Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
17.03.1996 - Oslo (Norwegia) K-110
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 106.5 121.5 249.4
2 Janne Ahonen Finlandia 118.0 108.0 242.8
3 Masahiko Harada Japonia 118.0 106.0 242.2
4 Andreas Goldberger Austria 107.0 112.5 234.6
5 Reinhard Schwarzenberger Austria 102.0 117.5 232.1
6 Jens Weissflog Niemcy 112.0 106.0 228.9
7 Christof Duffner Niemcy 106.5 110.0 225.7
8 Roar Ljoekelsoey Norwegia 103.0 112.0 225.5
9 Takanobu Okabe Japonia 109.5 109.5 225.2
10 Espen Bredesen Norwegia 103.5 111.0 224.6
11 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 102.5 116.0 223.8
12 Primoz Peterka Słowenia 105.5 110.5 222.8
13 Jaroslav Sakala Czechy 105.5 107.0 221.0
14 Didier Mollard Francja 108.0 107.5 220.9
15 Sturle Holseter Norwegia 103.0 112.0 219.0
16 Frantisek Jez Czechy 103.5 107.5 217.3
17 Kimmo Savolainen Finlandia 104.0 108.0 217.1
18 Michael Uhrmann Niemcy 105.5 107.5 215.9
19 Hiroya Saitoh Japonia 99.5 112.5 215.6
20 Jinya Nishikata Japonia 99.0 112.5 215.2
21 Marian Bielcik Słowacja 101.5 108.5 214.5
22 Andreas Widhölzl Austria 99.0 111.5 212.4
23 Yukitaka Fukita Japonia 103.5 105.5 211.7
24 Samo Gostisa Słowenia 99.5 107.5 208.1
  Jani Soininen Finlandia 103.0 104.0 208.1
26 Matthias Wallner Austria 100.0 106.5 205.7
27 Mika Laitinen Finlandia 101.0 106.5 204.5
28 Kent Johanssen Norwegia 105.0 101.5 202.7
  Marco Steinauer Szwajcaria 106.0 103.0 202.7
30 Ralph Gebstedt Niemcy 98.5 104.5 202.4
31 Wojciech Skupień Polska 106.5 97.5 201.2
32 Martin Höllwarth Austria 98.5 105.0 198.3
33 Paal Hansen Norwegia 98.5 103.5 195.6
34 Lars Egil Gran Norwegia 102.0 97.5 191.6
35 Tero Koponen Finlandia 101.0 97.0 189.4
36 Nicolas Jean-Prost Francja 97.0   91.6
37 Urban Franc Słowenia 98.0   90.4
38 Akira Higashi Japonia 95.5   87.9
39 Robert Meglic Słowenia 96.0   87.8
40 Naoki Yasuzaki Japonia 93.0   82.4
41 Randy Weber USA 92.0   82.1
42 Roberto Cecon Włochy 91.5   80.7
43 Kazuyoshi Funaki Japonia 92.0   80.6
44 Arve Vorvik Norwegia 90.5   78.9
45 Stefan Horngacher Austria 91.0   76.8
46 Gerd Siegmund Niemcy 89.5   75.6
47 Lasse Ottesen Norwegia 89.0   74.2
48 Jan Balcar Czechy 83.0   62.9
49 Jaka Grosar Słowenia 82.5   61.0
50 Andreas Küttel Szwajcaria 80.0   49.5
51 Sylvain Guillaume Francja 63.0   13.4

« Puchar Świata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1995/1996

Puchar Świata 1995/1996

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:47
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:12
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich