Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.1996, Harrachov K-180
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 1337  
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1334 -3
3 Janne Ahonen Finlandia 961 -376
4 Jens Weissflog Niemcy 928 -409
5 Mika Laitinen Finlandia 888 -449
6 Masahiko Harada Japonia 886 -451
7 Hiroya Saitoh Japonia 713 -624
8 Reinhard Schwarzenberger Austria 663 -674
9 Jani Soininen Finlandia 614 -723
10 Jinya Nishikata Japonia 601 -736
11 Adam Małysz Polska 571 -766
12 Espen Bredesen Norwegia 551 -786
13 Primoz Peterka Słowenia 548 -789
14 Christof Duffner Niemcy 469 -868
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 469 -868
16 Erik Halvorsen Norwegia 417 -920
17 Marco Steinauer Szwajcaria 400 -937
18 Jaroslav Sakala Czechy 345 -992
19 Ralph Gebstedt Niemcy 341 -996
20 Sylvain Freiholz Szwajcaria 292 -1045
21 Nicolas Jean-Prost Francja 288 -1049
22 Kimmo Savolainen Finlandia 280 -1057
23 Andreas Widhölzl Austria 268 -1069
24 Kenji Suda Japonia 253 -1084
25 Lasse Ottesen Norwegia 233 -1104
26 Martin Höllwarth Austria 226 -1111
27 Naoki Yasuzaki Japonia 213 -1124
  Dieter Thoma Niemcy 213 -1124
29 Frantisek Jez Czechy 211 -1126
30 Urban Franc Słowenia 207 -1130
31 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -1156
32 Sturle Holseter Norwegia 176 -1161
33 Kazuyoshi Funaki Japonia 151 -1186
34 Gerd Siegmund Niemcy 150 -1187
35 Stefan Horngacher Austria 134 -1203
36 Noriaki Kasai Japonia 132 -1205
37 Bruno Reuteler Szwajcaria 123 -1214
38 Kent Johanssen Norwegia 119 -1218
39 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -1224
40 Robert Meglic Słowenia 105 -1232
41 Jakub Suchacek Czechy 92 -1245
42 Roberto Cecon Włochy 90 -1247
43 Nicolas Dessum Francja 77 -1260
44 Naoto Ito Japonia 74 -1263
45 Matthias Wallner Austria 68 -1269
46 Randy Weber USA 66 -1271
  Yukitaka Fukita Japonia 66 -1271
48 Samo Gostisa Słowenia 65 -1272
  Wojciech Skupień Polska 65 -1272
50 Michael Uhrmann Niemcy 59 -1278
51 Arve Vorvik Norwegia 58 -1279
  Oeyvind Berg Norwegia 58 -1279
53 Jun Shibuya Japonia 53 -1284
54 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1287
55 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1288
56 Matjaz Kladnik Słowenia 46 -1291
57 Didier Mollard Francja 42 -1295
  Marian Bielcik Słowacja 42 -1295
59 Takanobu Okabe Japonia 36 -1301
60 Tero Koponen Finlandia 34 -1303
61 Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1305
  Rico Meinel Niemcy 32 -1305
63 Stein-Henrik Tuff Norwegia 28 -1309
64 Hansjörg Jäkle Niemcy 27 -1310
65 Jure Radelj Słowenia 24 -1313
66 Akira Higashi Japonia 22 -1315
67 Frank Reichel Niemcy 20 -1317
  Jani Klinga Finlandia 20 -1317
69 Yoshikazu Norota Japonia 19 -1318
  Peter Zonta Słowenia 19 -1318
  Jakub Jiroutek Czechy 19 -1318
72 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1320
73 Jiri Parma Czechy 16 -1321
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1321
75 Alexander Herr Niemcy 13 -1324
  Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1324
  Michal Dolezal Czechy 13 -1324
78 Masayuki Sato Japonia 12 -1325
79 Yannick Revuz Francja 11 -1326
  Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1326
81 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1327
82 Ingemar Mayr Austria 9 -1328
83 Simen Brentzen Norwegia 8 -1329
84 Tero Turkki Finlandia 7 -1330
  Michael Kury Austria 7 -1330
  Kristian Brenden Norwegia 7 -1330
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -1330
88 Marek Gwóźdź Polska 6 -1331
  Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1331
90 Paal Hansen Norwegia 5 -1332
  Gerhard Schallert Austria 5 -1332
92 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1333
93 Robert Chlup Czechy 3 -1334
94 Toni Nieminen Finlandia 2 -1335
  Martin Skotak Czechy 2 -1335
96 Fredrik Johansson Szwecja 1 -1336
  Volodimir Glyvko Ukraina 1 -1336
  Frode Haare Norwegia 1 -1336
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 4266  
2 Japonia Japonia 3296 -970
3 Austria Austria 2727 -1539
4 Niemcy Niemcy 2252 -2014
5 Norwegia Norwegia 2187 -2079
6 Szwajcaria Szwajcaria 1045 -3221
7 Słowenia Słowenia 1014 -3252
8 Czechy Czechy 718 -3548
9 Polska Polska 642 -3624
10 Francja Francja 418 -3848
11 Włochy Włochy 90 -4176
12 USA USA 66 -4200
13 Słowacja Słowacja 42 -4224
14 Szwecja Szwecja 5 -4261
15 Ukraina Ukraina 1 -4265

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich