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
14:46
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
14:46
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:15
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
LIVE
4.12.2022
16:15
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich