Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 23.02.1996, Trondheim K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1245  
2 Andreas Goldberger Austria 1143 -102
3 Janne Ahonen Finlandia 836 -409
4 Jens Weissflog Niemcy 828 -417
5 Mika Laitinen Finlandia 678 -567
6 Masahiko Harada Japonia 654 -591
7 Hiroya Saitoh Japonia 617 -628
8 Reinhard Schwarzenberger Austria 603 -642
9 Espen Bredesen Norwegia 515 -730
10 Jinya Nishikata Japonia 495 -750
11 Jani Soininen Finlandia 459 -786
12 Adam Małysz Polska 441 -804
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 420 -825
14 Erik Halvorsen Norwegia 409 -836
15 Christof Duffner Niemcy 385 -860
16 Primoz Peterka Słowenia 372 -873
17 Marco Steinauer Szwajcaria 357 -888
18 Ralph Gebstedt Niemcy 319 -926
19 Nicolas Jean-Prost Francja 272 -973
20 Sylvain Freiholz Szwajcaria 271 -974
21 Andreas Widhölzl Austria 257 -988
22 Kenji Suda Japonia 241 -1004
23 Lasse Ottesen Norwegia 220 -1025
24 Martin Höllwarth Austria 214 -1031
25 Naoki Yasuzaki Japonia 194 -1051
  Frantisek Jez Czechy 194 -1051
27 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -1064
28 Urban Franc Słowenia 175 -1070
29 Jaroslav Sakala Czechy 174 -1071
30 Dieter Thoma Niemcy 157 -1088
31 Gerd Siegmund Niemcy 137 -1108
32 Kimmo Savolainen Finlandia 134 -1111
33 Noriaki Kasai Japonia 129 -1116
34 Stefan Horngacher Austria 123 -1122
35 Sturle Holseter Norwegia 122 -1123
36 Kazuyoshi Funaki Japonia 121 -1124
37 Kent Johanssen Norwegia 117 -1128
38 Bruno Reuteler Szwajcaria 112 -1133
39 Robert Meglic Słowenia 102 -1143
40 Roberto Cecon Włochy 82 -1163
41 Jakub Suchacek Czechy 74 -1171
  Naoto Ito Japonia 74 -1171
43 Nicolas Dessum Francja 71 -1174
44 Matthias Wallner Austria 68 -1177
45 Randy Weber USA 66 -1179
46 Wojciech Skupień Polska 65 -1180
47 Michael Uhrmann Niemcy 59 -1186
48 Oeyvind Berg Norwegia 58 -1187
49 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 53 -1192
  Jun Shibuya Japonia 53 -1192
51 Arve Vorvik Norwegia 50 -1195
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1195
53 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1196
54 Matjaz Kladnik Słowenia 46 -1199
55 Didier Mollard Francja 42 -1203
56 Marian Bielcik Słowacja 34 -1211
57 Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1213
  Rico Meinel Niemcy 32 -1213
59 Hansjörg Jäkle Niemcy 27 -1218
60 Jure Radelj Słowenia 24 -1221
61 Akira Higashi Japonia 22 -1223
62 Frank Reichel Niemcy 20 -1225
  Jani Klinga Finlandia 20 -1225
64 Jakub Jiroutek Czechy 19 -1226
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -1226
  Peter Zonta Słowenia 19 -1226
67 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1228
68 Jiri Parma Czechy 16 -1229
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1229
  Samo Gostisa Słowenia 16 -1229
71 Tero Koponen Finlandia 14 -1231
72 Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1232
  Takanobu Okabe Japonia 13 -1232
74 Masayuki Sato Japonia 12 -1233
75 Yannick Revuz Francja 11 -1234
  Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1234
77 Yukitaka Fukita Japonia 10 -1235
  Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1235
79 Ingemar Mayr Austria 9 -1236
80 Simen Brentzen Norwegia 8 -1237
81 Michael Kury Austria 7 -1238
  Kristian Brenden Norwegia 7 -1238
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -1238
84 Marek Gwóźdź Polska 6 -1239
  Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1239
86 Paal Hansen Norwegia 5 -1240
  Gerhard Schallert Austria 5 -1240
88 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1241
89 Alexander Herr Niemcy 2 -1243
  Toni Nieminen Finlandia 2 -1243
91 Volodimir Glyvko Ukraina 1 -1244
  Michal Dolezal Czechy 1 -1244
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -1244
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 3654  
2 Japonia Japonia 2879 -775
3 Austria Austria 2539 -1115
4 Niemcy Niemcy 2086 -1568
5 Norwegia Norwegia 2078 -1576
6 Szwajcaria Szwajcaria 970 -2684
7 Słowenia Słowenia 834 -2820
8 Polska Polska 512 -3142
9 Czechy Czechy 495 -3159
10 Francja Francja 396 -3258
11 Włochy Włochy 82 -3572
12 USA USA 66 -3588
13 Słowacja Słowacja 34 -3620
14 Szwecja Szwecja 5 -3649
15 Ukraina Ukraina 1 -3653

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich