Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
06.01.1996 - Bischofshofen (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog Niemcy 126.5 122.5 251.2
2 Espen Bredesen Norwegia 124.0 117.5 237.2
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 121.0 119.5 235.9
4 Reinhard Schwarzenberger Austria 120.5 114.0 226.1
5 Andreas Goldberger Austria 117.0 117.0 225.7
6 Kenji Suda Japonia 116.0 119.0 223.5
7 Janne Ahonen Finlandia 116.5 119.5 223.3
8 Hiroya Saitoh Japonia 113.5 119.0 222.0
9 Primoz Peterka Słowenia 117.0 114.5 218.7
10 Christof Duffner Niemcy 113.5 117.5 214.3
11 Ralph Gebstedt Niemcy 116.5 111.0 211.5
12 Sylvain Freiholz Szwajcaria 116.0 111.5 209.5
13 Lasse Ottesen Norwegia 116.0 110.0 205.8
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.0 111.5 203.8
15 Peter Zonta Słowenia 112.5 111.0 201.8
16 Jani Soininen Finlandia 113.0 107.5 196.4
17 Noriaki Kasai Japonia 106.5 114.0 195.4
18 Erik Halvorsen Norwegia 113.0 120.5 190.3
19 Dieter Thoma Niemcy 111.0 106.0 190.1
20 Naoki Yasuzaki Japonia 113.0 103.0 188.3
21 Jinya Nishikata Japonia 112.5 120.0 188.0
22 Jure Radelj Słowenia 109.0 107.0 185.8
23 Rico Meinel Niemcy 109.0 109.0 185.4
24 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 108.0 106.5 183.6
25 Kimmo Savolainen Finlandia 104.5 109.5 183.2
26 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 109.5 104.0 179.3
27 Martin Höllwarth Austria 109.5 101.0 178.4
28 Frantisek Jez Czechy 104.0 105.0 174.7
29 Andreas Widhölzl Austria 107.5 101.0 173.3
30 Jaroslav Sakala Czechy 110.0 96.5 170.7
31 Jakub Suchacek Czechy 107.5 100.5 168.9
32 Marian Bielcik Słowacja 104.0 100.5 164.1
33 Hansjörg Jäkle Niemcy 107.5 96.5 159.2
34 Marco Steinauer Szwajcaria 108.0 90.0 148.9
35 Robert Meglic Słowenia 104.0 93.0 145.1
36 Urban Franc Słowenia 105.0   85.0
37 Matthias Wallner Austria 103.5   84.3
38 Martin Trunz Szwajcaria 102.0   83.6
39 Gerd Siegmund Niemcy 103.0   82.4
40 Naoto Ito Japonia 102.0   81.6
41 Nicolas Dessum Francja 101.0   79.8
42 Masahiko Harada Japonia 99.5   78.1
43 Ronny Hornschuh Niemcy 99.5   76.1
44 Samo Gostisa Słowenia 100.0   76.0
45 Christian Reinthaler Austria 100.0   72.5
46 Roberto Cecon Włochy 112.0   69.6
47 Dmitri Chvykov Kazachstan 96.5   67.7
48 Michael Kury Austria 95.0   65.5
49 Kent Johanssen Norwegia 94.0   60.7
50 Stefan Horngacher Austria 90.0   54.0

« Puchar Świata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1995/1996

Puchar Świata 1995/1996

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich