Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 1995/1996
02.12.1995   Lillehammer Norwegia K-90
03.12.1995   Lillehammer Norwegia K-120
08.12.1995   Villach Austria K-90
09.12.1995   Planica Słowenia K-120
10.12.1995   Planica Słowenia K-120
12.12.1995   Predazzo Włochy K-90
16.12.1995   Chamonix Francja K-95
17.12.1995   Chamonix Francja K-95
28.12.1995   Oberhof Niemcy K-120
30.12.1995   Oberstdorf Niemcy K-115
30.12.1995   Oberstdorf Niemcy K-115
01.01.1996   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
01.01.1996   Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
04.01.1996   Innsbruck Austria K-110
04.01.1996   Innsbruck Austria K-110
06.01.1996   Bischofshofen Austria K-120
06.01.1996   Bischofshofen Austria K-120
13.01.1996   Engelberg Szwajcaria K-120
14.01.1996   Engelberg Szwajcaria K-120
20.01.1996   Sapporo Japonia K-90
21.01.1996   Sapporo Japonia K-115
27.01.1996   Zakopane Polska K-116
28.01.1996   Zakopane Polska K-116
10.02.1996   Bad Mitterndorf Austria K-185
11.02.1996   Bad Mitterndorf Austria K-185
17.02.1996   Iron Mountain USA K-120
18.02.1996   Iron Mountain USA K-120
23.02.1996   Trondheim Norwegia K-120
28.02.1996   Kuopio Finlandia K-90
01.03.1996   Lahti Finlandia K-90
02.03.1996   Lahti Finlandia K-114
03.03.1996   Lahti Finlandia K-114
09.03.1996   Harrachov Czechy K-180
13.03.1996   Falun Szwecja K-90
15.03.1996   Oslo Norwegia K-110
17.03.1996   Oslo Norwegia K-110
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 1416  
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1384 -32
3 Janne Ahonen Finlandia 1054 -362
4 Jens Weissflog Niemcy 1028 -388
5 Masahiko Harada Japonia 982 -434
6 Mika Laitinen Finlandia 914 -502
7 Adam Małysz Polska 751 -665
8 Hiroya Saitoh Japonia 747 -669
9 Reinhard Schwarzenberger Austria 724 -692
10 Primoz Peterka Słowenia 670 -746
11 Jani Soininen Finlandia 630 -786
12 Jinya Nishikata Japonia 623 -793
13 Espen Bredesen Norwegia 592 -824
14 Christof Duffner Niemcy 505 -911
15 Roar Ljoekelsoey Norwegia 501 -915
16 Erik Halvorsen Norwegia 417 -999
17 Marco Steinauer Szwajcaria 415 -1001
18 Jaroslav Sakala Czechy 367 -1049
19 Ralph Gebstedt Niemcy 342 -1074
20 Andreas Widhölzl Austria 322 -1094
21 Kimmo Savolainen Finlandia 308 -1108
22 Nicolas Jean-Prost Francja 296 -1120
23 Sylvain Freiholz Szwajcaria 292 -1124
24 Kenji Suda Japonia 253 -1163
25 Dieter Thoma Niemcy 249 -1167
26 Martin Höllwarth Austria 244 -1172
27 Lasse Ottesen Norwegia 233 -1183
28 Frantisek Jez Czechy 226 -1190
29 Naoki Yasuzaki Japonia 214 -1202
30 Urban Franc Słowenia 207 -1209
31 Sturle Holseter Norwegia 199 -1217
32 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -1235
33 Kazuyoshi Funaki Japonia 151 -1265
34 Gerd Siegmund Niemcy 150 -1266
35 Stefan Horngacher Austria 134 -1282
36 Noriaki Kasai Japonia 132 -1284
37 Bruno Reuteler Szwajcaria 123 -1293
38 Kent Johanssen Norwegia 122 -1294
39 Takanobu Okabe Japonia 115 -1301
40 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -1303
41 Robert Meglic Słowenia 108 -1308
42 Didier Mollard Francja 105 -1311
43 Yukitaka Fukita Japonia 100 -1316
44 Jakub Suchacek Czechy 98 -1318
45 Roberto Cecon Włochy 90 -1326
46 Samo Gostisa Słowenia 77 -1339
  Nicolas Dessum Francja 77 -1339
48 Wojciech Skupień Polska 75 -1341
49 Naoto Ito Japonia 74 -1342
50 Matthias Wallner Austria 73 -1343
  Michael Uhrmann Niemcy 73 -1343
52 Randy Weber USA 66 -1350
53 Oeyvind Berg Norwegia 58 -1358
  Arve Vorvik Norwegia 58 -1358
55 Marian Bielcik Słowacja 56 -1360
56 Jun Shibuya Japonia 53 -1363
57 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1366
58 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1367
59 Matjaz Kladnik Słowenia 46 -1370
60 Tero Koponen Finlandia 34 -1382
61 Rico Meinel Niemcy 32 -1384
  Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1384
63 Stein-Henrik Tuff Norwegia 28 -1388
64 Hansjörg Jäkle Niemcy 27 -1389
65 Jure Radelj Słowenia 24 -1392
66 Akira Higashi Japonia 22 -1394
67 Frank Reichel Niemcy 20 -1396
  Jani Klinga Finlandia 20 -1396
69 Jakub Jiroutek Czechy 19 -1397
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -1397
  Peter Zonta Słowenia 19 -1397
72 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1399
73 Jiri Parma Czechy 16 -1400
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1400
75 Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1403
  Michal Dolezal Czechy 13 -1403
  Alexander Herr Niemcy 13 -1403
78 Masayuki Sato Japonia 12 -1404
79 Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1405
  Yannick Revuz Francja 11 -1405
81 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1406
82 Ingemar Mayr Austria 9 -1407
83 Simen Brentzen Norwegia 8 -1408
84 Kristian Brenden Norwegia 7 -1409
  Michael Kury Austria 7 -1409
  Tero Turkki Finlandia 7 -1409
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -1409
88 Marek Gwóźdź Polska 6 -1410
  Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1410
90 Paal Hansen Norwegia 5 -1411
  Gerhard Schallert Austria 5 -1411
92 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1412
93 Robert Chlup Czechy 3 -1413
94 Toni Nieminen Finlandia 2 -1414
  Martin Skotak Czechy 2 -1414
96 Frode Haare Norwegia 1 -1415
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -1415
  Volodimir Glyvko Ukraina 1 -1415
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 5079  
2 Japonia Japonia 4162 -917
3 Austria Austria 3464 -1615
4 Niemcy Niemcy 2919 -2160
5 Norwegia Norwegia 2746 -2333
6 Słowenia Słowenia 1311 -3768
7 Szwajcaria Szwajcaria 1060 -4019
8 Czechy Czechy 851 -4228
9 Polska Polska 832 -4247
10 Francja Francja 579 -4500
11 Włochy Włochy 90 -4989
12 USA USA 66 -5013
13 Słowacja Słowacja 56 -5023
14 Szwecja Szwecja 5 -5074
15 Ukraina Ukraina 1 -5078
Wyniki konkursów
02.12.1995 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
03.12.1995 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
08.12.1995 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
09.12.1995 Planica Słowenia K-120
Zwycięzcy: Finlandia
10.12.1995 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
12.12.1995 Predazzo Włochy K-90
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
16.12.1995 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
17.12.1995 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Hiroya Saitoh (Japonia)
28.12.1995 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
30.12.1995 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
01.01.1996 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
04.01.1996 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1996 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
13.01.1996 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
14.01.1996 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
20.01.1996 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
21.01.1996 Sapporo Japonia K-115
Zwycięzcy: Andreas Goldberger (Austria) / Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
27.01.1996 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
28.01.1996 Zakopane Polska K-116
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
10.02.1996 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
11.02.1996 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
17.02.1996 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
18.02.1996 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
23.02.1996 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzcy: Finlandia
28.02.1996 Kuopio Finlandia K-90
Zwycięzca: Kimmo Savolainen (Finlandia)
01.03.1996 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
02.03.1996 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzcy: Japonia
03.03.1996 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
09.03.1996 Harrachov Czechy K-180
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
13.03.1996 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
15.03.1996 Oslo Norwegia K-110
Zwycięzcy: Austria
17.03.1996 Oslo Norwegia K-110
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich