Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
09.03.1996 - Harrachov (Czechy) K-180
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Goldberger Austria 204.0 190.0 385.8
2 Christof Duffner Niemcy 199.0 185.0 375.8
3 Jaroslav Sakala Czechy 187.0 186.0 371.6
4 Mika Laitinen Finlandia 189.0 185.0 358.8
5 Roar Ljoekelsoey Norwegia 187.0 171.0 351.1
6 Jani Soininen Finlandia 184.0 173.0 345.4
7 Sturle Holseter Norwegia 190.0 165.0 343.8
8 Urban Franc Słowenia 175.0 184.0 338.3
9 Reinhard Schwarzenberger Austria 188.0 181.0 334.3
10 Janne Ahonen Finlandia 192.0 147.0 325.9
11 Hiroya Saitoh Japonia 154.0 184.0 323.6
12 Jinya Nishikata Japonia 173.0 161.0 320.3
13 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 160.0 181.0 320.2
14 Jakub Suchacek Czechy 178.0 158.0 319.7
15 Yukitaka Fukita Japonia 183.0 143.0 310.7
16 Kazuyoshi Funaki Japonia 178.0 147.0 310.5
17 Espen Bredesen Norwegia 163.0 160.0 308.1
18 Lasse Ottesen Norwegia 182.0 145.0 302.9
19 Michal Dolezal Czechy 155.0 169.0 295.3
20 Alexander Herr Niemcy 172.0 148.0 295.0
21 Gerd Siegmund Niemcy 182.0 129.0 290.7
22 Naoki Yasuzaki Japonia 167.0 143.0 290.0
23 Erik Halvorsen Norwegia 180.0 131.0 287.2
24 Roberto Cecon Włochy 169.0 140.0 281.8
25 Frantisek Jez Czechy 171.0 134.0 278.5
26 Samo Gostisa Słowenia 153.0 148.0 275.7
27 Kimmo Savolainen Finlandia 183.0 117.0 268.0
28 Robert Chlup Czechy 152.0 128.0 249.5
29 Martin Skotak Czechy 151.0 130.0 247.7
30 Frode Haare Norwegia 178.0 105.0 243.1
31 Aleksandr Sinyavsky Białoruś 156.0 123.0 235.8
32 Vladimir Rosko Słowacja 146.0 122.0 233.6
33 Matthias Wallner Austria 169.0 88.0 215.4
34 Christian Reinthaler Austria 148.0 107.0 214.0
35 Matjaz Kladnik Słowenia 142.0 104.0 196.2
36 Robert Mateja Polska 138.0   121.6
37 Jan Balcar Czechy 141.0   121.2
38 Werner Rathmayr Austria 141.0   120.7
39 Akira Higashi Japonia 141.0   120.2
40 Christof Birchler Szwajcaria 136.0   118.2
41 Robert Meglic Słowenia 136.0   114.7
42 Noritaka Kasama Japonia 130.0   111.5
43 Łukasz Kruczek Polska 129.0   109.8
44 Jakub Janda Czechy 128.0   107.6
45 Rico Meinel Niemcy 129.0   105.5
46 Sascha Ruf Szwajcaria 128.0   103.1
47 Silvester Mikulastik Czechy 124.0   98.8
48 Robert Krenek Czechy 116.0   94.2
49 Alexej Schibko Białoruś 120.0   93.5
50 Jure Jerman Słowenia 111.0   82.2
51 Ivo Pertile Włochy 87.0   50.4

« Puchar Świata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1995/1996

Puchar Świata 1995/1996

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:47
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:12
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich