Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
16.12.2018 - Premanon (Francja) HS-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Katharina Althaus Niemcy 85.0 88.5 249.6
2 Maren Lundby Norwegia 85.5 83.5 235.5
3 Sara Takanashi Japonia 83.0 80.0 233.3
4 Ema Klinec Słowenia 83.0 79.0 233.2
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 86.0 80.0 233.1
6 Lidiia Iakovleva Rosja 83.5 91.5 232.9
7 Nika Kriznar Słowenia 83.5 86.0 230.9
8 Sofia Tikhonova Rosja 80.0 86.0 226.6
9 Ursa Bogataj Słowenia 82.5 85.0 225.5
  Anna Odine Stroem Norwegia 84.0 79.0 225.5
11 Juliane Seyfarth Niemcy 84.0 81.5 224.8
12 Eva Pinkelnig Austria 83.0 82.0 223.7
  Lara Malsiner Włochy 80.0 85.5 223.7
14 Anna Rupprecht Niemcy 78.0 83.0 223.1
15 Carina Vogt Niemcy 83.0 79.5 220.4
16 Spela Rogelj Słowenia 80.0 82.0 217.8
17 Jacqueline Seifriedsberger Austria 80.0 81.0 216.9
18 Yuki Ito Japonia 79.0 81.0 216.3
19 Silje Opseth Norwegia 79.5 79.5 214.6
20 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 79.0 79.5 209.8
21 Ramona Straub Niemcy 76.0 82.5 207.4
22 Chiara Kreuzer Austria 77.0 78.5 206.5
23 Nozomi Maruyama Japonia 75.0 80.0 203.7
24 Lucile Morat Francja 77.0 77.5 200.2
  Xueyao Li Chiny 76.0 79.0 200.2
26 Yuka Seto Japonia 77.0 77.5 197.6
27 Kaori Iwabuchi Japonia 76.5 77.0 197.5
28 Alexandra Kustova Rosja 74.5 77.0 196.3
29 Maja Vtic Słowenia 72.5 75.5 193.7
30 Lisa Eder Austria 76.5 69.0 179.4
31 Josephine Pagnier Francja 74.5   95.1
32 Aleksandra Barantceva Rosja 72.5   94.8
33 Oceane Avocat Gros Francja 74.0   92.6
34 Lea Lemare Francja 71.0   89.6
35 Marita Kramer Austria 70.0   88.2
36 Karolina Indrackova Czechy 69.0   87.3
37 Haruka Iwasa Japonia 70.0   85.9
38 Elena Runggaldier Włochy 69.0   85.4
39 Abigail Strate Kanada 68.0   81.5
40 Nita Englund USA 66.0   77.6

« Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich