Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
20.01.1996 - Sapporo (Japonia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog Niemcy 86.0 87.5 218.0
2 Erik Halvorsen Norwegia 84.0 87.5 216.0
3 Reinhard Schwarzenberger Austria 85.0 86.0 215.0
4 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 83.0 88.0 214.0
5 Ralph Gebstedt Niemcy 81.0 89.0 210.5
6 Kenji Suda Japonia 85.5 83.0 209.0
7 Bruno Reuteler Szwajcaria 83.0 85.5 206.5
8 Adam Małysz Polska 83.0 83.5 203.0
  Jinya Nishikata Japonia 83.0 83.0 203.0
10 Urban Franc Słowenia 85.0 83.0 202.5
11 Jun Shibuya Japonia 85.5 78.5 199.5
12 Hiroya Saitoh Japonia 80.5 82.5 195.5
13 Kazuyoshi Funaki Japonia 85.0 76.0 193.0
14 Frantisek Jez Czechy 79.0 82.0 192.0
15 Janne Ahonen Finlandia 83.0 77.0 185.0
16 Lasse Ottesen Norwegia 83.5 74.0 183.0
17 Gerd Siegmund Niemcy 82.0 76.5 182.5
18 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 85.5 71.5 182.0
19 Noritaka Kasama Japonia 81.0 75.5 181.5
20 Hansjörg Jäkle Niemcy 80.5 75.5 181.0
21 Masayuki Sato Japonia 79.0 76.5 180.5
22 Jani Klinga Finlandia 79.5 76.0 178.0
  Andreas Goldberger Austria 78.0 76.5 178.0
24 Yoshikazu Norota Japonia 79.0 75.5 177.5
25 Wojciech Skupień Polska 77.5 76.0 175.0
26 Marian Bielcik Słowacja 78.5 75.5 173.5
27 Matthias Wallner Austria 76.5 74.5 168.5
  Kent Johanssen Norwegia 76.5 74.5 168.5
29 Jiri Parma Czechy 82.5 71.5 168.0
30 Nicolas Jean-Prost Francja 82.5 68.5 167.0
31 Lucas Chevalier-Girod Francja 86.0 64.5 164.0
32 Yukitaka Fukita Japonia 84.0 68.0 161.5
33 Arve Vorvik Norwegia 81.0 67.0 161.0
34 Jure Radelj Słowenia 81.0 68.0 157.0
  Masahiko Harada Japonia 83.0 63.5 157.0
36 Hitoshi Sakurai Japonia 75.5   85.5
37 Dieter Thoma Niemcy 76.0   85.0
38 Christof Duffner Niemcy 75.5   83.0
39 Martin Trunz Szwajcaria 75.0   82.0
  Jaroslav Sakala Czechy 74.0   82.0
  Espen Bredesen Norwegia 75.0   82.0
42 Roar Ljoekelsoey Norwegia 74.5   81.0
43 Rico Meinel Niemcy 72.0   75.0
  Marco Steinauer Szwajcaria 72.5   75.0
45 Kazuhiro Higashi Japonia 71.0   74.5
46 Sota Okamura Japonia 70.5   72.0
47 Akira Higashi Japonia 69.0   69.5
48 Naoto Ito Japonia 71.0   68.0
49 Roberto Cecon Włochy 70.0   65.0
50 Oeyvind Berg Norwegia 67.5   63.5
51 Naoki Yasuzaki Japonia 67.0   62.0
52 Noriaki Kasai Japonia 55.0   29.0

« Puchar Świata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1995/1996

Puchar Świata 1995/1996

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:47
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich