Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 15.12.2018, Premanon HS-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katharina Althaus Niemcy 300  
2 Lidiia Iakovleva Rosja 222 -78
3 Maren Lundby Norwegia 198 -102
4 Juliane Seyfarth Niemcy 192 -108
5 Ema Klinec Słowenia 164 -136
  Sara Takanashi Japonia 164 -136
7 Ramona Straub Niemcy 156 -144
8 Carina Vogt Niemcy 133 -167
9 Nika Kriznar Słowenia 127 -173
10 Eva Pinkelnig Austria 125 -175
11 Daniela Iraschko-Stolz Austria 124 -176
12 Ursa Bogataj Słowenia 95 -205
13 Yuki Ito Japonia 86 -214
14 Anna Odine Stroem Norwegia 77 -223
15 Sofia Tikhonova Rosja 69 -231
16 Alexandra Kustova Rosja 65 -235
17 Silje Opseth Norwegia 54 -246
18 Lara Malsiner Włochy 53 -247
19 Lucile Morat Francja 50 -250
  Chiara Hoelzl Austria 50 -250
21 Lea Lemare Francja 39 -261
22 Kaori Iwabuchi Japonia 38 -262
  Jacqueline Seifriedsberger Austria 38 -262
24 Yuka Seto Japonia 33 -267
25 Spela Rogelj Słowenia 28 -272
26 Elena Runggaldier Włochy 26 -274
27 Anna Rupprecht Niemcy 21 -279
28 Pauline Hessler Niemcy 19 -281
  Jerneja Brecl Słowenia 19 -281
30 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 18 -282
31 Maja Vtic Słowenia 16 -284
  Nozomi Maruyama Japonia 16 -284
33 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 14 -286
34 Lisa Eder Austria 11 -289
35 Xueyao Li Chiny 10 -290
36 Julia Clair Francja 9 -291
37 Oceane Avocat Gros Francja 5 -295
38 Ksenia Kablukova Rosja 4 -296
  Julia Kykkänen Finlandia 4 -296
40 Nita Englund USA 1 -299
  Josephine Pagnier Francja 1 -299
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 821  
2 Słowenia Słowenia 449 -372
3 Rosja Rosja 360 -461
4 Austria Austria 348 -473
5 Norwegia Norwegia 347 -474
6 Japonia Japonia 337 -484
7 Francja Francja 104 -717
8 Włochy Włochy 79 -742
9 Rumunia Rumunia 14 -807
10 Chiny Chiny 10 -811
11 Finlandia Finlandia 4 -817
12 USA USA 1 -820

« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich