Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
15.03.1996 - Oslo (Norwegia) K-110
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 848.5
2 Norwegia Norwegia 832.7
3 Niemcy Niemcy 806.4
4 Finlandia Finlandia 806.2
5 Czechy Czechy 745.4
6 Japonia Japonia 694.2
7 Szwajcaria Szwajcaria 675.6
8 Słowenia Słowenia 670.9
9 Francja Francja 654.9
10 Polska Polska 621.7
11 USA USA 515.7
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Goldberger Austria 116.0 105.0 233.3
2 Adam Małysz Polska 116.0 124.5 229.9
3 Paal Hansen Norwegia 110.5 107.0 226.0
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 102.0 117.0 225.7
5 Espen Bredesen Norwegia 100.5 113.5 223.7
6 Michael Uhrmann Niemcy 113.0 101.0 221.2
7 Reinhard Schwarzenberger Austria 106.0 108.0 220.2
8 Janne Ahonen Finlandia 108.0 109.0 220.1
9 Christof Duffner Niemcy 108.0 110.5 217.3
10 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 110.0 101.5 217.2
11 Didier Mollard Francja 108.5 106.5 215.0
12 Hiroya Saitoh Japonia 100.5 112.5 211.9
13 Primoz Peterka Słowenia 103.5 108.0 211.2
14 Jaroslav Sakala Czechy 101.5 106.0 209.0
15 Martin Höllwarth Austria 109.0 102.0 208.3
16 Randy Weber USA 105.5 97.0 200.5
17 Jakub Suchacek Czechy 102.0 102.0 200.2
18 Frantisek Jez Czechy 102.0 99.5 197.2
19 Sylvain Freiholz Szwajcaria 106.0 96.5 197.0
20 Jens Weissflog Niemcy 96.0 107.0 194.4
21 Marco Steinauer Szwajcaria 105.0 94.5 193.6
22 Jani Soininen Finlandia 103.0 99.5 193.0
23 Andreas Widhölzl Austria 91.5 107.5 186.7
24 Urban Franc Słowenia 97.0 102.5 184.1
25 Andreas Küttel Szwajcaria 97.0 98.0 180.5
26 Nicolas Jean-Prost Francja 101.0 88.5 176.1
27 Mika Laitinen Finlandia 89.5 106.0 175.9
28 Gerd Siegmund Niemcy 89.0 101.0 173.5
29 Samo Gostisa Słowenia 98.5 92.0 169.9
30 Jinya Nishikata Japonia 97.0 92.0 164.7
31 Masahiko Harada Japonia 89.0 94.5 161.3
32 Sturle Holseter Norwegia 98.5 87.5 157.3
33 Takanobu Okabe Japonia 105.0 81.0 156.3
34 Sylvain Guillaume Francja 87.0 94.0 152.8
35 Aleksander Bojda Polska 93.0 87.5 146.4
36 Michal Dolezal Czechy 85.0 92.5 139.0
37 Wojciech Skupień Polska 79.5 93.0 130.5
38 Brendan Doran USA 83.5 84.0 115.0
39 Marek Gwóźdź Polska 94.0 74.0 114.9
40 Nicolas Bal Francja 69.0 96.0 111.0
41 Robert Meglic Słowenia 90.0 74.0 105.7
42 Bruno Reuteler Szwajcaria 98.5 64.0 104.5
43 Todd Lodwick USA 75.5 82.0 104.0
44 Casey Colby USA 78.0 81.0 96.2

« Puchar Świata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1995/1996

Puchar Świata 1995/1996

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
jutro
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
jutro
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich