Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
09.03.1996 - Harrachov (Czechy) K-180
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Goldberger Austria 204.0 190.0 385.8
2 Christof Duffner Niemcy 199.0 185.0 375.8
3 Jaroslav Sakala Czechy 187.0 186.0 371.6
4 Mika Laitinen Finlandia 189.0 185.0 358.8
5 Roar Ljoekelsoey Norwegia 187.0 171.0 351.1
6 Jani Soininen Finlandia 184.0 173.0 345.4
7 Sturle Holseter Norwegia 190.0 165.0 343.8
8 Urban Franc Słowenia 175.0 184.0 338.3
9 Reinhard Schwarzenberger Austria 188.0 181.0 334.3
10 Janne Ahonen Finlandia 192.0 147.0 325.9
11 Hiroya Saito Japonia 154.0 184.0 323.6
12 Jinya Nishikata Japonia 173.0 161.0 320.3
13 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 160.0 181.0 320.2
14 Jakub Suchacek Czechy 178.0 158.0 319.7
15 Yukitaka Fukita Japonia 183.0 143.0 310.7
16 Kazuyoshi Funaki Japonia 178.0 147.0 310.5
17 Espen Bredesen Norwegia 163.0 150.0 308.1
18 Lasse Ottesen Norwegia 182.0 145.0 302.9
19 Michal Dolezal Czechy 155.0 168.0 295.3
20 Alexander Herr Niemcy 172.0 148.0 295.0
21 Gerd Siegmund Niemcy 182.0 129.0 290.7
22 Naoki Yasuzaki Japonia 167.0 143.0 290.0
23 Erik Halvorsen Norwegia 180.0 131.0 287.2
24 Roberto Cecon Włochy 169.0 140.0 281.8
25 Frantisek Jez Czechy 171.0 134.0 278.5
26 Sarno Gostisa Słowenia 153.0 148.0 275.7
27 Kimmo Savolainen Finlandia 183.0 117.0 268.0
28 Robert Schlup Czechy 152.0 128.0 249.5
29 Martin Skotak Czechy 178.0 105.0 247.7
30 Frode Haare Norwegia 178.0 105.0 243.1
31 Alexandr Sinyavsky Białoru¶     236.8
32 Vladimir Rosko Słowacja     233.6
33 Matthias Wallner Austria     215.4
34 Christian Reinthaler Austria     214.0
35 Matjaz Kladnik Słowenia     195.2
36 Robert Mateja Polska     121.8
37 Jan Balcar Czechy     121.2
38 Werner Rathmayr Austria     120.7
39 Akira Higashi Japonia     120.2
40 Christof Birchler Szwajcaria     115.2
41 Robert Meglic Słowenia     114.7
42 Noritaka Kasama Japonia     111.5
43 Łukasz Kruczek Polska     109.8
44 Jakub Janda Czechy     107.6
45 Rico Meinel Niemcy     105.5
46 Sascha Ruf Szwajcaria     103.1
47 Silvester Mikulastik Czechy     98.8
48 Robert Krenek Czechy     94.2
49 Alexej Schibko Białoru¶     93.5
50 Jure Jerman Słowenia     82.2
51 Ivo Pertile Włochy     50.4

« Puchar ¦wiata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1995/1996

Puchar ¦wiata 1995/1996

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich