Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2019, Lillehammer HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1513  
2 Katharina Althaus Niemcy 1213 -300
3 Juliane Seyfarth Niemcy 991 -522
4 Sara Takanashi Japonia 984 -529
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 651 -862
6 Eva Pinkelnig Austria 635 -878
7 Nika Kriznar Słowenia 629 -884
8 Carina Vogt Niemcy 618 -895
9 Anna Odine Stroem Norwegia 562 -951
10 Lidiia Iakovleva Rosja 491 -1022
11 Ursa Bogataj Słowenia 484 -1029
12 Chiara Kreuzer Austria 451 -1062
13 Ramona Straub Niemcy 449 -1064
14 Yuki Ito Japonia 430 -1083
15 Sofia Tikhonova Rosja 325 -1188
16 Silje Opseth Norwegia 273 -1240
17 Lara Malsiner Włochy 263 -1250
18 Alexandra Kustova Rosja 262 -1251
19 Ema Klinec Słowenia 214 -1299
20 Anna Rupprecht Niemcy 209 -1304
  Jacqueline Seifriedsberger Austria 209 -1304
22 Nozomi Maruyama Japonia 197 -1316
23 Spela Rogelj Słowenia 169 -1344
24 Yuka Seto Japonia 162 -1351
25 Elena Runggaldier Włochy 160 -1353
26 Jerneja Brecl Słowenia 141 -1372
27 Kaori Iwabuchi Japonia 122 -1391
28 Lea Lemare Francja 93 -1420
29 Lucile Morat Francja 82 -1431
30 Julia Kykkänen Finlandia 80 -1433
31 Maja Vtic Słowenia 67 -1446
32 Svenja Wuerth Niemcy 64 -1449
33 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 58 -1455
34 Xueyao Li Chiny 57 -1456
35 Josephine Pagnier Francja 47 -1466
36 Anna Shpyneva Rosja 37 -1476
37 Pauline Hessler Niemcy 36 -1477
38 Katra Komar Słowenia 35 -1478
39 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 28 -1485
  Nita Englund USA 28 -1485
41 Ksenia Kablukova Rosja 26 -1487
42 Oceane Avocat Gros Francja 22 -1491
43 Lisa Eder Austria 12 -1501
44 Julia Clair Francja 9 -1504
  Kamila Karpiel Polska 9 -1504
46 Misaki Shigeno Japonia 8 -1505
  Kinga Rajda Polska 8 -1505
48 Agnes Reisch Niemcy 6 -1507
  Stepanka Ptackova Czechy 6 -1507
  Karolina Indrackova Czechy 6 -1507
51 Haruka Iwasa Japonia 5 -1508
  Irina Avvakumova Rosja 5 -1508
53 Natalie Eilers Kanada 4 -1509
54 Shihori Oi Japonia 3 -1510
  Selina Freitag Niemcy 3 -1510
56 Nina Lussi USA 2 -1511
  Aleksandra Barantceva Rosja 2 -1511
58 Zdenka Pesatova Czechy 1 -1512
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4389  
2 Norwegia Norwegia 2776 -1613
3 Austria Austria 2608 -1781
4 Japonia Japonia 2461 -1928
5 Słowenia Słowenia 2289 -2100
6 Rosja Rosja 1498 -2891
7 Włochy Włochy 473 -3916
8 Francja Francja 353 -4036
9 USA USA 130 -4259
10 Chiny Chiny 107 -4282
11 Finlandia Finlandia 80 -4309
12 Rumunia Rumunia 58 -4331
13 Polska Polska 17 -4372
14 Czechy Czechy 13 -4376
15 Kanada Kanada 4 -4385

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
7 paĽdziernika 2022 (pi±tek)
00:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening M
21:00
CoC Lake Placid
seria próbna K
22:00
CoC Lake Placid
konkurs ind. K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
dzisiaj
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
jutro
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
jutro
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
jutro
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny, HS 140
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich