Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
09.12.1995 - Planica (Słowenia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 1000.9
2 Japonia Japonia 981.7
3 Norwegia Norwegia 962.1
4 Austria Austria 931.0
5 Francja Francja 899.0
6 Niemcy Niemcy 847.8
7 Czechy Czechy 846.0
8 Słowenia Słowenia 840.0
9 Szwajcaria Szwajcaria 830.0
10 Polska Polska 747.0
11 Słowacja Słowacja 556.7
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mika Laitinen Finlandia 135.0 129.0 272.2
2 Janne Ahonen Finlandia 127.5 128.5 260.8
3 Hiroya Saitoh Japonia 130.0 126.5 257.7
4 Masahiko Harada Japonia 125.0 126.5 253.7
5 Roar Ljoekelsoey Norwegia 128.0 122.5 251.4
6 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 124.0 123.5 247.0
7 Lasse Ottesen Norwegia 123.5 124.0 243.5
8 Nicolas Jean-Prost Francja 121.0 123.5 241.1
9 Kenji Suda Japonia 120.0 127.5 240.5
10 Andreas Goldberger Austria 120.5 123.0 239.3
11 Erik Halvorsen Norwegia 126.5 116.5 236.9
12 Reinhard Schwarzenberger Austria 122.5 120.0 235.5
13 Stefan Horngacher Austria 121.5 121.0 233.5
14 Espen Bredesen Norwegia 124.0 114.5 230.3
15 Jinya Nishikata Japonia 118.0 120.5 229.8
16 Jaroslav Sakala Czechy 121.5 116.5 228.9
17 Andreas Küttel Szwajcaria 120.5 117.0 227.0
18 Nicolas Dessum Francja 120.0 117.5 226.5
19 Jens Weissflog Niemcy 117.0 119.5 223.7
20 Andreas Widhölzl Austria 119.5 117.0 222.7
21 Didier Mollard Francja 122.5 114.0 222.2
22 Jani Soininen Finlandia 117.0 118.5 220.9
23 Dejan Jekovec Słowenia 118.5 115.5 218.2
24 Samo Gostisa Słowenia 118.0 115.0 217.4
25 Christof Duffner Niemcy 119.5 115.0 214.1
26 Jiri Parma Czechy 115.5 115.0 211.9
27 Marco Steinauer Szwajcaria 118.0 113.0 211.8
28 Wojciech Skupień Polska 116.0 114.0 209.5
29 Lucas Chevalier-Girod Francja 113.0 116.0 209.2
30 Dieter Thoma Niemcy 113.5 116.5 208.5
31 Frantisek Jez Czechy 113.5 115.0 207.8
32 Matjaz Kladnik Słowenia 114.5 113.0 206.0
33 Adam Małysz Polska 113.0 113.0 202.3
34 Hansjörg Jäkle Niemcy 113.5 111.5 201.5
35 Urban Franc Słowenia 112.0 111.0 198.4
36 Jakub Suchacek Czechy 111.0 112.0 197.4
37 Martin Trunz Szwajcaria 113.0 110.5 195.8
38 Sylvain Freiholz Szwajcaria 116.5 106.5 195.4
39 Robert Mateja Polska 113.5 106.5 184.0
40 Marek Donoval Słowacja 101.0 103.5 160.6
41 Marek Gwóźdź Polska 104.5 99.5 151.2
42 Marian Bielcik Słowacja 99.0 96.0 140.5
43 Vladimir Rosko Słowacja 96.0 95.0 132.3
44 Martin Mesik Słowacja 91.0 95.0 123.3

« Puchar Świata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1995/1996

Puchar Świata 1995/1996

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:58
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
02:59
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:53
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich