Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 04.01.1996, Innsbruck K-110
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 690  
2 Mika Laitinen Finlandia 678 -12
3 Janne Ahonen Finlandia 493 -197
4 Masahiko Harada Japonia 464 -226
5 Andreas Goldberger Austria 400 -290
6 Jens Weissflog Niemcy 374 -316
7 Hiroya Saitoh Japonia 362 -328
8 Marco Steinauer Szwajcaria 280 -410
9 Jinya Nishikata Japonia 270 -420
10 Jani Soininen Finlandia 223 -467
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 197 -493
12 Christof Duffner Niemcy 182 -508
13 Ralph Gebstedt Niemcy 179 -511
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 179 -511
15 Martin Höllwarth Austria 177 -513
  Erik Halvorsen Norwegia 177 -513
17 Andreas Küttel Szwajcaria 174 -516
18 Lasse Ottesen Norwegia 164 -526
19 Nicolas Jean-Prost Francja 154 -536
20 Sylvain Freiholz Szwajcaria 150 -540
21 Naoki Yasuzaki Japonia 138 -552
22 Espen Bredesen Norwegia 136 -554
23 Adam Małysz Polska 117 -573
24 Kenji Suda Japonia 113 -577
25 Jaroslav Sakala Czechy 98 -592
26 Dieter Thoma Niemcy 85 -605
27 Sturle Holseter Norwegia 76 -614
28 Naoto Ito Japonia 74 -616
29 Noriaki Kasai Japonia 69 -621
  Kent Johanssen Norwegia 69 -621
31 Randy Weber USA 66 -624
32 Michael Uhrmann Niemcy 59 -631
33 Stefan Horngacher Austria 58 -632
34 Gerd Siegmund Niemcy 57 -633
35 Wojciech Skupień Polska 54 -636
36 Frantisek Jez Czechy 50 -640
37 Martin Trunz Szwajcaria 49 -641
38 Kazuyoshi Funaki Japonia 48 -642
39 Nicolas Dessum Francja 47 -643
40 Andreas Widhölzl Austria 46 -644
41 Roberto Cecon Włochy 45 -645
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 45 -645
43 Matthias Wallner Austria 39 -651
44 Didier Mollard Francja 36 -654
45 Primoz Peterka Słowenia 32 -658
46 Jakub Suchacek Czechy 27 -663
47 Kimmo Savolainen Finlandia 22 -668
  Urban Franc Słowenia 22 -668
49 Frank Reichel Niemcy 20 -670
50 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -673
51 Bruno Reuteler Szwajcaria 15 -675
  Oeyvind Berg Norwegia 15 -675
53 Jiri Parma Czechy 14 -676
54 Takanobu Okabe Japonia 13 -677
55 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 12 -678
56 Yannick Revuz Francja 11 -679
57 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -680
58 Ingemar Mayr Austria 9 -681
59 Yukitaka Fukita Japonia 8 -682
60 Matjaz Kladnik Słowenia 7 -683
  Michael Kury Austria 7 -683
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -683
63 Samo Gostisa Słowenia 6 -684
  Marek Gwóźdź Polska 6 -684
65 Gerhard Schallert Austria 5 -685
  Robert Meglic Słowenia 5 -685
67 Jure Radelj Słowenia 4 -686
68 Hansjörg Jäkle Niemcy 3 -687
69 Alexander Herr Niemcy 2 -688
70 Jani Klinga Finlandia 1 -689
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -689
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 2119  
2 Japonia Japonia 1559 -560
3 Niemcy Niemcy 961 -1158
4 Austria Austria 948 -1171
5 Norwegia Norwegia 868 -1251
6 Szwajcaria Szwajcaria 668 -1451
7 Francja Francja 248 -1871
8 Czechy Czechy 206 -1913
9 Polska Polska 177 -1942
10 Słowenia Słowenia 76 -2043
11 USA USA 66 -2053
12 Włochy Włochy 45 -2074
13 Szwecja Szwecja 1 -2118

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:47
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich