Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
06.01.1996 - Bischofshofen (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog Niemcy 126.5 122.5 251.2
2 Espen Bredesen Norwegia 124.0 117.5 237.2
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 121.0 119.5 235.9
4 Reinhard Schwarzenberger Austria 120.5 114.0 226.1
5 Andreas Goldberger Austria 117.0 117.0 225.7
6 Kenji Suda Japonia 116.0 119.0 223.5
7 Janne Ahonen Finlandia 116.5 119.5 223.3
8 Hiroya Saito Japonia 113.5 119.0 222.0
9 Primoz Peterka Słowenia 117.0 114.5 218.7
10 Christof Duffner Niemcy 113.5 117.5 214.3
11 Ralf Gebstedt Niemcy 116.5 111.0 211.5
12 Sylvain Freiholz Szwajcaria 116.0 111.5 209.5
13 Lasse Ottesen Norwegia 116.0 110.0 205.8
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.0 111.5 203.8
15 Peter Zonta Słowenia 112.5 111.0 201.8
16 Jani Soininen Finlandia 113.0 107.5 196.4
17 Noriaki Kasai Japonia 106.5 114.0 195.4
18 Erik Halvorsen Norwegia 113.0 120.5 190.3
19 Dieter Thoma Niemcy 111.0 106.0 190.1
20 Naoki Yasuzaki Japonia 113.0 103.0 188.3
21 Jinya Nishikata Japonia 112.5 120.0 188.0
22 Jure Radelj Słowenia     185.8
23 Rico Meinel Niemcy 109.0 109.0 185.4
24 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 108.0 106.5 183.6
25 Kimmo Savolainen Finlandia 104.5 109.5 183.2
26 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 109.5 104.0 179.3
27 Martin Höllwarth Austria     178.4
28 Frantisek Jez Czechy 104.0 106.0 174.7
29 Andreas Widhölzl Austria     173.3
30 Jaroslav Sakala Czechy 110.0 96.5 170.7
31 Jakub Suchacek Czechy 102.5 100.5 168.9
32 Marian Bielcik Słowacja     164.1
33 Hansjörg Jäkle Niemcy 107.5 96.5 159.2
34 Marco Steinauer Szwajcaria 108.0 90.0 148.9
35 Robert Meglic Słowenia     145.1
36 Urban Franc Słowenia     85.0
37 Matthias Wallner Austria     84.3
38 Martin Trunz Szwajcaria     83.6
39 Gerd Siegmund Niemcy     82.4
40 Naoto Ito Japonia     81.6
41 Nicolas Dessum Francja     79.8
42 Masahiko Harada Japonia     78.1
43 Ronny Hornschuh Niemcy     76.1
44 Sarno Gostisa Słowenia     76.0
45 Christian Reinthaler Austria     72.5
46 Roberto Cecon Włochy     69.6
47 Dmitri Chvykov Kazachstan     67.7
48 Michael Kury Austria     65.5
49 Kent Johanssen Norwegia 94.0   60.7
50 Stefan Horngacher Austria     54.0

« Puchar ¦wiata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1995/1996

Puchar ¦wiata 1995/1996

Kalendarium
Anders Johnson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Oceane Avocat Gros (1997)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich