Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
01.12.2018 - Lillehammer (Norwegia) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Lidiia Iakovleva Rosja 95.0 96.0 273.9
2 Maren Lundby Norwegia 101.5 88.5 269.0
3 Ema Klinec Słowenia 94.5 98.5 265.9
4 Katharina Althaus Niemcy 93.0 97.5 262.2
5 Juliane Seyfarth Niemcy 97.5 92.0 256.8
6 Daniela Iraschko-Stolz Austria 93.0 94.0 251.4
7 Nika Kriznar Słowenia 94.0 92.0 251.0
8 Yuka Seto Japonia 96.5 93.5 250.9
9 Silje Opseth Norwegia 92.5 93.0 250.8
10 Eva Pinkelnig Austria 92.5 94.5 248.7
11 Anna Odine Stroem Norwegia 100.0 90.5 246.7
12 Ursa Bogataj Słowenia 91.5 90.0 245.3
  Ramona Straub Niemcy 89.0 88.5 245.3
14 Lara Malsiner Włochy 94.5 88.0 240.9
15 Carina Vogt Niemcy 89.0 94.0 237.8
16 Sofia Tikhonova Rosja 94.5 87.5 237.5
17 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 91.0 91.5 235.2
18 Yuki Ito Japonia 90.0 85.5 232.9
19 Kaori Iwabuchi Japonia 87.0 88.0 232.7
20 Lea Lemare Francja 88.0 87.0 231.4
21 Chiara Kreuzer Austria 92.0 84.0 230.2
22 Lucile Morat Francja 92.5 84.0 224.6
23 Alexandra Kustova Rosja 87.0 87.5 224.3
24 Jerneja Brecl Słowenia 86.0 87.5 223.0
25 Pauline Hessler Niemcy 86.0 80.5 220.8
26 Maja Vtic Słowenia 86.5 82.0 220.0
27 Anna Rupprecht Niemcy 87.0 82.5 219.7
28 Elena Runggaldier Włochy 86.5 84.0 214.6
29 Nozomi Maruyama Japonia 87.0 80.0 211.7
30 Nita Englund USA 84.5 71.5 203.2
31 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 85.0   110.4
32 Oceane Avocat Gros Francja 84.5   110.3
33 Julia Clair Francja 83.0   109.4
34 Xueyao Li Chiny 86.0   109.2
35 Aleksandra Barantceva Rosja 86.5   108.1
36 Ksenia Kablukova Rosja 85.0   105.3
37 Anna Shpyneva Rosja 85.0   103.6
38 Jacqueline Seifriedsberger Austria 80.5   99.3
39 Haruka Iwasa Japonia 78.0   89.2
40 Sara Takanashi Japonia DSQ   DSQ

« Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich