Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
16.12.1995 - Chamonix (Francja) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 100.5 90.0 229.5
2 Janne Ahonen Finlandia 88.0 101.5 227.5
3 Ralph Gebstedt Niemcy 92.5 96.5 227.0
4 Mika Laitinen Finlandia 90.5 93.5 215.0
5 Masahiko Harada Japonia 82.5 102.0 214.5
6 Jaroslav Sakala Czechy 105.5 79.0 214.0
7 Martin Höllwarth Austria 90.0 88.0 209.5
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 88.0 90.5 209.5
9 Sylvain Freiholz Szwajcaria 82.5 95.5 206.0
10 Christof Duffner Niemcy 90.0 91.5 203.5
11 Naoki Yasuzaki Japonia 88.5 86.5 202.5
12 Urban Franc Słowenia 87.5 89.0 201.5
13 Martin Trunz Szwajcaria 83.0 93.0 200.5
14 Jani Soininen Finlandia 83.0 90.5 199.0
15 Hiroya Saitoh Japonia 82.0 92.5 198.5
16 Frantisek Jez Czechy 82.0 88.5 194.5
17 Andreas Küttel Szwajcaria 92.0 80.0 194.0
18 Naoto Ito Japonia 90.5 80.5 191.0
19 Jaroslav Kahanek Czechy 86.0 82.5 190.5
  Didier Mollard Francja 83.5 88.0 190.5
21 Adam Małysz Polska 77.5 98.0 189.0
22 Nicolas Jean-Prost Francja 102.0 76.0 186.5
23 Jinya Nishikata Japonia 84.5 83.0 186.0
24 Randy Weber USA 86.0 81.5 183.0
25 Marek Gwóźdź Polska 82.0 85.0 178.0
  Jiri Parma Czechy 77.0 90.0 178.0
27 Sturle Holseter Norwegia 83.0 78.0 173.5
28 Samo Gostisa Słowenia 86.0 80.5 171.5
29 Lasse Ottesen Norwegia 82.5 80.0 168.5
30 Fredrik Johansson Szwecja 87.0 72.0 163.5
31 Hansjörg Jäkle Niemcy 86.0 73.0 159.5
32 Wojciech Skupień Polska 96.0 54.0 135.0
33 Kazuyoshi Funaki Japonia 83.5 62.0 129.5
34 Robert Meglic Słowenia 84.0 60.0 124.0
35 Kenji Suda Japonia 82.5 59.0 118.5
36 Marco Steinauer Szwajcaria 77.0   73.5
37 Nicolas Dessum Francja 74.5   72.0
38 Stefan Horngacher Austria 74.0   66.5
39 Johan Rasmussen Szwecja 72.5   64.5
40 Espen Bredesen Norwegia 72.5   63.0
  Yukitaka Fukita Japonia 71.0   63.0
42 Gerhard Schallert Austria 71.5   62.5
43 Jason Kardas Kanada 71.0   62.0
44 Matthias Wallner Austria 69.5   57.5
  Andreas Goldberger Austria 71.5   57.5
46 Andrej Verveikin Kazachstan 70.0   54.5
47 Jakub Suchacek Czechy 69.0   52.0
48 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 63.0   40.0
49 Erik Halvorsen Norwegia 61.0   35.0
50 Sven Hannawald Niemcy 61.0   34.5
51 Andreas Widhölzl Austria 59.0   31.5

« Puchar Świata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1995/1996

Puchar Świata 1995/1996

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:47
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:12
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich