Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
12.12.1995 - Predazzo (Włochy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mika Laitinen Finlandia 95.0 94.0 244.0
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 91.5 93.5 242.0
3 Andreas Goldberger Austria 89.0 91.0 235.5
4 Janne Ahonen Finlandia 90.0 89.5 234.0
5 Lasse Ottesen Norwegia 90.0 85.5 220.5
6 Randy Weber USA 85.5 85.0 218.5
7 Sylvain Freiholz Szwajcaria 87.5 87.0 218.0
8 Nicolas Jean-Prost Francja 77.0 94.5 217.0
9 Marco Steinauer Szwajcaria 84.5 87.0 216.5
10 Jani Soininen Finlandia 87.0 85.5 213.0
11 Jinya Nishikata Japonia 85.0 83.5 211.5
12 Ralph Gebstedt Niemcy 84.5 85.0 210.5
13 Masahiko Harada Japonia 77.5 91.5 210.0
14 Reinhard Schwarzenberger Austria 85.0 84.5 209.0
  Frantisek Jez Czechy 84.5 84.0 209.0
16 Matthias Wallner Austria 81.0 87.0 206.5
17 Sturle Holseter Norwegia 84.0 81.5 201.5
18 Dieter Thoma Niemcy 84.0 83.5 200.5
19 Naoto Ito Japonia 77.0 91.0 198.5
20 Martin Trunz Szwajcaria 80.0 83.0 197.5
21 Jens Weissflog Niemcy 78.5 86.0 194.0
22 Hiroya Saitoh Japonia 77.0 85.5 193.5
23 Andreas Küttel Szwajcaria 75.0 85.5 193.0
24 Gerd Siegmund Niemcy 78.0 83.0 192.0
25 Frank Reichel Niemcy 86.0 76.0 189.0
26 Naoki Yasuzaki Japonia 73.0 86.0 188.5
27 Didier Mollard Francja 73.5 84.5 184.0
28 Jiri Parma Czechy 72.0 83.5 179.0
29 Gerhard Schallert Austria 78.5 75.0 174.5
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 74.0 78.0 171.5
31 Andreas Widhölzl Austria 81.0 70.5 171.0
32 Yukitaka Fukita Japonia 80.5 72.5 165.5
33 Roar Ljoekelsoey Norwegia 78.0 70.0 163.0
34 Jakub Suchacek Czechy 77.5 66.5 149.5
35 Dejan Jekovec Słowenia 73.0 64.5 132.5
36 Ivo Pertile Włochy 72.0   76.5
37 Espen Bredesen Norwegia 71.0   75.0
38 Jaroslav Sakala Czechy 70.0   74.0
  Ingemar Mayr Austria 72.0   74.0
40 Roberto Cecon Włochy 72.0   73.0
41 Zbynek Krompolc Czechy 71.0   69.5
  Bruno Reuteler Szwajcaria 68.5   69.5
43 Kenji Suda Japonia 68.0   68.0
44 Hansjörg Jäkle Niemcy 69.5   67.5
45 Adam Małysz Polska 69.5   67.0
46 Marek Gwóźdź Polska 68.5   66.5
47 Jaroslav Kahanek Czechy 67.0   62.0
  Martin Höllwarth Austria 65.0   62.0
49 Erik Halvorsen Norwegia 64.5   61.0
50 Samo Gostisa Słowenia 76.0   56.0
51 Christof Duffner Niemcy 63.0   52.5
52 Robert Mateja Polska 60.5   44.0

« Puchar Świata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1995/1996

Puchar Świata 1995/1996

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich