Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 02.03.1996, Lahti K-114
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1278  
2 Andreas Goldberger Austria 1211 -67
3 Janne Ahonen Finlandia 917 -361
4 Jens Weissflog Niemcy 883 -395
5 Mika Laitinen Finlandia 798 -480
6 Masahiko Harada Japonia 786 -492
7 Hiroya Saitoh Japonia 673 -605
8 Reinhard Schwarzenberger Austria 634 -644
9 Jinya Nishikata Japonia 550 -728
10 Espen Bredesen Norwegia 523 -755
11 Adam Małysz Polska 521 -757
12 Jani Soininen Finlandia 514 -764
13 Primoz Peterka Słowenia 468 -810
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 424 -854
15 Erik Halvorsen Norwegia 409 -869
16 Christof Duffner Niemcy 385 -893
  Marco Steinauer Szwajcaria 385 -893
18 Ralph Gebstedt Niemcy 341 -937
19 Sylvain Freiholz Szwajcaria 292 -986
20 Nicolas Jean-Prost Francja 288 -990
21 Jaroslav Sakala Czechy 276 -1002
22 Andreas Widhölzl Austria 268 -1010
23 Kimmo Savolainen Finlandia 263 -1015
24 Kenji Suda Japonia 253 -1025
25 Lasse Ottesen Norwegia 220 -1058
26 Martin Höllwarth Austria 218 -1060
27 Naoki Yasuzaki Japonia 204 -1074
28 Frantisek Jez Czechy 194 -1084
29 Andreas Küttel Szwajcaria 181 -1097
  Dieter Thoma Niemcy 181 -1097
31 Urban Franc Słowenia 175 -1103
32 Gerd Siegmund Niemcy 137 -1141
33 Stefan Horngacher Austria 134 -1144
34 Noriaki Kasai Japonia 132 -1146
35 Sturle Holseter Norwegia 130 -1148
36 Kazuyoshi Funaki Japonia 129 -1149
37 Kent Johanssen Norwegia 117 -1161
  Bruno Reuteler Szwajcaria 117 -1161
39 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -1165
40 Robert Meglic Słowenia 105 -1173
41 Roberto Cecon Włochy 83 -1195
42 Nicolas Dessum Francja 77 -1201
43 Jakub Suchacek Czechy 74 -1204
  Naoto Ito Japonia 74 -1204
45 Matthias Wallner Austria 68 -1210
46 Randy Weber USA 66 -1212
47 Wojciech Skupień Polska 65 -1213
48 Michael Uhrmann Niemcy 59 -1219
49 Arve Vorvik Norwegia 58 -1220
  Oeyvind Berg Norwegia 58 -1220
51 Jun Shibuya Japonia 53 -1225
52 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -1228
53 Martin Trunz Szwajcaria 49 -1229
54 Samo Gostisa Słowenia 48 -1230
55 Matjaz Kladnik Słowenia 46 -1232
56 Didier Mollard Francja 42 -1236
57 Marian Bielcik Słowacja 41 -1237
58 Kazuhiro Higashi Japonia 32 -1246
  Rico Meinel Niemcy 32 -1246
60 Stein-Henrik Tuff Norwegia 28 -1250
61 Hansjörg Jäkle Niemcy 27 -1251
62 Yukitaka Fukita Japonia 26 -1252
63 Jure Radelj Słowenia 24 -1254
64 Akira Higashi Japonia 22 -1256
65 Frank Reichel Niemcy 20 -1258
  Jani Klinga Finlandia 20 -1258
67 Peter Zonta Słowenia 19 -1259
  Jakub Jiroutek Czechy 19 -1259
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -1259
70 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -1261
71 Jiri Parma Czechy 16 -1262
  Noritaka Kasama Japonia 16 -1262
73 Takanobu Okabe Japonia 14 -1264
  Tero Koponen Finlandia 14 -1264
75 Jussi Hautamäki Finlandia 13 -1265
76 Masayuki Sato Japonia 12 -1266
77 Yannick Revuz Francja 11 -1267
  Katsutoshi Chiba Japonia 11 -1267
79 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -1268
80 Ingemar Mayr Austria 9 -1269
81 Simen Brentzen Norwegia 8 -1270
82 Michael Kury Austria 7 -1271
  Kristian Brenden Norwegia 7 -1271
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -1271
85 Marek Gwóźdź Polska 6 -1272
  Hitoshi Sakurai Japonia 6 -1272
87 Paal Hansen Norwegia 5 -1273
  Gerhard Schallert Austria 5 -1273
89 Johan Rasmussen Szwecja 4 -1274
90 Tero Turkki Finlandia 2 -1276
  Alexander Herr Niemcy 2 -1276
  Toni Nieminen Finlandia 2 -1276
93 Volodimir Glyvko Ukraina 1 -1277
  Michal Dolezal Czechy 1 -1277
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -1277
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 4034  
2 Japonia Japonia 3212 -822
3 Austria Austria 2684 -1350
4 Niemcy Niemcy 2227 -1807
5 Norwegia Norwegia 2134 -1900
6 Szwajcaria Szwajcaria 1024 -3010
7 Słowenia Słowenia 965 -3069
8 Czechy Czechy 597 -3437
9 Polska Polska 592 -3442
10 Francja Francja 418 -3616
11 Włochy Włochy 83 -3951
12 USA USA 66 -3968
13 Słowacja Słowacja 41 -3993
14 Szwecja Szwecja 5 -4029
15 Ukraina Ukraina 1 -4033

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich