Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 10.02.1996, Bad Mitterndorf K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1124  
2 Andreas Goldberger Austria 974 -150
3 Janne Ahonen Finlandia 697 -427
4 Mika Laitinen Finlandia 678 -446
5 Jens Weissflog Niemcy 669 -455
6 Hiroya Saitoh Japonia 545 -579
7 Reinhard Schwarzenberger Austria 543 -581
8 Masahiko Harada Japonia 518 -606
9 Jinya Nishikata Japonia 429 -695
10 Espen Bredesen Norwegia 427 -697
11 Jani Soininen Finlandia 412 -712
12 Erik Halvorsen Norwegia 394 -730
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 367 -757
14 Marco Steinauer Szwajcaria 357 -767
15 Adam Małysz Polska 319 -805
16 Primoz Peterka Słowenia 307 -817
17 Christof Duffner Niemcy 305 -819
18 Ralph Gebstedt Niemcy 279 -845
19 Sylvain Freiholz Szwajcaria 268 -856
20 Nicolas Jean-Prost Francja 230 -894
21 Kenji Suda Japonia 225 -899
22 Lasse Ottesen Norwegia 220 -904
23 Martin Höllwarth Austria 214 -910
24 Naoki Yasuzaki Japonia 194 -930
25 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -943
26 Frantisek Jez Czechy 159 -965
27 Dieter Thoma Niemcy 157 -967
28 Jaroslav Sakala Czechy 138 -986
29 Andreas Widhölzl Austria 137 -987
30 Gerd Siegmund Niemcy 128 -996
31 Sturle Holseter Norwegia 122 -1002
32 Stefan Horngacher Austria 121 -1003
33 Kent Johanssen Norwegia 117 -1007
34 Urban Franc Słowenia 114 -1010
35 Kazuyoshi Funaki Japonia 109 -1015
36 Bruno Reuteler Szwajcaria 97 -1027
37 Noriaki Kasai Japonia 93 -1031
38 Roberto Cecon Włochy 82 -1042
39 Naoto Ito Japonia 74 -1050
40 Robert Meglic Słowenia 67 -1057
41 Randy Weber USA 66 -1058
42 Wojciech Skupień Polska 65 -1059
43 Michael Uhrmann Niemcy 59 -1065
44 Oeyvind Berg Norwegia 58 -1066
45 Matthias Wallner Austria 57 -1067
46 Nicolas Dessum Francja 56 -1068
47 Kimmo Savolainen Finlandia 54 -1070
48 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1074
49 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1075
50 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 47 -1077
51 Jakub Suchacek Czechy 42 -1082
52 Didier Mollard Francja 38 -1086
53 Matjaz Kladnik Słowenia 36 -1088
54 Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1092
  Rico Meinel Niemcy 32 -1092
56 Jun Shibuya Japonia 31 -1093
57 Akira Higashi Japonia 22 -1102
58 Jani Klinga Finlandia 20 -1104
  Frank Reichel Niemcy 20 -1104
60 Yoshikazu Norota Japonia 19 -1105
61 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1107
62 Marian Bielcik Słowacja 16 -1108
  Peter Zonta Słowenia 16 -1108
  Jiri Parma Czechy 16 -1108
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1108
66 Hansjörg Jäkle Niemcy 15 -1109
67 Jure Radelj Słowenia 14 -1110
68 Takanobu Okabe Japonia 13 -1111
  Jakub Jiroutek Czechy 13 -1111
  Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1111
71 Yannick Revuz Francja 11 -1113
  Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1113
  Samo Gostisa Słowenia 11 -1113
74 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1114
  Tero Koponen Finlandia 10 -1114
  Masayuki Sato Japonia 10 -1114
  Yukitaka Fukita Japonia 10 -1114
78 Ingemar Mayr Austria 9 -1115
79 Arve Vorvik Norwegia 8 -1116
80 Michael Kury Austria 7 -1117
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -1117
82 Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1118
  Marek Gwóźdź Polska 6 -1118
84 Gerhard Schallert Austria 5 -1119
85 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1120
86 Alexander Herr Niemcy 2 -1122
  Toni Nieminen Finlandia 2 -1122
88 Fredrik Johansson Szwecja 1 -1123
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 3057  
2 Japonia Japonia 2357 -700
3 Austria Austria 2077 -980
4 Norwegia Norwegia 1770 -1287
5 Niemcy Niemcy 1666 -1391
6 Szwajcaria Szwajcaria 952 -2105
7 Słowenia Słowenia 565 -2492
8 Polska Polska 390 -2667
9 Czechy Czechy 385 -2672
10 Francja Francja 335 -2722
11 Włochy Włochy 82 -2975
12 USA USA 66 -2991
13 Słowacja Słowacja 16 -3041
14 Szwecja Szwecja 5 -3052

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
02:59
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
02:59
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:23
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:54
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich