Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 30.12.1995, Oberstdorf K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mika Laitinen Finlandia 678  
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 605 -73
3 Masahiko Harada Japonia 431 -247
4 Janne Ahonen Finlandia 430 -248
5 Hiroya Saitoh Japonia 284 -394
6 Andreas Goldberger Austria 250 -428
7 Marco Steinauer Szwajcaria 247 -431
8 Jens Weissflog Niemcy 234 -444
9 Jinya Nishikata Japonia 184 -494
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 178 -500
11 Jani Soininen Finlandia 175 -503
12 Andreas Küttel Szwajcaria 174 -504
13 Ralph Gebstedt Niemcy 168 -510
14 Lasse Ottesen Norwegia 164 -514
15 Nicolas Jean-Prost Francja 154 -524
16 Erik Halvorsen Norwegia 145 -533
17 Martin Höllwarth Austria 135 -543
18 Sylvain Freiholz Szwajcaria 124 -554
19 Christof Duffner Niemcy 120 -558
20 Naoki Yasuzaki Japonia 114 -564
21 Kenji Suda Japonia 104 -574
22 Jaroslav Sakala Czechy 92 -586
23 Adam Małysz Polska 78 -600
24 Reinhard Schwarzenberger Austria 75 -603
25 Naoto Ito Japonia 74 -604
26 Sturle Holseter Norwegia 70 -608
27 Randy Weber USA 66 -612
28 Kent Johanssen Norwegia 60 -618
29 Dieter Thoma Niemcy 55 -623
30 Wojciech Skupień Polska 54 -624
31 Martin Trunz Szwajcaria 49 -629
32 Michael Uhrmann Niemcy 48 -630
33 Nicolas Dessum Francja 47 -631
34 Stefan Horngacher Austria 46 -632
35 Kazuyoshi Funaki Japonia 43 -635
36 Frantisek Jez Czechy 42 -636
  Andreas Widhölzl Austria 42 -636
38 Roberto Cecon Włochy 39 -639
  Matthias Wallner Austria 39 -639
40 Gerd Siegmund Niemcy 36 -642
  Didier Mollard Francja 36 -642
42 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 32 -646
43 Espen Bredesen Norwegia 30 -648
44 Jakub Suchacek Czechy 27 -651
45 Urban Franc Słowenia 22 -656
46 Kimmo Savolainen Finlandia 20 -658
  Frank Reichel Niemcy 20 -658
48 Noriaki Kasai Japonia 18 -660
49 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -661
50 Oeyvind Berg Norwegia 15 -663
51 Jiri Parma Czechy 14 -664
52 Takanobu Okabe Japonia 13 -665
53 Yannick Revuz Francja 11 -667
54 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -668
55 Ingemar Mayr Austria 9 -669
56 Yukitaka Fukita Japonia 8 -670
57 Magnus Oeverby Norwegia 7 -671
  Matjaz Kladnik Słowenia 7 -671
59 Marek Gwóźdź Polska 6 -672
60 Gerhard Schallert Austria 5 -673
  Robert Meglic Słowenia 5 -673
62 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 4 -674
  Jure Radelj Słowenia 4 -674
64 Hansjörg Jäkle Niemcy 3 -675
  Samo Gostisa Słowenia 3 -675
66 Alexander Herr Niemcy 2 -676
67 Jani Klinga Finlandia 1 -677
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -677
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 1913  
2 Japonia Japonia 1273 -640
3 Norwegia Norwegia 701 -1212
4 Niemcy Niemcy 686 -1227
5 Austria Austria 611 -1302
6 Szwajcaria Szwajcaria 594 -1319
7 Francja Francja 248 -1665
8 Czechy Czechy 192 -1721
9 Polska Polska 138 -1775
10 USA USA 66 -1847
11 Słowenia Słowenia 41 -1872
12 Włochy Włochy 39 -1874
13 Szwecja Szwecja 1 -1912

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:58
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich