Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
27.01.2019 - Rasnov (Rumunia) HS-97
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maren Lundby Norwegia 93.0 96.5 247.6
2 Carina Vogt Niemcy 94.0 94.0 240.3
3 Juliane Seyfarth Niemcy 95.0 90.0 237.8
4 Eva Pinkelnig Austria 89.0 95.0 232.8
5 Katharina Althaus Niemcy 92.0 92.5 232.1
6 Nika Kriznar Słowenia 93.0 91.5 230.7
7 Sara Takanashi Japonia 89.0 93.5 230.3
8 Ramona Straub Niemcy 92.5 89.5 227.3
9 Chiara Kreuzer Austria 89.5 92.0 224.5
10 Anna Odine Stroem Norwegia 84.0 92.0 213.9
11 Daniela Iraschko-Stolz Austria 87.5 88.5 212.7
12 Sofia Tikhonova Rosja 87.0 88.5 208.1
13 Jacqueline Seifriedsberger Austria 86.5 89.0 207.2
14 Ursa Bogataj Słowenia 84.5 87.5 202.2
15 Anna Rupprecht Niemcy 84.5 88.0 199.9
16 Nozomi Maruyama Japonia 83.5 87.0 197.6
17 Alexandra Kustova Rosja 83.0 85.0 192.3
18 Spela Rogelj Słowenia 85.0 84.0 191.2
19 Lea Lemare Francja 83.0 85.0 189.5
20 Maja Vtic Słowenia 85.0 83.0 187.9
21 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 82.5 82.0 186.4
22 Elena Runggaldier Włochy 81.5 81.0 181.0
23 Julia Kykkänen Finlandia 78.0 79.0 172.7
24 Xueyao Li Chiny 81.0 83.0 172.4
25 Ksenia Kablukova Rosja 80.0 78.5 167.7
26 Pauline Hessler Niemcy 78.0 76.5 166.0
27 Natalie Eilers Kanada 79.0 79.0 165.8
28 Irina Avvakumova Rosja 79.5 76.5 163.6
29 Oceane Avocat Gros Francja 74.5 75.5 153.9
30 Nina Lussi USA 75.0 70.5 147.2
31 Karoline Roestad Norwegia 73.5   71.5
32 Tong Ma Chiny 74.0   70.3
33 Julia Huber Austria 75.0   68.1
34 Elisabeth Raudaschl Austria 72.5   67.6
35 Tara Geraghty-Moats USA 69.5   60.3
36 Logan Sankey USA 66.5   51.2
37 Sijia Wang Chiny 64.5   51.1
38 Andreea Diana Trambitas Rumunia 64.5   47.7
39 Fangyu Zhou Chiny 64.0   46.5
40 Natasha Bodnarchuk Kanada 64.0   41.4
41 Nita Englund USA DSQ   DSQ

« Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich