Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 11.02.1996, Bad Mitterndorf K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1140  
2 Andreas Goldberger Austria 1074 -66
3 Janne Ahonen Finlandia 757 -383
4 Jens Weissflog Niemcy 714 -426
5 Mika Laitinen Finlandia 678 -462
6 Reinhard Schwarzenberger Austria 565 -575
7 Hiroya Saitoh Japonia 545 -595
8 Masahiko Harada Japonia 518 -622
9 Espen Bredesen Norwegia 449 -691
10 Jinya Nishikata Japonia 447 -693
11 Jani Soininen Finlandia 420 -720
12 Erik Halvorsen Norwegia 409 -731
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 393 -747
14 Christof Duffner Niemcy 385 -755
15 Marco Steinauer Szwajcaria 357 -783
16 Adam Małysz Polska 332 -808
17 Primoz Peterka Słowenia 307 -833
18 Ralph Gebstedt Niemcy 290 -850
19 Sylvain Freiholz Szwajcaria 271 -869
20 Nicolas Jean-Prost Francja 259 -881
21 Kenji Suda Japonia 225 -915
22 Lasse Ottesen Norwegia 220 -920
23 Martin Höllwarth Austria 214 -926
24 Naoki Yasuzaki Japonia 194 -946
25 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -959
26 Andreas Widhölzl Austria 177 -963
27 Jaroslav Sakala Czechy 174 -966
28 Frantisek Jez Czechy 173 -967
29 Urban Franc Słowenia 164 -976
30 Dieter Thoma Niemcy 157 -983
31 Gerd Siegmund Niemcy 130 -1010
32 Sturle Holseter Norwegia 122 -1018
33 Stefan Horngacher Austria 121 -1019
  Kazuyoshi Funaki Japonia 121 -1019
35 Kent Johanssen Norwegia 117 -1023
36 Bruno Reuteler Szwajcaria 104 -1036
37 Noriaki Kasai Japonia 102 -1038
38 Robert Meglic Słowenia 93 -1047
39 Roberto Cecon Włochy 82 -1058
40 Jakub Suchacek Czechy 74 -1066
  Naoto Ito Japonia 74 -1066
42 Randy Weber USA 66 -1074
  Nicolas Dessum Francja 66 -1074
44 Wojciech Skupień Polska 65 -1075
45 Michael Uhrmann Niemcy 59 -1081
46 Oeyvind Berg Norwegia 58 -1082
47 Matthias Wallner Austria 57 -1083
48 Kimmo Savolainen Finlandia 54 -1086
49 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1090
50 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1091
51 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 47 -1093
52 Didier Mollard Francja 42 -1098
53 Matjaz Kladnik Słowenia 36 -1104
54 Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1108
  Rico Meinel Niemcy 32 -1108
56 Jun Shibuya Japonia 31 -1109
57 Akira Higashi Japonia 22 -1118
58 Frank Reichel Niemcy 20 -1120
  Jani Klinga Finlandia 20 -1120
60 Jakub Jiroutek Czechy 19 -1121
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -1121
62 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1123
63 Peter Zonta Słowenia 16 -1124
  Jiri Parma Czechy 16 -1124
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1124
  Samo Gostisa Słowenia 16 -1124
  Marian Bielcik Słowacja 16 -1124
68 Hansjörg Jäkle Niemcy 15 -1125
69 Jure Radelj Słowenia 14 -1126
70 Takanobu Okabe Japonia 13 -1127
  Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1127
72 Yannick Revuz Francja 11 -1129
  Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1129
74 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1130
  Tero Koponen Finlandia 10 -1130
  Yukitaka Fukita Japonia 10 -1130
  Masayuki Sato Japonia 10 -1130
78 Ingemar Mayr Austria 9 -1131
79 Arve Vorvik Norwegia 8 -1132
80 Michael Kury Austria 7 -1133
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -1133
82 Marek Gwóźdź Polska 6 -1134
  Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1134
84 Gerhard Schallert Austria 5 -1135
85 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1136
86 Alexander Herr Niemcy 2 -1138
  Toni Nieminen Finlandia 2 -1138
88 Michal Dolezal Czechy 1 -1139
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -1139
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 3141  
2 Japonia Japonia 2396 -745
3 Austria Austria 2239 -902
4 Norwegia Norwegia 1833 -1308
5 Niemcy Niemcy 1804 -1337
6 Szwajcaria Szwajcaria 962 -2179
7 Słowenia Słowenia 646 -2495
8 Czechy Czechy 474 -2667
9 Polska Polska 403 -2738
10 Francja Francja 378 -2763
11 Włochy Włochy 82 -3059
12 USA USA 66 -3075
13 Słowacja Słowacja 16 -3125
14 Szwecja Szwecja 5 -3136

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich