TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 06.01.1996, Bischofshofen K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 750  
2 Mika Laitinen Finlandia 678 -72
3 Janne Ahonen Finlandia 529 -221
4 Jens Weissflog Niemcy 474 -276
5 Masahiko Harada Japonia 464 -286
6 Andreas Goldberger Austria 445 -305
7 Hiroya Saito Japonia 394 -356
8 Marco Steinauer Szwajcaria 280 -470
  Jinya Nishikata Japonia 280 -470
10 Reinhard Schwarzenberger Austria 247 -503
11 Jani Soininen Finlandia 238 -512
12 Espen Bredesen Norwegia 216 -534
13 Christof Duffner Niemcy 208 -542
14 Ralf Gebstedt Niemcy 203 -547
15 Roar Ljoekelsoey Norwegia 197 -553
16 Erik Halvorsen Norwegia 190 -560
17 Lasse Ottesen Norwegia 184 -566
18 Martin Höllwarth Austria 181 -569
19 Andreas Küttel Szwajcaria 174 -576
20 Sylvain Freiholz Szwajcaria 172 -578
21 Nicolas Jean-Prost Francja 154 -596
22 Kenji Suda Japonia 153 -597
23 Naoki Yasuzaki Japonia 149 -601
24 Adam Małysz Polska 117 -633
25 Jaroslav Sakala Czechy 99 -651
26 Dieter Thoma Niemcy 97 -653
27 Noriaki Kasai Japonia 83 -667
28 Sturle Holseter Norwegia 76 -674
29 Naoto Ito Japonia 74 -676
30 Kent Johanssen Norwegia 69 -681
31 Randy Weber USA 66 -684
32 Primoz Peterka Słowenia 61 -689
33 Michael Uhrmann Niemcy 59 -691
34 Stefan Horngacher Austria 58 -692
35 Gerd Siegmund Niemcy 57 -693
36 Wojciech Skupień Polska 54 -696
37 Frantisek Jez Czechy 53 -697
38 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -700
39 Martin Trunz Szwajcaria 49 -701
40 Andreas Widhölzl Austria 48 -702
  Kazuyoshi Funaki Japonia 48 -702
42 Nicolas Dessum Francja 47 -703
43 Roberto Cecon Włochy 45 -705
44 Matthias Wallner Austria 39 -711
45 Didier Mollard Francja 36 -714
46 Kimmo Savolainen Finlandia 28 -722
47 Jakub Suchacek Czechy 27 -723
48 Urban Franc Słowenia 22 -728
49 Frank Reichel Niemcy 20 -730
50 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 19 -731
51 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -733
52 Peter Zonta Słowenia 16 -734
53 Bruno Reuteler Szwajcaria 15 -735
  Oeyvind Berg Norwegia 15 -735
55 Jiri Parma Czechy 14 -736
56 Takanobu Okabe Japonia 13 -737
  Jure Radelj Słowenia 13 -737
58 Yannick Revuz Francja 11 -739
59 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -740
60 Ingemar Mayr Austria 9 -741
61 Yukitaka Fukita Japonia 8 -742
  Rico Meinel Niemcy 8 -742
63 Michael Kury Austria 7 -743
  Matjaz Kladnik Słowenia 7 -743
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -743
66 Marek GwóĽdĽ Polska 6 -744
  Sarno Gostisa Słowenia 6 -744
68 Robert Meglic Słowenia 5 -745
  Gerhard Schallert Austria 5 -745
70 Hansjörg Jäkle Niemcy 3 -747
71 Alexander Herr Niemcy 2 -748
72 Jani Klinga Finlandia 1 -749
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -749
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 2243  
2 Japonia Japonia 1666 -577
3 Niemcy Niemcy 1131 -1112
4 Austria Austria 1049 -1194
5 Norwegia Norwegia 1004 -1239
6 Szwajcaria Szwajcaria 690 -1553
7 Francja Francja 248 -1995
8 Czechy Czechy 210 -2033
9 Polska Polska 177 -2066
10 Słowenia Słowenia 130 -2113
11 USA USA 66 -2177
12 Włochy Włochy 45 -2198
13 Szwecja Szwecja 1 -2242

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »