Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 06.01.1996, Bischofshofen K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 750  
2 Mika Laitinen Finlandia 678 -72
3 Janne Ahonen Finlandia 529 -221
4 Jens Weissflog Niemcy 474 -276
5 Masahiko Harada Japonia 464 -286
6 Andreas Goldberger Austria 445 -305
7 Hiroya Saito Japonia 394 -356
8 Marco Steinauer Szwajcaria 280 -470
  Jinya Nishikata Japonia 280 -470
10 Reinhard Schwarzenberger Austria 247 -503
11 Jani Soininen Finlandia 238 -512
12 Espen Bredesen Norwegia 216 -534
13 Christof Duffner Niemcy 208 -542
14 Ralf Gebstedt Niemcy 203 -547
15 Roar Ljoekelsoey Norwegia 197 -553
16 Erik Halvorsen Norwegia 190 -560
17 Lasse Ottesen Norwegia 184 -566
18 Martin Höllwarth Austria 181 -569
19 Andreas Küttel Szwajcaria 174 -576
20 Sylvain Freiholz Szwajcaria 172 -578
21 Nicolas Jean-Prost Francja 154 -596
22 Kenji Suda Japonia 153 -597
23 Naoki Yasuzaki Japonia 149 -601
24 Adam Małysz Polska 117 -633
25 Jaroslav Sakala Czechy 99 -651
26 Dieter Thoma Niemcy 97 -653
27 Noriaki Kasai Japonia 83 -667
28 Sturle Holseter Norwegia 76 -674
29 Naoto Ito Japonia 74 -676
30 Kent Johanssen Norwegia 69 -681
31 Randy Weber USA 66 -684
32 Primoz Peterka Słowenia 61 -689
33 Michael Uhrmann Niemcy 59 -691
34 Stefan Horngacher Austria 58 -692
35 Gerd Siegmund Niemcy 57 -693
36 Wojciech Skupień Polska 54 -696
37 Frantisek Jez Czechy 53 -697
38 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -700
39 Martin Trunz Szwajcaria 49 -701
40 Andreas Widhölzl Austria 48 -702
  Kazuyoshi Funaki Japonia 48 -702
42 Nicolas Dessum Francja 47 -703
43 Roberto Cecon Włochy 45 -705
44 Matthias Wallner Austria 39 -711
45 Didier Mollard Francja 36 -714
46 Kimmo Savolainen Finlandia 28 -722
47 Jakub Suchacek Czechy 27 -723
48 Urban Franc Słowenia 22 -728
49 Frank Reichel Niemcy 20 -730
50 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 19 -731
51 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -733
52 Peter Zonta Słowenia 16 -734
53 Oeyvind Berg Norwegia 15 -735
  Bruno Reuteler Szwajcaria 15 -735
55 Jiri Parma Czechy 14 -736
56 Takanobu Okabe Japonia 13 -737
  Jure Radelj Słowenia 13 -737
58 Yannick Revuz Francja 11 -739
59 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -740
60 Ingemar Mayr Austria 9 -741
61 Yukitaka Fukita Japonia 8 -742
  Rico Meinel Niemcy 8 -742
63 Michael Kury Austria 7 -743
  Matjaz Kladnik Słowenia 7 -743
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -743
66 Marek Gwóźdź Polska 6 -744
  Sarno Gostisa Słowenia 6 -744
68 Gerhard Schallert Austria 5 -745
  Robert Meglic Słowenia 5 -745
70 Hansjörg Jäkle Niemcy 3 -747
71 Alexander Herr Niemcy 2 -748
72 Fredrik Johansson Szwecja 1 -749
  Jani Klinga Finlandia 1 -749
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 2243  
2 Japonia Japonia 1666 -577
3 Niemcy Niemcy 1131 -1112
4 Austria Austria 1049 -1194
5 Norwegia Norwegia 1004 -1239
6 Szwajcaria Szwajcaria 690 -1553
7 Francja Francja 248 -1995
8 Czechy Czechy 210 -2033
9 Polska Polska 177 -2066
10 Słowenia Słowenia 130 -2113
11 USA USA 66 -2177
12 Włochy Włochy 45 -2198
13 Szwecja Szwecja 1 -2242

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 września 2019 (piątek)
21 września 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 września 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich