Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 03.03.1996, Lahti K-114
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1314  
2 Andreas Goldberger Austria 1237 -77
3 Janne Ahonen Finlandia 935 -379
4 Jens Weissflog Niemcy 928 -386
5 Masahiko Harada Japonia 886 -428
6 Mika Laitinen Finlandia 838 -476
7 Hiroya Saitoh Japonia 689 -625
8 Reinhard Schwarzenberger Austria 634 -680
9 Jinya Nishikata Japonia 579 -735
10 Jani Soininen Finlandia 574 -740
11 Adam Małysz Polska 571 -743
12 Primoz Peterka Słowenia 548 -766
13 Espen Bredesen Norwegia 537 -777
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 424 -890
15 Erik Halvorsen Norwegia 409 -905
16 Marco Steinauer Szwajcaria 400 -914
17 Christof Duffner Niemcy 389 -925
18 Ralph Gebstedt Niemcy 341 -973
19 Sylvain Freiholz Szwajcaria 292 -1022
20 Nicolas Jean-Prost Francja 288 -1026
21 Jaroslav Sakala Czechy 285 -1029
22 Kimmo Savolainen Finlandia 276 -1038
23 Andreas Widhölzl Austria 268 -1046
24 Kenji Suda Japonia 253 -1061
25 Martin Höllwarth Austria 226 -1088
26 Lasse Ottesen Norwegia 220 -1094
27 Dieter Thoma Niemcy 213 -1101
28 Frantisek Jez Czechy 205 -1109
29 Naoki Yasuzaki Japonia 204 -1110
30 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -1133
31 Urban Franc Słowenia 175 -1139
32 Sturle Holseter Norwegia 140 -1174
  Gerd Siegmund Niemcy 140 -1174
34 Kazuyoshi Funaki Japonia 136 -1178
35 Stefan Horngacher Austria 134 -1180
36 Noriaki Kasai Japonia 132 -1182
37 Bruno Reuteler Szwajcaria 123 -1191
38 Kent Johanssen Norwegia 119 -1195
39 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -1201
40 Robert Meglic Słowenia 105 -1209
41 Roberto Cecon Włochy 83 -1231
42 Nicolas Dessum Francja 77 -1237
43 Jakub Suchacek Czechy 74 -1240
  Naoto Ito Japonia 74 -1240
45 Matthias Wallner Austria 68 -1246
46 Randy Weber USA 66 -1248
47 Wojciech Skupień Polska 65 -1249
48 Samo Gostisa Słowenia 60 -1254
49 Michael Uhrmann Niemcy 59 -1255
50 Arve Vorvik Norwegia 58 -1256
  Oeyvind Berg Norwegia 58 -1256
52 Jun Shibuya Japonia 53 -1261
53 Yukitaka Fukita Japonia 50 -1264
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1264
55 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1265
56 Matjaz Kladnik Słowenia 46 -1268
57 Marian Bielcik Słowacja 42 -1272
  Didier Mollard Francja 42 -1272
59 Takanobu Okabe Japonia 36 -1278
60 Tero Koponen Finlandia 34 -1280
61 Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1282
  Rico Meinel Niemcy 32 -1282
63 Stein-Henrik Tuff Norwegia 28 -1286
64 Hansjörg Jäkle Niemcy 27 -1287
65 Jure Radelj Słowenia 24 -1290
66 Akira Higashi Japonia 22 -1292
67 Jani Klinga Finlandia 20 -1294
  Frank Reichel Niemcy 20 -1294
69 Jakub Jiroutek Czechy 19 -1295
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -1295
  Peter Zonta Słowenia 19 -1295
72 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1297
73 Noritaka Kasama Japonia 16 -1298
  Jiri Parma Czechy 16 -1298
75 Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1301
76 Masayuki Sato Japonia 12 -1302
77 Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1303
  Yannick Revuz Francja 11 -1303
79 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1304
80 Ingemar Mayr Austria 9 -1305
81 Simen Brentzen Norwegia 8 -1306
82 Magnus Oeverby Norwegia 7 -1307
  Tero Turkki Finlandia 7 -1307
  Michael Kury Austria 7 -1307
  Kristian Brenden Norwegia 7 -1307
86 Marek Gwóźdź Polska 6 -1308
  Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1308
88 Gerhard Schallert Austria 5 -1309
  Paal Hansen Norwegia 5 -1309
90 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1310
91 Alexander Herr Niemcy 2 -1312
  Toni Nieminen Finlandia 2 -1312
93 Volodimir Glyvko Ukraina 1 -1313
  Michal Dolezal Czechy 1 -1313
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -1313
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 4126  
2 Japonia Japonia 3210 -916
3 Austria Austria 2598 -1528
4 Niemcy Niemcy 2151 -1975
5 Norwegia Norwegia 2070 -2056
6 Szwajcaria Szwajcaria 1045 -3081
7 Słowenia Słowenia 977 -3149
8 Polska Polska 642 -3484
9 Czechy Czechy 617 -3509
10 Francja Francja 418 -3708
11 Włochy Włochy 83 -4043
12 USA USA 66 -4060
13 Słowacja Słowacja 42 -4084
14 Szwecja Szwecja 5 -4121
15 Ukraina Ukraina 1 -4125

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
teraz
w TV
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
04:16
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
04:16
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:44
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich