Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.1996, Garmisch-Partenkirchen K-107
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mika Laitinen Finlandia 678  
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 645 -33
3 Janne Ahonen Finlandia 475 -203
4 Masahiko Harada Japonia 457 -221
5 Hiroya Saitoh Japonia 302 -376
6 Andreas Goldberger Austria 300 -378
7 Jens Weissflog Niemcy 294 -384
8 Marco Steinauer Szwajcaria 271 -407
9 Jinya Nishikata Japonia 220 -458
10 Jani Soininen Finlandia 187 -491
11 Roar Ljoekelsoey Norwegia 178 -500
12 Erik Halvorsen Norwegia 177 -501
13 Reinhard Schwarzenberger Austria 175 -503
14 Andreas Küttel Szwajcaria 174 -504
15 Ralph Gebstedt Niemcy 168 -510
16 Martin Höllwarth Austria 164 -514
  Lasse Ottesen Norwegia 164 -514
18 Nicolas Jean-Prost Francja 154 -524
19 Christof Duffner Niemcy 142 -536
20 Sylvain Freiholz Szwajcaria 140 -538
21 Naoki Yasuzaki Japonia 124 -554
22 Kenji Suda Japonia 113 -565
23 Espen Bredesen Norwegia 110 -568
24 Jaroslav Sakala Czechy 98 -580
25 Adam Małysz Polska 93 -585
26 Naoto Ito Japonia 74 -604
27 Sturle Holseter Norwegia 70 -608
28 Dieter Thoma Niemcy 69 -609
  Kent Johanssen Norwegia 69 -609
30 Randy Weber USA 66 -612
31 Michael Uhrmann Niemcy 59 -619
32 Wojciech Skupień Polska 54 -624
33 Martin Trunz Szwajcaria 49 -629
34 Frantisek Jez Czechy 47 -631
  Nicolas Dessum Francja 47 -631
36 Stefan Horngacher Austria 46 -632
37 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 45 -633
38 Roberto Cecon Włochy 43 -635
  Kazuyoshi Funaki Japonia 43 -635
40 Andreas Widhölzl Austria 42 -636
41 Noriaki Kasai Japonia 40 -638
42 Matthias Wallner Austria 39 -639
43 Gerd Siegmund Niemcy 37 -641
44 Didier Mollard Francja 36 -642
45 Jakub Suchacek Czechy 27 -651
46 Kimmo Savolainen Finlandia 22 -656
  Urban Franc Słowenia 22 -656
48 Frank Reichel Niemcy 20 -658
49 Jaroslav Kahanek Czechy 17 -661
50 Oeyvind Berg Norwegia 15 -663
51 Jiri Parma Czechy 14 -664
52 Takanobu Okabe Japonia 13 -665
53 Yannick Revuz Francja 11 -667
54 Karl-Heinz Dorner Austria 10 -668
55 Ingemar Mayr Austria 9 -669
56 Yukitaka Fukita Japonia 8 -670
57 Michael Kury Austria 7 -671
  Magnus Oeverby Norwegia 7 -671
  Matjaz Kladnik Słowenia 7 -671
60 Marek Gwóźdź Polska 6 -672
  Samo Gostisa Słowenia 6 -672
62 Gerhard Schallert Austria 5 -673
  Robert Meglic Słowenia 5 -673
64 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 4 -674
  Jure Radelj Słowenia 4 -674
66 Hansjörg Jäkle Niemcy 3 -675
67 Alexander Herr Niemcy 2 -676
68 Jani Klinga Finlandia 1 -677
  Fredrik Johansson Szwecja 1 -677
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 2012  
2 Japonia Japonia 1394 -618
3 Norwegia Norwegia 835 -1177
4 Austria Austria 797 -1215
5 Niemcy Niemcy 794 -1218
6 Szwajcaria Szwajcaria 634 -1378
7 Francja Francja 248 -1764
8 Czechy Czechy 203 -1809
9 Polska Polska 153 -1859
10 USA USA 66 -1946
11 Słowenia Słowenia 44 -1968
12 Włochy Włochy 43 -1969
13 Szwecja Szwecja 1 -2011

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:47
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:12
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich