Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 17.02.1996, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1200  
2 Andreas Goldberger Austria 1119 -81
3 Jens Weissflog Niemcy 814 -386
4 Janne Ahonen Finlandia 807 -393
5 Mika Laitinen Finlandia 678 -522
6 Hiroya Saitoh Japonia 585 -615
7 Reinhard Schwarzenberger Austria 581 -619
8 Masahiko Harada Japonia 554 -646
9 Espen Bredesen Norwegia 475 -725
10 Jinya Nishikata Japonia 459 -741
11 Jani Soininen Finlandia 444 -756
12 Erik Halvorsen Norwegia 409 -791
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 394 -806
14 Christof Duffner Niemcy 385 -815
15 Adam Małysz Polska 361 -839
16 Marco Steinauer Szwajcaria 357 -843
17 Primoz Peterka Słowenia 322 -878
18 Ralph Gebstedt Niemcy 299 -901
19 Nicolas Jean-Prost Francja 272 -928
20 Sylvain Freiholz Szwajcaria 271 -929
21 Andreas Widhölzl Austria 257 -943
22 Kenji Suda Japonia 225 -975
23 Lasse Ottesen Norwegia 220 -980
24 Martin Höllwarth Austria 214 -986
25 Naoki Yasuzaki Japonia 194 -1006
26 Frantisek Jez Czechy 191 -1009
27 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -1019
28 Urban Franc Słowenia 175 -1025
29 Jaroslav Sakala Czechy 174 -1026
30 Dieter Thoma Niemcy 157 -1043
31 Gerd Siegmund Niemcy 137 -1063
32 Stefan Horngacher Austria 123 -1077
33 Sturle Holseter Norwegia 122 -1078
34 Kazuyoshi Funaki Japonia 121 -1079
35 Kent Johanssen Norwegia 117 -1083
36 Noriaki Kasai Japonia 116 -1084
37 Bruno Reuteler Szwajcaria 104 -1096
38 Robert Meglic Słowenia 93 -1107
39 Roberto Cecon Włochy 82 -1118
40 Kimmo Savolainen Finlandia 74 -1126
  Jakub Suchacek Czechy 74 -1126
  Naoto Ito Japonia 74 -1126
43 Nicolas Dessum Francja 66 -1134
  Randy Weber USA 66 -1134
45 Wojciech Skupień Polska 65 -1135
46 Michael Uhrmann Niemcy 59 -1141
47 Oeyvind Berg Norwegia 58 -1142
48 Matthias Wallner Austria 57 -1143
49 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 53 -1147
  Jun Shibuya Japonia 53 -1147
51 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1150
52 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1151
53 Matjaz Kladnik Słowenia 46 -1154
54 Didier Mollard Francja 42 -1158
55 Arve Vorvik Norwegia 40 -1160
56 Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1168
  Rico Meinel Niemcy 32 -1168
58 Akira Higashi Japonia 22 -1178
59 Jani Klinga Finlandia 20 -1180
  Frank Reichel Niemcy 20 -1180
61 Jakub Jiroutek Czechy 19 -1181
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -1181
  Peter Zonta Słowenia 19 -1181
64 Jure Radelj Słowenia 18 -1182
65 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1183
66 Jiri Parma Czechy 16 -1184
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1184
  Samo Gostisa Słowenia 16 -1184
  Marian Bielcik Słowacja 16 -1184
70 Hansjörg Jäkle Niemcy 15 -1185
71 Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1187
  Takanobu Okabe Japonia 13 -1187
73 Yannick Revuz Francja 11 -1189
  Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1189
75 Yukitaka Fukita Japonia 10 -1190
  Masayuki Sato Japonia 10 -1190
  Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1190
  Tero Koponen Finlandia 10 -1190
79 Ingemar Mayr Austria 9 -1191
80 Simen Brentzen Norwegia 8 -1192
81 Michael Kury Austria 7 -1193
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -1193
83 Marek Gwóźdź Polska 6 -1194
  Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1194
85 Gerhard Schallert Austria 5 -1195
  Paal Hansen Norwegia 5 -1195
87 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1196
88 Toni Nieminen Finlandia 2 -1198
  Alexander Herr Niemcy 2 -1198
90 Michal Dolezal Czechy 1 -1199
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -1199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 3301  
2 Japonia Japonia 2520 -781
3 Austria Austria 2382 -919
4 Niemcy Niemcy 1920 -1381
5 Norwegia Norwegia 1905 -1396
6 Szwajcaria Szwajcaria 962 -2339
7 Słowenia Słowenia 689 -2612
8 Czechy Czechy 492 -2809
9 Polska Polska 432 -2869
10 Francja Francja 391 -2910
11 Włochy Włochy 82 -3219
12 USA USA 66 -3235
13 Słowacja Słowacja 16 -3285
14 Szwecja Szwecja 5 -3296

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich