Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 15.03.1996, Oslo K-110
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 1366  
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1360 -6
3 Jens Weissflog Niemcy 988 -378
4 Janne Ahonen Finlandia 974 -392
5 Masahiko Harada Japonia 922 -444
6 Mika Laitinen Finlandia 910 -456
7 Hiroya Saitoh Japonia 735 -631
8 Reinhard Schwarzenberger Austria 679 -687
9 Adam Małysz Polska 651 -715
10 Primoz Peterka Słowenia 648 -718
11 Jani Soininen Finlandia 623 -743
12 Jinya Nishikata Japonia 612 -754
13 Espen Bredesen Norwegia 566 -800
14 Christof Duffner Niemcy 469 -897
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 469 -897
16 Erik Halvorsen Norwegia 417 -949
17 Marco Steinauer Szwajcaria 412 -954
18 Jaroslav Sakala Czechy 347 -1019
19 Ralph Gebstedt Niemcy 341 -1025
20 Andreas Widhölzl Austria 313 -1053
21 Nicolas Jean-Prost Francja 296 -1070
22 Kimmo Savolainen Finlandia 294 -1072
23 Sylvain Freiholz Szwajcaria 292 -1074
24 Kenji Suda Japonia 253 -1113
25 Dieter Thoma Niemcy 249 -1117
26 Martin Höllwarth Austria 244 -1122
27 Lasse Ottesen Norwegia 233 -1133
28 Naoki Yasuzaki Japonia 214 -1152
29 Frantisek Jez Czechy 211 -1155
30 Urban Franc Słowenia 207 -1159
31 Sturle Holseter Norwegia 183 -1183
32 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -1185
33 Kazuyoshi Funaki Japonia 151 -1215
34 Gerd Siegmund Niemcy 150 -1216
35 Stefan Horngacher Austria 134 -1232
36 Noriaki Kasai Japonia 132 -1234
37 Bruno Reuteler Szwajcaria 123 -1243
38 Kent Johanssen Norwegia 119 -1247
39 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -1253
40 Robert Meglic Słowenia 108 -1258
41 Jakub Suchacek Czechy 98 -1268
42 Yukitaka Fukita Japonia 92 -1274
43 Roberto Cecon Włochy 90 -1276
44 Didier Mollard Francja 87 -1279
45 Takanobu Okabe Japonia 86 -1280
46 Nicolas Dessum Francja 77 -1289
47 Wojciech Skupień Polska 75 -1291
48 Naoto Ito Japonia 74 -1292
49 Samo Gostisa Słowenia 70 -1296
50 Matthias Wallner Austria 68 -1298
51 Randy Weber USA 66 -1300
52 Michael Uhrmann Niemcy 60 -1306
53 Arve Vorvik Norwegia 58 -1308
  Oeyvind Berg Norwegia 58 -1308
55 Jun Shibuya Japonia 53 -1313
56 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1316
57 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1317
58 Marian Bielcik Słowacja 46 -1320
  Matjaz Kladnik Słowenia 46 -1320
60 Tero Koponen Finlandia 34 -1332
61 Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1334
  Rico Meinel Niemcy 32 -1334
63 Stein-Henrik Tuff Norwegia 28 -1338
64 Hansjörg Jäkle Niemcy 27 -1339
65 Jure Radelj Słowenia 24 -1342
66 Akira Higashi Japonia 22 -1344
67 Jani Klinga Finlandia 20 -1346
  Frank Reichel Niemcy 20 -1346
69 Yoshikazu Norota Japonia 19 -1347
  Peter Zonta Słowenia 19 -1347
  Jakub Jiroutek Czechy 19 -1347
72 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1349
73 Jiri Parma Czechy 16 -1350
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1350
75 Alexander Herr Niemcy 13 -1353
  Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1353
  Michal Dolezal Czechy 13 -1353
78 Masayuki Sato Japonia 12 -1354
79 Yannick Revuz Francja 11 -1355
  Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1355
81 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1356
82 Ingemar Mayr Austria 9 -1357
83 Simen Brentzen Norwegia 8 -1358
84 Tero Turkki Finlandia 7 -1359
  Michael Kury Austria 7 -1359
  Kristian Brenden Norwegia 7 -1359
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -1359
88 Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1360
  Marek Gwóźdź Polska 6 -1360
90 Paal Hansen Norwegia 5 -1361
  Gerhard Schallert Austria 5 -1361
92 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1362
93 Robert Chlup Czechy 3 -1363
94 Toni Nieminen Finlandia 2 -1364
  Martin Skotak Czechy 2 -1364
96 Fredrik Johansson Szwecja 1 -1365
  Volodimir Glyvko Ukraina 1 -1365
  Frode Haare Norwegia 1 -1365
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 4450  
2 Japonia Japonia 3522 -928
3 Austria Austria 3035 -1415
4 Niemcy Niemcy 2469 -1981
5 Norwegia Norwegia 2369 -2081
6 Słowenia Słowenia 1122 -3328
7 Szwajcaria Szwajcaria 1057 -3393
8 Czechy Czechy 816 -3634
9 Polska Polska 732 -3718
10 Francja Francja 471 -3979
11 Włochy Włochy 90 -4360
12 USA USA 66 -4384
13 Słowacja Słowacja 46 -4404
14 Szwecja Szwecja 5 -4445
15 Ukraina Ukraina 1 -4449

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich